17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 04:56  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Neděle 29.října 2000
Update systému PH a Suvenýrů KPCP, Poznámky k Mail-listu[BLooDiK]    
Kromě kosmetických změn, které jste pravděpodobně ani nezaznamenali, je tady jeden větší, a sice okno Aktualizace rubrik PH, které se nachází pod oknem Posledních přístupů na PH. V tomto okně je/bude vždy posledních 5 změn v rubrikách Pizzeria Heraldu, abyste si už nemohli stěžovat, že jste něco nového přehlédli. Smysl jednotlivých údajů snad pochopí všichni a pro počítačového analfabeta Nikemana, který, jak jsem v týdnu zjistil, neumí ani tisknout na tiskárně , podávám vysvětlení: Na každé jednotlivé řádce je vždy nejprve Datum změny a poté Jméno rubriky, ve které došlo ke změně. Uvádět se zde budou veškeré změny všech rubrik (včetně Message Boardu) kromě Novinek, kde si změn všimnete (doufám) automaticky a samozřejmě On-line chatu.
Myslím, že teď už pro to, abyste něco neminuli (výrazné nápisy, mail-list, zvláštní okno) víc udělat nemůžu, leda že bych vám vždycky osobně telefonoval a to mi jaksi můžete, víte co ...
Co se týče Mail-listu, tak ten funguje, a ne, že ne .... pokud Vám něco nejde, zrušte svojí adresu z Mail-listu a zadejte si jí znovu. Pokud byste chtěli, aby Vám chodilo upozorňování na změny PH přes SMS na mobilní telefon, zadejte si do Mail-listu svojí SMS mail adresu, kteru si zřídíte na Pegasu, Eurotelu, Oskarovi či co já vim kde.
No a nakonec Suvenýry KPCP. Předělal jsem layout, aby se nám tam vešlo všechno a přidal spousty věcí, takže teď už tam jsou všechny trička, která můžete od KPCP dostat a všechny (dvě) podložky pod myš, které si můžete u OV koupit a to včetně nové podložky pod myš na rok 2000/2001, kterou asi ještě mnozí z Vás neviděli.
To je asi tak vše co jsem měl na klávesnici a loučím se s mým obvyklým ''Pizzerii ZDAR a KPCP zvlášť!!!'', další sobota a půl neděle v prdeli …
 
KPCP vydává „V české pizzerii 1 aneb Grates Hites KPCP“ ![Karel Hujer]    
Sedíce s ostatními kolegy z KPCP ve zmrzlinárně Světozor a degustujíce společně vybrané produkty tohoto podniku, osvítil mně duch svatý zřejmě a následkem toho vzešla tato myšlenka, která byla užším vedením KPCP shledána za realizovatelnou. U příležitosti letošních Zlatých Hujerů vydá KPCP své první hudební CD „V české pizzerii 1 aneb Grates Hites KPCP“.
Jak již název vypovídá, tato kompilace bude obsahovat to nejlepší dle mínění váženého členstva KPCP. Každý člen KPCP má právo umístit na tento výběr jednu skladbu zahraničního interpreta, která je pro něj svátostí. Skladba by neměla svojí stopáží přesahovat 5 minut a musí být dodána na CD technickému expertovi KPCP soudruhu Nikemanovi, který jest pověřen výrobou, a to nejpozději do 15. listopadu 2000.
V zájmu maximálního možného překvapení (on to bude asi spíš slušný šok..) se členové KPCP žádají, aby neprozrazovali svoji vybranou skladbu. Kompletní tracklist tak bude znát pouze produkční team.
Děkujeme všem za včasné dodání podkladů a u těšíme se na slavnostní křest naší desky u Zlatých Hujerů 2000.
 
   Sobota 28.října 2000
MEGAupdate MP3 of the week[Nikeman]    
Den se sešel se dnem, měsíc s měsícem a já, všemi obdivovaný i zatracovaný, enfant terrible KPCP, dýdžej Najkmen, hudební odborník snad nejvyššího existujícího stupně, Vás vítám u dalšího (mega)updatu populární členské rubriky MP3 of the week. Zdravím ty z Vás, kteří disponují tím nejlepším hudebním vkusem (takže hlavně sebe, huu … buueeeee), ale i ty, kterým matka příroda moc hudebního sluchu nenadělila; no prostě Vás dřeváky (zejména tč. předsedu “Dalibora” Bloodyho).
Když jsem cca. před měsícem připravoval historicky daleko nejobsáhlejší update MP3otw, v životě bych si nepomyslel, že dám nekdy v budoucnu dohromady neco ještě lepšího … a vida, stalo se, a to v rekordně krátké době. V tomto update na Vás čeká celkem 21 alb!!! Takže mi nezbývá něž popřát všem rychlé linky a dobrý zvuk při poslechu nových MP3. Pokud mohu, za svou osobu, něco málo doporučit, mým jednoznačným koněm uplynulého měsíce je výběr singlových nahrávek Lennyho Kravitze, i když výborné hudby se sešlo v uplynulém měsíci opravdu dost a dost.
Závěrem bych rád poděkoval všem aktivním přispěvovatelům, takže opět hlavně měěěěě, ehhmmm …
 
