17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Úterý 30.října 2001
Fanda požádal o členství v KPCP[BLooDiK]    
Fanda konečně, po letech námluv, požádal o členství v KPCP, a proto se rozjíždí obvyklý postup dle Stanov KPCP, a vaší povinností je hlasovat o jeho přijetí či nepřijetí. Fandu všichni známe a víme i o jeho přínosu pro KPCP, takže předpokládám, že hlasování bude pouhá formalita, ale přesto, Stanovám musí býti, tak nějak, učiněno za dost, že ...
 
   Čtvrtek 25.října 2001
Atentát na ministra sportu M.A.Nikemana!!![Nikeman]    
Ještě nedozněl skandál ohledně zničené motokáry vítěze Grand Prix Kanibala a Millenniem Plaza otřásl další skandál. Včera v nočních hodinách byl spáchán atentát na ministra sportu a tělozáhuby M.A.Nikemana. Ministr zrovna připravoval další ze svých pověstných megaupdatů MP3otw, když tu se z jeho kanceláře ozvala silná detonace, která měla za následek výpadek proudu téměř v celém paláci Millennium Plaza. Tiskový mluvčí ministerstva El-kar Jehur později sdělil přítomným novinářům, že důvodem výbuchu byla exploze zdroje od serveru, na kterém mimo jiné běží také web Pizzeria Heraldu. Ministr utrpěl silný psychický a zejména elektrický shock a byl s četnými šrámy na těle i duši převezen na pozorování na jednotku intenzivní péče. Provoz serveru Pizzeria Heraldu byl obnoven po cca. hodinovém výpadku.
Tajná služba KPCP začala okamžitě pátrat po pachatelích tohoto hrůzného zločinu. Ačkoliv se k atentátu zatím nikdo nepřihlásil, tajná služba nevylučuje spojitost mezi tímto zločinem a arabským teroristou Usámou bin Ládinem.
O novinkách ohledně tohoto případu budete průběžně informováni.
 
   Pátek 19.října 2001
Squash Open 2001 a Zlatá Koule 2001 - poslední volná místa[Nikeman]    
Grand Prix KPCP je úspěšně za námi a ačkoliv se to nezdá, listopadový Squash Open a vánoční Zlatá Koule už už klepou na dveře. O obě akce je vcelku velký zájem a tak je třeba členy KPCP upozornit, že na squash zbývají jenom čtyři a na bowling dokonce pouhá tři volná místa (plus po dvou náhradnících). Pokud tedy existuje člen KPCP, který má zájem a dosud se nepřihlásil, měl by tak ve svém vlastním zájmu učinit co možná nejdříve.
Na KPCP Pool Open 2001, který se uskuteční již v pátek 9.listopadu, je zatím kapacita volných míst dostatečná ...
 
   Čtvrtek 18.října 2001
Nové zápisy z akcí KPCP[Nikeman]    
Vlasatá buzna konečně pohla prd ...... ehhmmm, chtěl jsem říct, že ...... webdesigner Pizzerie Heraldu opět posunut technické možnosti webu o kus dál (za což mu právem náleží náš dík) a proto jsem mohl přidat mezi zápisy z akcí KPCP výsledky Zlaté Koule KPCP 2001/1, KPCP Outdoor Open 2001, KPCP Pexeso Open 2001 a Grand Prix KPCP 2001/2. Dále je na webu zápis ze zářiového koncertu Depeche Mode, do konce týdne se objeví recenze z koncertu Faithless a všichni netrpělivě očekáváme další literární dílo z pera Mistra (ossacka, které by mělo mapovat naše půlnoční putování na hrady Točník a Žebrák.
 
   Úterý 16.října 2001
Vítězem Zlaté Motokáry 2001/2 zaslouženě Kanibal[Nikeman]    
6. (polo)ročník Zlaté Motokáry KPCP je minulostí. Jeho vítězem se stal zcela zaslouženě Kanibal, který dokázal zvítězit ve dvou ze tří rozjížděk. Celkově druhé místo obsadil Nikeman a Hubina, největší překvapení závodu, si vyjel čistou a gentlemanskou jízdou třetí místo a stává se tak černým koněm pro jarní přebor.
Naopak největším zklamáním byla pro přítomné diváky neúčast úřadujícího šampióna Rendermana, který se organizátorům soutěže omluvil celých 15 minut před startem závodu a tím si stává největším adeptem na buznu roku. Druhým nečekaným překvapením bylo poslední místo vícemistra Carlo Bugatti Huery, kterého nakonec přemohla nejen únava z náročné motokárové sezóny, ale taktéž psychicky neunesl úlohu jednoho ze favoritů závodu.
Vítězovi jménem ministerstva sportu blahopřeji, ostatním jezdcům děkuji za předvedené výkony a se všemi se budu těšit na shledanou při jarním, již osmém (polo)ročníku Zlaté Motokáry KPCP v roce 2002.

Oficiální výsledky naleznete právě zde.
 
