17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 16:16  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Čtvrtek 25.ledna 2001
Winter TT KPCP Cup - změna termínu, rozlosování[Nikeman]    
Vážení sportovní přátelé,
rád bych Vás informoval o tom, že z organizačních důvodů byl Winter TT KPCP Cup přeložen ze soboty na neděli 28.ledna 2001. Jako organizátor akce se všem zůčastněným omlouvám a zároveň doufám, že tato změna termínu nikoho neodradí a v neděli se sejdeme v plném počtu.
Turnaj byl dnes rozlosován na pravidelném zasedání KPCP v pizzerii Borzalino, veškeré aktuální informace naleznete zde.
Sportu zdar!
 
Update Bavte se na PH ![BLooDiK]    
A zase jeden update, ale tentokrát, abych citoval "... tady končí veškerá prdel...". Jsou to totiž špičkové, profesionální programy, které si v ničem nezadají se současnými regulérními programy. A přesto jsou pořád pro browser a pořád mají minimální hardwarové nároky. Jediné co potřebujete, je poslední verze Flash playeru a o tu si programy řeknou ... Enjoy !
 
   Středa 24.ledna 2001
Nový DOTW[BLooDiK]    
... nový download ... ehm ... týdne, blíže viz Members area.
 
   Pondělí 22.ledna 2001
Zápis z průběhu voleb v KPCP[Nikeman]    
Vážení spolustraníci,
v průběhu minulého týdne proběhly volby na nového předsedu KPCP pro rok 2001. V pátek 19.ledna 2001 ve 20:00 hodin byly tyto volby prohlášeny vojební komisí za ukončené. Volební urna byla zapečetěna a ukryta na tajném místě. Ve čtvrtek 25.ledna 2001 bude (za asistence čtyř bodyguardů) urna převezena předsedou vojební komise Nikemanem na pravidelné zasedání KPCP do pizzerie Borzalino a přesně v 19:00 hodin rozpečetěna. Ze součtu hlasovacích lístků vzejde nový předseda KPCP pro rok 2001.
Zápis z letošních voleb spolu s bohatou fotodokumentací naleznete na webu KPCP.
Za vojební komisi M.A.Nikeman, předseda
 
Update MP3 of the week[Nikeman]    
Neuběhl ani měsíc a čeká na Vás (téměř) pravidelný update MP3 of the week. Mé speciální poděkování patří tentokráte především Hubinovi, který do rubriky výrazně přispěl. Takže rychlé linky, ostrý zvuk a mnoho příjemných zážitků při poslechu nových MP3...
 
   Středa 17.ledna 2001
Volby v KPCP[Karel Hujer]    
Dnešním dnem byly oficiálně zahájeny první svobodné a demogratické volby předsedy KPCP. V nejbližších dnech a hodinách vás objede volební štáb ve složení Karel Hujer - Bloodik - Nikeman s hlasovacími lístky a volební urnou. Znovu upozorňujeme všechny členy KPCP, že je povinností každého člena KPCP řádně odvolit a věříme, že vás volební komise nebude objíždět nadarmo. Takže na závěr si to celé shrňme - volí se od dnešního dne do příštího čtvrtka. Volební urna bude otevřena na příštím pravidelném zasedání a zde bude i slavnostně oznámen nový předseda KPCP, jakožto i celé OV.

Volbám a KPCP zdar!
Karel Hujer,
předseda volební komise
 
   Úterý 16.ledna 2001
Příhody malého boha na PH[BLooDiK]    
Tak nás s Karlem napadlo, že bychom Vám v rámci zábavy na PH mohli nabídnout některé zlaté české 'ábíčkovské' seriály. Vzhledem k tomu, že mám kompletní tři ročníky Malého boha k dispozici v elektronické podobě, uvidíte jako první seriál na PH právě Malého boha. Doufáme, že se nám do konce tohoto seriálu podaří dostat do elektronické podoby i další seriály (např. Vzpouru mozků nebo Strážce) a pokud bude zájem objeví se na PH.
Každý další díl se objeví vždy v pondělí a ve čtvrtek a k dispozici bude vždy právě jen jeden díl. Kdo si ho nepřečte, má smůlu a musí se zeptat ostatních. Nebyl by samozřejmě problém dát on-line všechny díly najednou, ale to by nám sebralo poetiku seriálu, kdy se všichni teší na další díl. Na druhou stranu nejsme takový svině a proto dostanete nový díl vždy každé tři(čtyři) dni a ne každých čtrnáct, jak je tomu zvykem v časopisech.
Je nám jasné, že seriál je určitě chráněn autorskými právy, a proto pokud bude mít někdo (teď nemám na mysli členy KPCP) námitky, nechť je, prosím, adresuje webmasterovi.
BLooDiK a Karel Hujer Vám přejí pěkné a nerušené čtení
 
