17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 03:52  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Čtvrtek 27.ledna 2000
KPCP jede na hory!!![M.A.Nikeman]    
Úplně na začátku mi prosím dovolte, abych popřál nejlepšímu tenistovi na světě Andre Agassimu k jeho - nikterak překvapivému - postupu do finále Australian Open 2000, čímž se stal prvním tenistou od dob legendárního Roda Lavera, který se dostal do finále čtyř turnajů Grand Slamu v řadě za sebou. Úctyhodný výkon, že? :-)
A nyní už stranická práce. Začátkem tohoto týdne jsme krátce bádali s momentálně nepřítomným a truchlícím předsedou a došli jsme k závěru, že bychom mohli ve čtvrtek příštího týdne uspořádat jednodenní výlet na hory. Jelo by se pravděpodobně bud do Špindlerova Mlýna, nebo do Rokytnice. Odjezd ráno, příjezd někdy večer. Doprava osobními automobily (strop 4 osoby v jednom vozu). Přihlášky, popř. podrobnější informace získáte buď na mém nebo na předsedově e-mailu.
Děkuji za pozornost...
 
   Středa 26.ledna 2000
Velký update Pizzeria Heraldu[BLooDiK]    
Provedl jsem mohutný update PH, a to hlavně sekce Zápisy z akcí. Jsou tu konečně už všechny zápisy, které jsem doposud od Karla obdržel a také tu jsou Hausíkovy fotky z období od teď do cca 3 měsíce nazpátek. Tzn. že sekce zápisy už je nyní aktuální.
Druhá věc je sekce Goodies. Přidal jsem do ní stránku HotBar. Uživatele Netscape musím zklamat, chodí to pouze pod IE 4/5. Nelekejte se, že to po vás bude chtít instalovat plug-in, je malinkatý a bez problému. To znamená, že na otázku compu, jestli chcete stahnou plug-in, odpovídejte YES. Pro ty, co už mají (budou mít) naistalováno, je až úplně na konci menu Skin Control, pro rychlé přepínání skinů. Toto se netýká uživatelů Netscape ... sorráč.
 
   Pondělí 24.ledna 2000
Technické zajištění Chobot Cupu 2000[Hubina]    
Děkuji GŘ Chobot Cupu a dřevákovi M.A.Nikemanovi a kladné ohodnocení technického zajištění letošního ročníku Chobot Cupu a jsem rád, že se mi do příprav trávníků a hřišť žádní ostatní dřevaci nepletli, protože byla snaha zajistit takovou technickou podporu, aby hráči jen nastoupili na hřiště a hráli !
 
Hmmmmmm...[M.A.Nikeman]    
Řekl bych, že dávat možnost příspívat do novinek na homepage KPCP každému floutkovi byla chyba, která by nás mohla časem mrzet :-)))
 
   Neděle 23.ledna 2000
Congratulations[Karel Hujer]    
Jménem Anglické fotbalové reprezentace si dovolujeme poblahopřát vítězům letošního Chobot Cupu, které bylo jistě zasloužené. Mrzí nás ale domnění generálního ředitele turnaje, že náš team podal místami ostudný výkon a že v ochozech panovala skvělá atmosféra. Jestliže loni zde kdosi argumentoval tvrzením, že se přece vždycky fandilo slabším, pak vzhledem k intenzitě příprav jednotlivých teamů a momentální síle teamů bylo více než jasné, kdo bude mezi favority. Onen charakterní přístup publika z loňského roku tak měl letos poněkud divnou pachuť. Což samozřejmě nemělo na konečný výsledek na stupních vítězů vliv.
 
RE: Btw....[M.A.Nikeman]    
...... "a já se je od něj už od skončení závodu (září 99) snažím dostat ..... zatím marně" ...... hmmmmmm, tak k tomuhle skutečně není co dodat...:-(((
 
Oficiální omluva GŘ teamu Anglie[M.A.Nikeman]    
Touto zprávou bych se rád omluvil teamu Anglie za příliš ostrá slova, která jsem ve svém původním zhodnocení Chobot Cupu použil. Vedly mě k tomu dvě události - dvojnásobný úmyslný faul na brankáře, po němž následovala červená karta a zejména předčasné ukončení hry v zápase proti Holandsku. I když se hra teamu nedaří podle představ, i když je nesportovní publikum jednoznačně na straně protivníka, přesto všechno by se hráč neměl snižovat k podobným "zkratům".
Karle, lidi jsou prostě svině a my dva s tím nic nenaděláme (tím spíš, když jsme stejní jako všichni ostatní). Ti nejlepší to mají vždycky nejtěžší...snad proto ty divácké antipatie vůči teamu Anglie (na totéž by si mohla stěžovat Itálie), snad proto vítězí na motokárových závodech průměrní jezdci. Doufám, že to překousneš a příští rok se při čtvrtém ročníku Chobot Cupu opět setkáme se starým dobrým teamem Anglie v tom nejlepším složení a v optimální formě.
Sportu zdar a Chobot Cupu obzvláště...!!!
M.A.Nikeman, GŘ Chobot Cupu 2000
 
