17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 03:52  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pátek 27.ledna 2006
Bublays novým předsedou KPCP pro rok 2006[Nikeman]    
Včerejší finálové kolo voleb rozhodlo o tom, že novým předsedou KPCP pro rok 2006 se stal Bublays. Oficiální výsledky voleb jsou následující:

Bublays 60%
Kanibal 40%

Jinak poklidný a VK perfektně zorganizovaný průběh předsednických voleb byl narušen Mercedes BuznoGayZduem (ano, jedná se o nechvalně známou dvojici prznitelů loňských zkorumpovaných voleb), zoufale se snažících najít na volbách nějakou nesrovnalost ... což se jim samozřejmě nepovedlo, protože nezávislá VK pracovala velice korektně a svědomitě, což je zcela názorně patrné z fotodokumentace ze zasedání

Závěrem by VK chtěla poblahopřát Bublovi k zaslouženému vítězství a vyjádřit své přesvědčení, ze po dvou letech temna nastanou pro KPCP pod vedením nového předsedy lepší časy ...

Tímto považujeme volby KPCP 2006 za oficiálně uzavřené.

Za VK Nikeman & Hausik
 
   Čtvrtek 26.ledna 2006
Výklad Stanov KPCP[BLooDiK]    
Jen pro upresneni ... cituji stanovy KPCP, tak jak byly schvaleny clenstvem :

V případě tří a více kandidatur se tito kandidáti utkají v prvním kole voleb. Dva kandidáti s největším počtem hlasů členů KPCP z prvního kola postoupí do druhého kola. O novém předsedovi KPCP pak rozhodnou členové KPCP prostou většinou hlasů. V případě rovnosti hlasů v prvním kole se kandidáti se stejným počtem bodů utkají v mimořádném kole(ch) dokud nevzejdou dva kandidáti pro kolo druhé.
V případě rovnosti hlasů ve druhém kole zůstává ve funkci stávající předseda KPCP.


... takze pokud k tomu skutecne dojde, nerozhodne zadny LOS, jak si naivne mysli VK, alebrz Karel Hujer zustane ve funkci predsedy KPCP ... proto dobre rozvazte svoji volbu.

BLooDiK, predseda legislativniho vyboru KPCP
 
Organizačně-legislativní pokyny a informace k volbám předsedy KPCP :)[Nikeman]    
Dnes večer bude na zasedání KPCP v pizzerii Lesnická zvolen nový předseda KPCP. Z tohoto zasedání se omluvili pouze dva členové a ti odhlasují během dnešního odpoledne, zbytek je očekáván v pizzerii.

=> hlasování započne v 20:00 hodin a nový předseda KPCP by měl být vyhlášen VK cca. v 21:00 hodin
=> hlasování proběhne "papírovou" formou, jako v případě prvních voleb; každý volič dostane dva lístky, na každém bude jméno jednoho kandidáta ... volič vybere jeden, ten vloží do obálky a vhodí do volební urny
=> každý volič má právo na tajné hlasování buď za volební plentou, nebo na hajzlu
=> v případě smírného výsledku voleb rozhodne o novém předsedovi KPCP pro rok 2006 LOS

... za VK Nikeman & Hausik
 
   Středa 25.ledna 2006
Výsledky referenda o platnosti (opakování) 1.kola voleb[Nikeman]    
Výsledky referenda dopadly takhle:

50% členů KPCP má bezmeznou důvěru ve volební komisi a souhlasí s výsledky voleb
25% členů KPCP je to úplně u prdele
12,5% členů KPCP požaduje opakování prvního kola voleb
12,5% členů KPCP se hlasování nezůčastnilo

VK tímto prohlašuje oficiální výsledky za platné a první kolo předsednických voleb za uzavřené. VK s potěšením konstatuje, že členstvo KPCP nepodlehlo demagogickým výpadům nejmenovaných individuí, která i přes obrovské investice do volební kampaně utrpěla drtivou volební porážku a která se následně pokusila, ať už přímo prostřednictvím webu kpcp.cz či za použití jiných veřejných periodik a médií, destabilizovat politickou situaci v KPCP. Závěrem by VK chtěla poděkovat všem členům KPCP za opětovné projevení bezmezné důvěry v tomto referendu

Organizační a legislativní pokyny k finálovému kolu voleb předsedy KPCP dostanete během dnešního dne ...

