17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 03:52  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Úterý 31.října 2006
(Mini)update MP3 of the week ...[Nikeman]    
Když vydá Best Of nejlepší kapela na světě, je to vždycky velká událost ... a to i v případě, že je to z pohledů nás - skalních fanoušků - poměrně zbytečná věc
 
   Pátek 27.října 2006
Grand Prix KPCP 2006[BLooDiK]    
Když už je Martin v tom hromadném oznamování akcí, tak přidám ještě jednu. Ne, nejedná se po letech o další motokáry KPCP, nevemu si na hrb Vaše vzájemné pozabíjení se ...
Jak ti, kteří pravidelně jezdí do Ubytovánek vědí, jedná se o deskovou hru Formula Dé, ve které svedeme jedno až dvou kolový závod během některé z následujících pizzerií. Pokud někdo chce přeci jen potrénovat než se vydá na závodní dráhu, pak má jedinečnou možnost tak učinit za pomoci PC verze této deskové hry, která je, shodou okolností, již asi rok v Downloadu týdne na KPCP.
Ještě upřesňuji, že se pojede na belgické trati ve Spa, a že počet závodníků je omezen na 10, takže v případě enormního zájmu (který mimochodem teda fakt nečekám) kdo se přihlásí dřív má přednost.
Důležité také je to, že ač se nejedná o motokáry ale formule, Kaník konečně navalí motokáru, jelikož akce je to původní, jen se trošku mění pravidla a neočekávám, že by se mu povedlo nuvěřitelnou shodou okolností opět vyhrát ... další pozitivní věcí je to, že Hausik dostane na prdel už v první zatáčče a bude konečně konec s tou jeho povídačkou o 'poslední zatáčče' ... :))
 
Vánoční Zlatá Koule KPCP[Nikeman]    
I když do Vánoc je relativně ještě času dost (naštěstí), rád bych Vám oznámil, že letošní vánoční bowlingový turnaj Zlatá Koule KPCP se uskuteční, jako tradičně, v úterý 12.prosince 2006, tentokráte v bowlingové herně motelu U krbu, mezi Prahou a Vestcem. Jelikož musít objednat bowlingové dráhy s co největším předstihem, budu Vám vděčný, když svou účast na akci potvrdíte co možná nejdříve. Pokusím se objednat salónek v restauraci, abysme si mohli po bowlingu posedět a najíst se. Doufám, že stejně jako loňský rok se i tentokráte sejdeme v hojném počtu.
 
KPCP Squash Open 2006 již příští sobotu ... !!![Nikeman]    
Vážení sportovní přátelé,
již příští týden, v sobotu 4.11.2006, se ve sportcentru v Rudné uskuteční další ročník squashového mistrovství KPCP. Přihlášky prosím mailujte, volejte nebo ICQčkujte bud mě a nebo Dr.Agonovi. Obžerstvení jako každoročně zajištěno.
 
   Pondělí 16.října 2006
Aktuálně ze sportu[Robert Z.]    
... konečně všichni tam, kam patří ...
 
   Pátek 6.října 2006
Minigolf KPCP Open 2006[Kanibal]    
Zítřejší miniturnájek v minigolfu se s definitivní platností uskuteční na Novodvorské od 14:00 hodin.

http://minigolftempo.wz.cz/provoz.php

V případě nehezkého počasí si cinknem. Předpokládám, že jdu já, Nikeman, Bloodik, Hujer a nějaký ženský.