   Pátek 27.října 2000
Další update sekce Bavte se na PH[BLooDiK]    
... tentokrát něco pro milovníky stolních her .... Poker, BlackJack a Ruleta + lehká změna layoutu, aby se nám toho tam vešlo více (a více ...). Enjoy!
 
   Úterý 24.října 2000
Velký update rubriky ''Bavte se na PH''[BLooDiK]    
Po dlouhém odkládání jsem se konečně dokopal k updatu rubriky Bavte se na PH. Změnil jsem systém, takže odteď se Vám každý program v této rubrice otevře do samostatného okna, což je , myslím, pohodlnější. Také nezůstalo u již dlouho profláknutého Donkey Konga, přidal jsem další čtyři a pokud bude zájem, můžu pokračovat. U každého programu je označeno kolik bude přibližná velikost stažených dat, jestli je program umístěn lokálně na PH nebo se spouští z i-netu, a v jakém rozhraní běží (Java applet, plugin, ....). To je asi tak vše, můžete to prubnout .....
 
   Pondělí 16.října 2000
Tomíčkův memoriál[BLooDiK]    
Nejsem si jist, že většina z Vás ví, o čem se mluví ale přesto Vám oznamuji, že se dnes od 19:00 koná na plochodrážním stadionu Olympu Praha na Markétě další ročník tohoto populárního zápolení jednotlivců na ploché dráze. Účast se očekává slušná, nakonec kdo viděl včera Zlatou přilbu Pardubickou, ví o čem mluvím. A teď již k věci. Na závody se chystám já a pokud mám dobré informace a nic se od pátku nezměnilo, i několik dalších členů i nečlenů KPCP. Tzn., že pokud by měl ještě někdo zájem jít, nechť mně neprodleně kontaktuje, abychom mohli domluvit podrobnosti.
 
Ooops ...[BLooDiK]    
Z důvodu nedorozumění mezi mnou a funkcemi Cut&Paste od mých skvělých kolegu z Microsoftu došlo k významnému zkrácení Cossackova zápisu z výletu. Stručně řečeno, byla toho tam asi čtvrtina. Nyní je vše již v pořádku a já i mí kolegové z Microsoftu se Kozákovi omlouváme.
 
Zápis z třetího výletu po hradech českých[BLooDiK]    
Cossack se, pravděpodobně z dlouhé chvíle, chopil péra (tedy péra na psaní) a sepsal obsáhlý zápis z našeho posledního (a letos pravděpodobně úplně posledního) výletu po hradech českých, za což mu patří dík. Zápis je přečtení na obvyklém místě.
 
   Pátek 13.října 2000
Další DOTW[BLooDiK]    
A máme tady další DOTW ... poslední dobou je to ale fofr ... další viz Members Area.
 
   Úterý 3.října 2000
Změna v konání PCP, Expedice Invex[BLooDiK]    
Pravidelná čtvrteční pizzerie se uskuteční ve čtvrtek 5.10.2000 od 18:00 ... na tom se nic nemění. Změna je v tom, že přibližně mezi 19:15 a 19:30 se ti, kteří budou mít zájem, odebéřou do kina Ládví (nejlepší kino v republice, jak obrazově, tak zvukově, alespoň se to tedy twrdí), kde bude od 20:30 shlédnuto zvláštní a jediné představení kultovního filmu Matrix, což bude, jak doufáme, v tomto kině zážitek. Tato druhá část zasedání je nepovinná, kdo bude chtít, může samozřejmě rokovat dále v pizzerii o podstatných problémech stranického i normálního života.
Co se týče expedice Invex 2000, tak zatím je předběžně stanoveno datum na 11. nebo 12. října (středa,čtvrtek) a podrobnosti (kdo, jak, s kým, za kolik, čím) se dohodnou tento čtvrtek na zasedání.
 
   Pondělí 2.října 2000
Zápis z výletu a nový DOTW[BLooDiK]    
Karel se opět, po dlouhé době, přemohl a zůčastnil se čtvrtečního výletu, a co víc, dokonce z něj sepsal zápis. Můžete se ho přečíst na obvyklém místě. Nový DOTW viz Members area.