17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 04:56  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Čtvrtek 31.října 2002
Update MP3 of the week[Nikeman]    
Co dodat. Asi nic. Můžete si stáhnout některé hudební novinky jak z české, tak zahraniční produkce. Nevím, jestli to je jenom můj pocit, ale mám pocit, že hitem letošního roku je vydávat všelijaké možné i nemožné greatest hitsy a best ofy a the singlesy a největší hity a to nejlepší a ... a ... a ... no prostě divný.
 
   Pátek 25.října 2002
Update DOTW[BLooDiK]    
... Cube se Vám jak koukám moc nelíbilo, tak nasadíme tvrdší kalibr. Opět po roce vyšlo pokračováni Bridge Builderu. Pro ty, kteří ví o co jde viz DOTW. Pro ty co nemají ani páru pak doporučuji např. Bob the Builder.
 
   Čtvrtek 24.října 2002
Update MP3 of the week[Nikeman]    
Připravil jsem pro Vás další update MP3 of the week. Tentokráte je to spíš takový miniupdate, ale úplně na jeho konci najdete opravdovou perličku. Taxi to užijte ...
 
   Středa 23.října 2002
KPCP Squash Open 2002 již za tři týdny ... !!![Nikeman]    
Rád bych všechny sportumilovné členy KPCP upozornil na skutečnost, že v pořadí čtvrtý ročník turnaje KPCP Squash Open 2002 se uskuteční již za tři týdny, v sobotu 16.listopadu. Pokud stále váháte s přihláškou, tak byste si měli pospíšit, na turnaji jsou volná poslední čtyři místa a mnohé ze skvošových kapacit KPCP (Dr.Agon, Monty, (ossack, BLooDiK, Karel Hujer, Bublays, JulDiK, Saturnin, Renderman a další) se dosud nepřihlásili ...
 
Vítězem Badminton KPCP Openu 2002/2 Saša a Nikeman s (ossackem[Nikeman]    
Tak je za námi další sportovní akce KPCP. Vítězem třetího ročníku Badminton KPCP Openu se stal Saša, který ve finále porazil obhájce titulu Nikemana 2:1 na sety. Čtyhra se po velice dramatickém průběhu stala nakonec kořistí fenomenálního dua Nikeman - (ossack, obhájci loňského prvenství Kanibal s BLooDiKem se nakonec po nepříliš přesvědčivých výkonech museli (a to ještě se značnou dáfkou stěstí) spokojit s druhým místem.
Vítězům srdečně blahopřejeme a všem ostatním děkujeme za účast a za výborné předvedené výkony.
Kompletní výsledkovou listinu turnaje naleznete v zápisech z akcí.
 
   Pátek 18.října 2002
Update MP3 of the week[Nikeman]    
Taxem pro Vás připravil další update MP3 of the week, ve kterém naleznete některé současné hudební novinky i několik starších "vykopávek".
Speciálně bych chtěl upozornit na výběr hitů Manic Street Preachers, který je zároveň pozvánkou na koncert MSP, který se uskuteční 11.11.2002 v hale na Brumlofce. Ten den mam zrovna svátek, takže jestli mi někdo chcete udělat radost, můžete mi dát ten lístek na koncert jako dárek ...
 
   Čtvrtek 10.října 2002
Update DOTW[BLooDiK]    
Windows Commander vychází jeden za druhým, a proto musí následovat i update DOTW jeden za druhým. Tentokráte i s novou verzí dalšího oblíbeného programu a jako vždy, s novým logickým rychlíkem .... takže, víte kde, že ....
 
   Pátek 4.října 2002
!! Změna pizzerie !![Bublays]    
Po včerejším zasedání oznámil samotný pan majitelem, že pizzerie Borzalino na Arbesově nám. končí
a okolo 11.10. se bude stěhovat. Bohužel neuvedl přesné místo nového působiště ale projevil zájem aby nadále naše družina navštěvovala jeho podnik. Nové místo by měli oznámit na jedno z několika mnou uvedených telefonních čísel, popř. Šukolog má číslo na mobilní telefon pizzerie. Předpokládané nové umístění je v okolí a to v ul. Mostecká nebo Lidická.
 
   Úterý 1.října 2002
Soutěžní otázka[BLooDiK]    
Jelikož to už není zvykem a jelikož je PCP už pozítří, upozorňuji Vás tímto, že nová soutěžní otázka o jedno pivo byla položena !