... za VK Nikeman a Hausik
 
   Sobota 21.ledna 2006
Volby 2006 - REFERENDUM[Nikeman]    
Vzhledem k napjaté politické situaci uvnitř KPCP po vyhlášení výsledků 1.kola předsednických voleb vypisuje VK referendum, na základě jehož výsledků se rozhodne, zda 1.kolo voleb bude či nebude opakováno. Referendum bude ukončeno v úterý 24.ledna 2006 v 23:59 hodin ...

Má se, vzhledem ke vzniklé situaci,
opakovat první kolo voleb?
 Ano, nevěřím výsledkům
 Ne, VK má mou plnou důvěru
 ... je mi to úplně u prdele
 
   Pátek 20.ledna 2006
Vyjádření dosluhujícího předsedy KPCP ke skandálnímu průběhu voleb[Karel Hujer]    
Předseda KPCP Karel Hujer je velmi znepokojen vzniklou politickou situací vyplývající z netransparentního průběhu voleb. Přes otevřené spekulace domácích i zahraničních sdělovacích prostředků o zmanipulování výsledků ve volbách ( viz napr. novniky.kvalitne.cz ), se však rozhodl v zájmu neprohlubování ústavní krize akceptovat tyto výsledky a je připraven předat svůj úřad nově zvolenému předsedovi. Zároveň však navrhuje zahájit okamžitě kárné jednání s oběma členy volební komise a potrestat po zásluze všechna závažná provinění, která byla v průběhu voleb a zejména při sčítání hlasů zjištěna. Rovněž doporučuje, aby všichni členové volevní komise byli doživotně zbaveni možnosti účasti v dalších volebních komisích a dodává:"Věřím, že se KPCP podaří odstranit všechny stíny pochybností, které na něj ulehly v souvislosti s volbami. Je to ostatně to, před čím sem varoval před zahájením voleb - ony temné živly jsou zdá se stále mezi námi a je na novém předsedovi, aby dotáhl do vízězného konce práci, kterou jsme nastartovali."
Karel Hujer se po skončení voleb a předání úřadu chystá okamžitě odejet na zaslouženou dovolenou na Krymu. Jak nám sdělil jeho tiskový odbor, chystá se hlavně rybařit a zdokonalit ve hře na hoboj.
 
   Čtvrtek 19.ledna 2006
DM Afterparty[JKL]    

depeche mode tour 2005/2006

Zdravím všechny příznivce kvalitní muziky. Příští týden v pondělí nastane ten dlouho očekávaný moment a přijedou umělci z Basildonu, aby vystoupili před jistě kvalitně zaplněnou pražskou Sazka Arénou.

Zvu vás na afterparty-koncert na sobotu 28.1. od 20:00 do Rock Café.
Pro věrné členy KPCP je vstup zdarma.

 
Oficiální protest proti výsledkům[JKL]    
Vzhledem k tomuhle naprosto jasnému vyjádření společnosti SOS Soft podávám oficiální protest proti výsledkům vojeb! Děkuji tímto panu Bloodikovi za to, že jasně naznačil, co si všichni mysleli - podvod!
Ať vojební komise laskavě vysvětlí, jak mohlo dojít k tak rozdílným výsledkům mezi ručním a počítačovým zpracováním dat. Společnost SOS Soft má mou naprostou důvěru a pokud její zástupce prohlásí, že k selhání nedošlo, tak potom si to chlapci z komise asi rozdali ručně mezi sebou, ne? Asi se někomu nelíbil můj úžasný výsledek 13%!!!
A to asi můžu být rád za to, že mi nedali jenom 4%, to bych je rovnou žaloval!!! Žádám o prohlášení celého prvního kola za neplatné a nové veřejné, transparentní volbyyyyyy! Kdo zaleze za plentu je srab!
 