No jo ....[BLooDiK]    
(pro Karla) ... Karle, jenže v době, kdy Anglie hrála s Francií, měla na kontě vykleplou Argentinu se skórem 6:0 a Francie v té době pouze porážku s Holandskem, takže nikdo ještě nečekal tak příjemné překvapení, které nám postupem do semifinále nakonec Francie připravila. Navíc, předturnajová sebevědomá prohlášení Anglie o jejím jasném vítězství jak v tisku tak by huba navozovali dojem perfektní připravenosti. Že se po turnaji ukázali jako prosté plácaní hubou je věc jiná. Takže, když (si) to shrnu, v době zápasu Anglie - Francie byla pro diváky Francie mužstvem slabším a tudíž mu veškeré obecenstvo drželo palce, stejně jako všem slabším předtím i potom. Takže na publikum si nestěžuj, bylo výborné po celý turnaj a vydrželo fandit až do 3 hodin do rána, za což mu patří dík.
(pro Nikemana) ... chudáčku, máš to těžký. :)
 
   Sobota 22.ledna 2000
Výsledky Chobot Cupu 2000[BLooDiK]    
Jelikož jsem se zmocnil výsledkové tabule a mám jí doma pod polštářem, sepsal jsem kompletní výsledky ChC2000. Čtěte na stránce Chobot Cupu.
 
Vítězem Chobot Cupu team Holandska!!![M.A.Nikeman]    
Vítězem v pořadí třetího ročníku Chobot Cupu, pořádaného v kongresovém sále na Podivném Mlýně, se stal team Holandska ve složení BLooDiK a Bublays, který ve strhujícím finále šťastně zvítězil na teamem Brazílie (Nikeman a Kanibal) 9:8 zlatým gólem v prodloužení a potvrdil tak úlohu největších favoritů turnaje. Třetí místo obsadil obhájce loňského prvenství, team Itálie (Saturnin a Renderman).
Celkově se turnaj velice vydařil, ačkoliv se vedle mnoha pozitiv (výkony teamu Francie, skvělá atmosféra v hledišti, vysoká úroveň hry, technické zajištění turnaje) bohužel nevyvaroval také několika negativním událostem ("personální změny" v teamech Německa a Nigérie na poslední chvíli, chvilkami ostudný výkon vítěze prvního ročníku CHC, teamu Anglie).
Závěrem bych rád poblahopřál teamu Holanska k zaslouženému vítězství a všem teamům poděkoval za skvělé sportovní výkony, zvláště pak Silvíkovi a Barrymu, kteří se nezalekli "po zuby ozbrojených vytrénovaných profesionálů" a svou aktivní účastí zachránili reputaci celého turnaje. Můj další, snad už poslední dík, patří duu Hu-Ha za technické zajištění akce; zejména Hubinovi, bez jehož bleskových rad a postřehů bychom se my - ostatní dřeváci - nejspíše ani nedokázali připojit :-).
Těším se na další ročník Chobot Cupu, který se uskuteční v lednu 2001!!!
BTW: Díky předsedovi za aktualizaci výsledků, kterou mi ušetřil hodně práce...jenom škoda, že podobnou aktivitu neprokázal také po skončení posledního motokárového závodu GP KPCP, jehož oficiální výsledek dosud neexistuje...a pak že já jsem ta největší kytička v KPCP :-))))))
 
Btw....[BLooDiK]    
Oficiální výsledky posledního GP KPCP existují, a to u Nikemana v počítači a já se je od něj už od skončení závodu (září 99) snažím dostat ..... zatím marně ... :)) ale nevzdávám se, a třeba se někdy dočkáme ...
 
   Čtvrtek 20.ledna 2000
Nová soutěž[BLooDiK]    
Možná jste si nevšimli, ale již 4 dni máme vyhlášenou novou soutěž ...
 
Z péra Šukologova[Hubina]    
Claudia Shiffer je nová holka z porcelánu... Bude dělat reklamy na porcelánové výrobky nejmenované firmy za těžký peníz, kde bude zcela nahá, jen hezké části zakrejí porcelánové výrobky.
 
   Neděle 16.ledna 2000
Homepages pro CHC2000[BLooDiK]    
Jak se již vloni stalo dobrým zvykem, týmy přihlášené na Chobot Cup vytvářejí své domovské stránky, kde nám, abych tak řekl, jaksi prezentují své mužstvo, své touhy, ideály, sny, naděje a ambice. Jsem rád, že Vám mohu oznámit, že i letos zde již máme první vlaštovku, a já doufám, že nezůstane osamocena.
Čtěte na stránce Chobot Cupu 2000 ...
 