   Pátek 12.října 2001
Exkluzivní rozhovor s jezdci stáje Bugatti Nextros[Nikeman]    
Před letošní podzimní Velkou cenou KPCP v motokárách jsme požádali o rozhovor jezdce nejsilnější stáje celého podniku Bugatti Nextros.

Choulostivá otázka na úvod, kdo z Vás obou je pro nadcházející podnik jedničkou v teamu?

Michael Nikemacher: "To je těžká otázka ale pokusím se na ní odpovědět. Carlo zaznamenal za poslední měsíce obrovský výkonnostní skok dopředu, o čemž svědčí i jeho umístění v poslední Velké ceně. Proto je dnes těžké definovat mojí pozici v teamu jako jednoznačnou jedničku. Ano, jsem několikanásobný vítěz ale stejné ambice má dnes i Carlo a tak může roli jedničky klidně převzít i on. "

Carlo Huerro: "Je skvělé jezdit v teamu s takovou osobností, jako je Michael. Jeho dlouholeté zkušenosti, které mi mohl v rámci tréninků předat jinak sbíráte letitým ježděním. Michael je nejen fantasticky rychlý, ale i vynikající stratég. Je radost s ním závodit, ale zároveň to je i nesmírně těžké."

Michaeli, tiskem probíhají vzrušené debaty na téma tvého odchod z GP KPCP po skončení letošní Velké ceny.

Michael Nikemacher: "Ano, není žádným tajemstvím, že bych rád ukončil svojí bohatou kariéru. V GP KPCP jsem dosáhl všeho, o čem může jezdec snít. Lákají mne jiné závody, uvažuji např. o možnosti jet mezinárodní seriál podniků kryplbiků (u nás známe pod pojmem tříkolky, pozn. aut..), ve kterých už několik let úspěšně učinkuje můj dlouholetý přítel, ale především zdatný soupeř, Terry Kanibal Fox."

Díky za rozhovor a hodně štěstí v nedělním závodě!

Michael Nikemacher: "Díky."

Carlo Huero: "Děkujeme a těšíme se v neděli na viděnou."
 
Zlatá Motokára KPCP - již tuto neděli[Nikeman]    
Podle zprávy z agentury ČTK byl organizátory definitivně potvrzen termín konání Zlaté Motokáry 2001/2. Jednání se závodníky o startu na Velke ceně se protáhlo do pozdních nočních hodin a ve startovním poli došlo na poslední chvíli k několika změnám.
Finální podoba startovního pole čítá devět jezdců z osmi stájí, na startu se představí Carlo Bugatti Huero, Saturnin, Renderman, JKL, BLooDiK, Hubina, Monty, Kanibal a Nikeman.
A dovětek na závěr ... kdo se přihlásil a v neděli nedorazí, tak je pěknej č***k a skončí na black listu
 
   Úterý 9.října 2001
Zlatá Motokára (Grand Prix KPCP) 2001/2[Nikeman]    
Pro jistotu připomínám (a speciálně Rendermanovi pošlu tuhle zprávu 3x), že již tuto neděli se na motokárové dráze v Radotíně uskuteční (již) šestý (polo)ročník oficiálních přeborů KPCP v motokárách jednotlivců ... Zlatá Motokára (Grand Prix KPCP) 2001/2, jejíž nový vítěz tentokráte získá zcela novou, jedinečnou cenu, věnovanou do soutěže OV KPCP.
Dosud přihlášenými účastníky závodu jsou obhájce mistrovského titulu Renderman, vícemistr KPCP Carlo Buggati Huero, dále potom Saturnin, Liam, BLooDiK, Hubina, Monty, Rudlays a ... obhájce dvou posledních míst Nikeman
Jelikož je očekáván start několika dalších, dosud nepřihlášených hvězd světového motokárového nebe (Kanibal, Barry, Shaolin, Cossack, Dr.Agon, Hausik, JKL, JulDiK, DJ ), termín ukončení přijmu přihlášek byl stanoven na pátek 12.10.2001 ve 12:00 hodin.
Všechny potřebné informace naleznete na webu PH a to právě tady.
Na závěr žádám všechny přihlášené jezdce, aby dorazili do místa konání alespoň o 15 minut dřive, tzn. nejpozději v 10:45 hodin.
Sportu zdar a motokárám zvláště!!!
 
   Pondělí 8.října 2001
Galaxia pokračuje[BLooDiK]    
Pro Vás, kdo sledujete na PH seriál Galaxia mám dobrou zprávu. Ode dneška je k dispozici druhé pokračování seriálu ... čtěte v příslušné rubrice.
 
Další DOTW ...[BLooDiK]    
V sekci DOTW máte další SW ... to je ale frekvence updatů, co ...
 
   Čtvrtek 4.října 2001
Soutěž posunuta, Nový DOTW[BLooDiK]    
Vzhledem k problémům které PH má, jsme vyhlášení aktuální soutěže posunuli na příští PCP, takže máte ještě další dva týdny na odpovědi.
Současně tu máme nový DOTW, podrobněji viz Members Area ...