Vyjádření VK KPCP k prohlášení společnosti SOSsoft[Nikeman]    
Bohužel mi nezbývá než zareagovat na prohlášení tiskového mluvčí softwarové společnosti SOSsoft. VK KPCP znovu potvrdila, že v SW dodaném společností SOSsoft byl skutečně bug, který způsobil prvotní chybný součet volebních výsledků a proto musely být výsledky znovu přepočítany. V souvislosti s touto skutečností byla ustanovena nezávislá vyšetřovací komise, která detailně prozkoumá několik let starý kontrakt podepsaný tehdejším předsedou KPCP BLooDIKem a společností SOSsoft, jejímž majoritním akcionářem je BLooDiKova manželka Bosorka. Existuje totiž důvodné podezření střetu zájmů, neboť společnost SOSsoft za podivných okolností vyhrála, bez předchozího řádně vyhlášeného výběrového řízení, několik velice atraktivních zakázek KPCP, kromě jiného také na tvorbu software pro zpracování výsledků voleb. Tyto nedostatky padají zcela jednoznačně na hlavu tehdejšího OV KPCP. Komise bude také vyšetřovat několik zahraničních cest bývalého předsedy, které nebyly korektně vyúčtovány a byly pravděpodobně financovány z veřejných prostředků KPCP.
O průběhu této causy Vás budeme průběžně informovat.
 
Tiskové vyjádření firmy SOSsoft k problému sčítání výsledků voleb[BLooDiK]    
Firma SOSsoft se důrazně ohrazuje proti nařčení z chybovosti jím dodaných softwarových prostředků ke zpracování volebních výsledků. SOSsoft nemusel nikdy opravovat jakékoliv jím dodané programy, a ani v tomto případě nebylo nutno cokoliv opravovat (a také se nic neopravovalo). Chyby ve výsledcích mohly vznikout pouze nesprávným použitím jím dodaných programů, případně chybnou interpretací výstupních dat. Vzhledem k tomu, že firma SOSsoft nemá o průběhu zpracování dat žádné informace a Volební komise odmítá sdělit jakékoliv bližší podrobnosti, nelze s určitostí vyhodnotit, kde nastal problém. Jediné co lze tvrdit s naprostou jistotou je to, že problém NEBYL v software dodaným firmou SOSsoft. Svědčí pro to i fakt, že firma SOSsoft nebyla požádána o dodatečnou oprav či úpravu jím dodaného software.

M.H., tiskový mluvčí SOSsoft Ltd.
 
Oficiální výsledky 1.kola voleb na předsedu KPCP pro rok 2006[Nikeman]    
Vážení přátelé,
volební komise KPCP tím oznamuje oficiální výsledky 1.kola voleb předsedy KPCP. Během elektronických výpočtů odevzdaných hlasů bohužel došlo k technické závádě zpracovatelského software, ke které může dojít dle mluvčího společnosti SoS Software maximálně jednou za rok

Nuže, zde jsou skutečně správné a oficiální výsledky 1.kola předsednických voleb ...

Bublays 50%
Kanibal 38%
JKL 6%
Karel Hujer 6%

Do finálového kola, ze kterého vzejde nový předseda KPCP, postupují první dva kandidáti s nejvyšším procentem dosažených hlasů. O systému a průběhu hlasování v tomto kole budete včas informováni prostřednictvím webových stránek www.kpcp.cz.

Nikeman & Hausik, VK KPCP
 
Výsledky 1.kola voleb na předsedu KPCP pro rok 2006[Nikeman]    
Vážení přátelé,
tisková kancelář KPCP Vám přináší neoficiální výsledky (hlasy byly sečteny zatím pouze elektronicky, volební komise je v současné době přepočítává ještě ručně, ale lze předpokládat, že na výsledcích se již nic nezmění) prvního kola voleb na předsedu KPCP pro rok 2006.