Novinky ze světa sportu KPCP[Nikeman]    
Jako stále ještě uřadující ministr sportu KPCP jsem velice potěšen skutečností, že členstvo KPCP neustává , až na čestné výjimky, ve svých pohybových aktivitách. Rád bych Vás stručně informoval o sportovních událostech uplynulého víkendu.
1) V neděli dopoledne nastoupil fotbalový dream team KPCP ve složení Nikeman - Bublays, Hubina - Fanda, Cousin No.1 - Hausik, Young Bublays ke svému druhému letošnímu halovému vystoupení proti krtkům z DP. Team KPCP hrál oproti předchozímu slabšímu vystoupení (které bylo způsobeno celkovou nerozehraností) o 200% lépe a utkání, které se ve druhé půlce místy změnilo v exhibici dream teamu KPCP, nakonec skončilo krutým debaklem krtků. Všichni hráči KPCP si za předvedené výkony zasluhují absolutorium, speciálně bych vyzdvihl obětavost Mr.Hausika za schytané rány. Byla to opravdu skvělá reprezentace KPCP!
2) V neděli v podvečer došlo ve squash centru v Rudné k repríze loňského finále KPCP Squash Open mezi M.A.Nikemanem a Dr. "Žižkou" Agonem. Ačkoliv měl Dr. "Žižka" Agon tektokráte nad svým odvěkým rivalem velkou převahu, stejně jako ve finále turnaje KPCP se mu nakonec nepodařilo utkání dovést do vítěžného konce a po cca. 50-ti minutách skončil zápas Dr.Agonovým K.O. Celé se to seběhlo asi takhle: Nikeman zahrával vítězný míč a na zlomek okamžiku naznačil jemné zkrácení hry. Pozorný Dr. "Žižka" Agon vystartoval směrem dopředu, ale Nikemanův manévr byl klamný. Nikeman nasadil ukrutný beckendový úder zakončený vzorovým švihem zrovna ve chvíli, kdy se po jeho pravici náhle zjevil Dr. "Žižka" Agon. Výsledkem této kombinace byly dioptrické brýle zaražené v hlavě Dr.Agona, levé vysklené sklo, Dr.Agonovo oko plné (díkybohu netříštivých) střepů a podlaha na kurtě zalitá krví, nápadně připomínajíc konec třetí mise Dooma 2 Dle posledních informací získaných z ČTK si Dr. "Žižka" Agon ještě v pondělí ráno vyndaval z oka střepy a jeho obličej nyní zdobí stylová pirátská páska. Navíc má udajně problémy v práci, neboť jak prý prohlásil jeho chief, "hodspodské rváče ve firmě trpět nebude"
3) V neděli začal prvním kolem ostře sledovaný Australian Open. Zatímco Andre Agassi potvrdil postavení nejlepšího hráče na světě a lehce si poradil s Čechem Vaňkem 3:0 na sety, Pete Sampras naopak potvrdil svou slabší formu z posledních let a téměř 3,5 hodiny se trápil se Slovákem Kučerou.
 
Winter Table Tennis KPCP Cup 2001[Nikeman]    
Vážení příznivci stolního tenisu,
uzávěrka přihlášek 1.ročníku Winter Table Tennis KPCP Cupu je v pátek 19.ledna 2001 ve 14:00 hodin. Tím apeluji na potencionální účastníky, kteří stále zvažují účast (Saturnin, Renderman, BLooDiK, JulDiK...). Slavnostní rozlosování turnaje proběhne na pravidelném zasedání KPCP ve čtvrtek 25.ledna 2001 v pizzerii Borzalino.
 
   Pondělí 15.ledna 2001
Sekce Bavte se na PH updatována[BLooDiK]    
Po delší době je tu další update sekce Bavte se na PH, tentokrát jsou to opravdové vychytávky ...
 
Volební agitační stránky přístupné[BLooDiK]    
Volební agitační programové stránky kandidátů na předsedu KPCP jsou nyní přístupné z odkazu v akcích KPCP.
 
   Neděle 14.ledna 2001
Nový člen KPCP[BLooDiK]    
Na poslední schůzi KPCP požádal DJ o nové členství v KPCP. Po této žádosti musí, dle řádu KPCP, následovat hlasování členů KPCP. Vzhledem k právě probíhajícím volbám předsedy KPCP se toto hlasování odkládá o 14 dní. Dojde k němu tedy až po příští PCP. Věřím, že to DJ pochopí a ještě vydrží
 
VOLBY 2001[BLooDiK]    
A je to tady ! Po více než dvou letech hrůzovlády současného předsedy se KPCP konečně dostává ke svobodným volbám. Na poslední schůzi KPCP se představil kandidát na nového předsedu Saturnin se svým novým OV a se svým volebním programem. Jelikož byl Saturnin jediným kandidátem, je dle řádu povinností stávajícího předsedy BLooDiKa kandidovat proti němu a utkat se s ním v jednokolových volbách. Ve chvíli, kdy oba kandidáté dodají své volební materiály, bude zprovozněna volební/agitační stránka zde na PH. A teď již k mechanismu voleb :
Volby jsou, dle řádu KPCP, jednokolové, vítězem se stane kandidát s prostou většinou hlasů. Povinností každého člena KPCP je volit. Volby proběhnou ve dnech 18.1. - 25.1. V těchto dnech navštíví každého člena KPCP volební komise, složená z Karla Hujera, Nikemana a BLooDiKa. Bude vám předán volební lístek na kterém viditelně zaškrtnete svého favorita na předsedu KPCP. Lístek bude potom zalepen do obálky, obálka bude přerazítkována a vhozena do volební urny. Tato volební urna bude otevřena na příští schůzi KPCP a po sečtení hlasů bude volební komisí oznámeno jméno nového předsedy KPCP.
Závěrem bych Vás chtěl poprosit, abyste s volební komisí spolupracovali a záměrně se jí nevyhýbali. Oběhnout 15 lidí za 7 dní není jednoduché. Pokud někdo nebude v době voleb v Praze nechť, prosím, kontaktuje volební komisi a dohodne si s ní náhradní řešení.
 
   Úterý 9.ledna 2001
Změna hodiny konání Pravidelné Čtvrteční Pizzerie !![BLooDiK]    
Vzhledem k tomu, že velká část členů KPCP považuje za svou morální povinnost podpořit rebelující redaktory ČT a hodlá se zůčastnit čtvrteční demonstrace na Václavském náměstí, přesouvá se začátek PCP na 19:45.
Sraz účastníků demonstrace z řad KPCP je v 17:45 u Levných knih uprostřed Václavského náměstí.