   Čtvrtek 13.ledna 2000
Chobot Cup 2000 rozlosován!!![M.A.Nikeman]    
Dnes ve 20:00 hodin byl v pizzerii Borzalino rukou generálního ředitele turnaje M.A.Nikemana rozlosován třetí ročník Chobot Cupu. Los rozhodl, že ve skupině A se utkají finalista loňského turnaje Anglie spolu s Holandskem, Francií a Argentinou. Ve skupině B na sebe narazí obhájci trofeje Itálie, Brazílie, Německo a Nigérie.

Rozpis zápasů v základních skupinách:
 • Itálie - Nigérie
 • Anglie - Argentina
 • Brazílie - Německo
 • Holandsko - Francie
 • Itálie - Německo
 • Anglie - Francie
 • Brazílie - Nigérie
 • Holadsko - Argentina
 • Německo - Nigérie
 • Francie - Argentina
 • Itálie - Brazílie
 • Anglie - Holandsko
Kompletní informace k turnaji získáte po kliknutí na ikonu Chobot Cup 2000 v sekci Akce.
 
   Středa 12.ledna 2000
Novinky k Chobot Cupu 2000[M.A.Nikeman]    
Přípravy na virtuální fotbalový turnaj roku - Chobot Cup 2000 - finišují. Do turnaje se prozatím přihlásilo osm teamů (Brazílie, Holandsko, Anglie, Itálie, Francie, Argentína, Německo a Nigérie), čímž byl překonán rekord v počtu zůčastněných teamu z loňského ročníku.
Připomínám, že uzávěrka přihlášek je zítra, tj. ve čtvrtek 13.1.2000 ve 12:00 hodin a slavnostní vylosování turnaje proběhne tentýž den na pravidelném zasedání KPCP v pizzerii Borzalino ve 20:00 hodin.
 
   Pondělí 10.ledna 2000
Z péra Šukologova[Hubina]    
Je vidět, že modelku nebo manekýnku dnes může dělat kdokoliv. Jak prohlásila Miss "Milka" roku 1999 Míša Jílková, nechá se vyfotit úplně nahá do Playboye. Rok prý na sobě bude pracovat a pak se na to vrhne.
Oblíbený ředitel televize NOVA Železný to samozřejmě bojkotoval. Budeme dále sledovat jak to dopadne...jak někdo řekl do roka a do dne se uvidí.
 
   Čtvrtek 6.ledna 2000
Nový rok, chobot 2000, soutěž[BLooDiK]    
Než přejdu ke stranickým věcem ... přeji Vám všeho nejlepčejšího do nového roku, hlavně pevné zdraví na akcích KPCP, co nejméně zlomených nosů, otřesů mozku, rozbitých brýlí atd. a stálou a hlavně včasnou docházku do PCP.
A těď již ke stranickým věcem ... takže ... Nikeman se nám už vykecal a OV jeho demise nepřijmulo, resp. navržení zástupci funkce nepřevzali, tudíž, dle stanov KPCP .... atd.
Nikeman, jako čestný (má poslední dobou těch čestných nějak dost :) GŘ turnaje, vytlačil nějaké informace k nadcházející první, a jedné z nejdůležitějších, akcí KPCP, a to Chobot Cupu 2000. Tzn. čtěte příslušnou stránku.
No a nakonec, z péra šukologova tu máme novou otázku.
 
Třetí ročník Chobot Cupu, a tak dál...[M.A.Nikeman]    
Vážení (nejen) sportovní přátelé, než přejdu k organizačním záležitostem týkajících se Chobot Cupu 2000, dovolím si trochu napodobit (jako tradičně) svůj velký vzor OV a rovněž popřát Vám vše NEJ do roku 2000. Hodně štěstí, zdraví, lásky, peněz, sexu a předsedovi speciálně přeji, aby se mu letos konečně podařilo vyhrát motokáry, hehehe :-)
No a nyní přejdeme k Chobot Cupu 2000. Děkuji webmasterovi KPCP za vytvoření informační stránky v sekci AKCE, na které se dozvíte všechny potřebné informace. Registraci provedete zasláním e-mailu, který Vám bude ihned zpětně potvrzen. Do přihlášky prosím uveďte jména obou hráčů a název teamu. Dosud přihlášenými účastníky turnaje jsou teamy Brazílie, Holandska a obhájci loňského prvenství Itálie. Termín pro ukončení závazných přihlášek je čtvrtek 13.ledna 2000 do 12:00 hodin. Slavnostní vylosování turnaje proběhne na pravidelném zasedání KPCP v pizzerii Borzalino tentýž den ve 20:00 hodin.
A na úplný závěr ještě mé vyjádření k abdikaci na všechny stranické funkce v KPCP. Původní prohlášení stále platí, názor nově navržených osob do uvolněných funkcí jsem dosud nedostal, takže svévolné vyjádření OV nemá právní ani skutkovou podstatu. O zvolení (staro)nových členů OV rozhodne celé OV na nejbližším zasedání KPCP v pizzerii Borzalino.