Bublays 31%
Karel Hujer 31%
Kanibal 25%
JKL 13%

Do finálového kola, ze kterého vzejde nový předseda KPCP, postupuji první dva kandidáti s nejvyšším procentem dosažených hlasů.

Nikeman & Hausik, VK KPCP
 
   Středa 18.ledna 2006
Reklama[Karel Hujer]    
Vote Hujer
 
Předvolební kampaň finišuje[Karel Hujer]    
Karel Hujer na včerejším meetingu Zanedlouho se rozhodne o vítězích prvního kola letošních voleb na post předsedy KPCP a tak není divu, že předvolební kampaň nabírá spád. Novináři však mohli včera na předvolebním meetingu na Praze 5 zachytit pouze stávajícího předsedu Karla Hujera, jehož letošní kampaň se nese v duchu zdravé výživy a zvýšení životní úrovně.
Hujer svou letošní kampaní zastínil ostatní kandidáty, kteří tak zůstávají prakticky neviditelní. Možná, že nemají voličům co nabídnout, kdo ví. Budoucnost nám brzy odpoví.
 
   Úterý 17.ledna 2006
Omluva za neuvedení autorství snímku[Karel Hujer]    
Omlouvám se, že jsem dostatečně jasně neuvedl autora snímku reklamní kampaně - je to Juldik
 
   Pondělí 16.ledna 2006
Reklama[Karel Hujer]    
Přecházím k Hujerovi
 
Omluva za neuvedení autorství snímku[JKL]    
Omlouvám se, že jsem dostatečně jasně neuvedl autora snímku reklamní kampaně - je to Karel Hujer. Díky Karle a jen houšť!
 
drAgon news[Dr.Agon]    
Drazí voliči, milí přátelé,
jsem rád, že vás mohu oslovit v této důležité chvíli. Jak jistě víte, čas je náš nepřítel. Náš drahý Klub Přátel Čtvrteční Pizzerie se stane minulostí. Na poslední schůzi jsme odhlasovali, že učiníme konec KPCP!!

A proto vás vyzývám - řekněte své jasné ANO! tomuto kandidátovi, který by nejraději svoje věrné kamarády viděl jinde šťastné a díky tomu získal většinu k prosazení destrukce.

Nabízím vám jasnou alternativu - návrat k tradicím a kořenům. Zbavme se KPCP, vraťme se ke každoměsíční pizzerii, na kterou jsme se všichni vždycky tak těšili! Obnovme i tradici oblíbených her, například paintball (tref sveho kamaráda , co jsme se spolu nablbli, pamatujete? A to by mělo být všechno pryč?!

Mám dobrou zprávu - musí být konec! A přispět k tomu můžete právě vy. Stačí maličkost - dát mi svůj hlas Spolu s vámi a ostatními věrnými kamarády to dokážeme! A ještě navíc vám všem k tomu nabízím, jako malou náplast na vaši námahu při svobodné volbě v prvním kole, kopanec podle vaší volby na příští pizzerii, 26. ledna!

Hodně štěstí a pevnou ruku při vaší volbě vám přeje ...

DrAgon, parodie na kandidáta na předsedu KPCP
 
Volební kampaň se rozjíždí[JKL]    
(Od našeho sudetského dopisovatele) Jak jsem se právě dozvěděl, volební plakáty již byly vylepeny. Akorát nějak popletli texty, tak aby vás to nezaskočilo...
Ukázka tady.
Ve skutečnosti má text znít: Cože?! Vy váháte komu dát svůj hlas? JKL se tou správnou volbou! www.kpcp.cz
 
Vesele k volbám![JKL]    
Drazí voliči, milí přátelé,
jsem rád, že vás mohu oslovit v této důležité chvíli. Jak jistě víte, čas je náš nepřítel. Náš drahý Klub Přátel Čtvrteční Pizzerie by se mohl snadno stát minulostí. Na poslední schůzi se objevily i takové hlasy, které chtěly učinit konec tomu, čemu jsme my ostatní věnovali léta práce a kde jsme prožili nejednu hezkou chvilku. Oni chtěli, zdráhám se tomu uvěřit, rozpustit KPCP?!

A proto vás vyzývám - řekněte své jasné NE! těmto podvratným živlům, kteří by nejraději svoje věrné kamarády vyloučili a díky tomu získali většinu k prosazení destrukce.

Nabízím vám jasnou alternativu - návrat k tradicím a kořenům. Zbavme se devalvace hodnot, vraťme se ke každoměsíční pizzerii, na kterou jsme se všichni vždycky tak těšili! Obnovme i tradici oblíbených her, například Air Hockey, co jsme se spolu nablbli, pamatujete? A to by mělo být všechno pryč?!

Mám dobrou zprávu - nemusí být konec! A přispět k tomu můžete právě vy. Stačí maličkost - dát mi svůj hlas Spolu s vámi a ostatními věrnými kamarády to dokážeme! A ještě navíc vám všem k tomu nabízím, jako malou náplast na vaši námahu při svobodné volbě v prvním kole, nápoj podle vaší volby na příští pizzerii, 26. ledna!

Hodně štěstí a pevnou ruku při vaší volbě vám přeje

JKL, kandidát na předsedu KPCP
 
   Pátek 13.ledna 2006
VOLBY 2006 - 1.kolo volby nového předsedy KPCP[Nikeman]    
Vážení spolučlenové KPCP,
během včerejší výroční pizzerie byly představeny vize kandidátů na předsedu KPCP pro letošní rok. Z obrovského množství plodných a intelektuálně solventních debat (za což děkujeme především Dr.Agonovi) nakonec vyvstal rekordní počet kandidátů na funkci předsedy - čtyři. V následujících volbách se tedy budou o Vaši přízeň ucházet soudruzi Bublays, JKL, Kanibal a současný předseda, Karel Hujer.

Jen stručně k průběhu letošních voleb. Z počtu přihlášených kandidátů je patrné, že volby budou minimálně dvoukolové. Hlasování v prvním (a případně v dalším doplňkovém) kole(ch) proběhne(ou) elektronicky skrze web KPCP. Pokud se v prvním kole nerozhodne o dvou kandidátech, kteří postoupí do finálového kola, v doplňkovém kole proti sobě nastoupí kandidáti se stejným počtem hlasů z předchozího kola. Hlasování ve finálovém kole, z něhož vzejde nový předseda KPCP pro rok 2006, proběhně "ručně", podobně jako při prvních volbách KPCP a urna s hlasovacími lístky bude rozpečetěna a výsledky voleb vyhlášeny až na nejbližším zasedání KPCP.

Hlasování prostřednictvím webu KPCP je připraveno a tímto tudíž oficiálně zahajujeme první kolo předsednických voleb KPCP. Hlasování bude ukončeno ve čtvrtek 19.ledna 2006 ve 12:00 hodin a výsledky následně vyhlášeny na webu KPCP.

... za VK Nikeman & Hausik
 
   Čtvrtek 12.ledna 2006
Reklama[Karel Hujer]    
VOTE KAREL HUJER FOR KPCP 2006CHAIRMAN!
 
Mimořádné prohlášení předsedy KPCP k nadcházejícím volbám[Karel Hujer]    
Drazí členové,

již dnes večer nás čeká velmi významný večer, který se může stát dalším milníkem v dějinách KPCP. Uplynulé volební období by se dalo stručně charakterizovat stabilizací KPCP a potlačení negativních nálad v řadách organizace. Dnešní večer ukáže, nakolik byly tyto síly eliminovány, respektive jakou mohou mít i v dnešní době živnou půdu. Že takovéto živly u nás nemají na růžích ustláno ukázaly i výsledky nedávných Zlatých Hujerů. Věřím, že nadcházející volební období bude provázet korektní chování ze strany všech kandidátů a nebude nijak narušen další chod KPCP. Přeji všem kandidátům do voleb hodně štěstí a úspěchů.

Karel Hujer