17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Středa 30.ledna 2008
Kdo z koho? Karl nebo Herrmann?[Karel Hujer]    
Již v pátek odstartuje poslední podnik seriálu MS ve sjezdovém lyžování, ve kterém se i rozhodne, kdo v KPCP si odnese křišťálový globus. Soudě podle aktuálního postavení v bodovém hodnocení má k zisku titulu nejblíže Karl Hujer, který si před druhým Herrmannem Nikemayerem pojistil v Kitzbühelu slibný náskok. Zároveň i průběžné výsledky kvalifikace ve Val d´Isére předznamenávají, že 'Wunder' Karl neponechává nic náhodě a míří nekompromisně za titulem. Nicméně Herrmanna nepodceňuje a s respektem hodnotí jeho ambice:"Herrmanna nelze podcenit, zejména ve Wengenu bylo jeho vítězství velmi přesvědčivé a na tak záludné trati, jako je Val d´Isére, může Herrmann zůročit své dlouholeté zkušenosti a snadno smazat můj náskok," říká Hujer. Šance ostatních závodníků na získání celkového titulu jsou již minimální a těžko se lze dočkat nějakého překvapení, ať už se pojede za jakýchkoliv povětrnostních podmínek.

Závod odstartuje v pátek v 9:00 a potrvá do neděle 21:00, celkové výsledky budou známy v pondělí v dopoledních hodinách. Pro fanoušky obou borců jsme zatím připravili exkluzívní tapety na pozadí:

   
 
   Neděle 27.ledna 2008
Aktuální sněhové zpravodajství z Val d'Isère[Karel Hujer]    
 
   Neděle 20.ledna 2008
Výsledky referenda na zrušení KPCP ...[Nikeman]    
... dopadly následujícím způsobem ...

Ne (chci, aby činnost KPCP pokračovala) - 69%
Ano (souhlasím se zrušením KPCP) - 31%

Tímto bych chtěl apeloval na všechny členy KPCP (a zejména na ty, kteří hlasovali pro pokračování KPCP), aby dorazili na nejbližší zasedání ve čtvrtek 24.1.2008 od 19:00 hodin do pizzerie MATYLDA. Potřebujeme alespoň 11 členů pro zrušení stávajích stanov a prosazení změn potřebných pro zachování a další rozumnou činnost KPCP.
 
Hujer vítězí v Kitzbühelu a míří za křišťálovým glóbem[Karel Hujer]    
Karel Hujer si dojel v letošním seriálu MS ve sjezdu v Kitbühelu pro své druhé vítězství. Na druhém místě dojel Herrmann Nikemayer, s bronzem se musel, stejně jako ve Wengenu, spokojit Kanibal.
Před závěrečným závodem ve Val d´Isere si tak 'Wunder' Karl upevnil pozici vedoucího závodníka a získal již velmi slibný náskok v boji o celkové vítězství a tím i trofej pro vítěze, křišťálový globus.
Na snímku Hujer po průjezdu druhým mezičasem.
 
Posledních 9 hodin závodu v Kitzbühelu[Karel Hujer]    
Předposlední podnik seriálu MS ve sjezdu v Kitzbühelu se nezadržitelně blíží ke svému konci, ale než se tak stane, můžeme se těšit ještě na devět nervydrásajících bojů na trati. Aktuální pořadí naší skupiny se nezměnilo, vede Karl Hujer před Herrmannem Nikemayerem, ovšem ve velmi těsném závěsu už je vítěz z Bormia, Kanibal. Do soutěže vstoupil ještě včera večer velmi pěkným časem Cossack, který bezesporu není bez šancí na atakování zatím čtvrtého Bloodika. Ostatní naši borsi se zatím na svahu Streifu neukázali, věříme však, že se záludnosti sjezdovky nezaleknou a předvedou, co v nich je.
 
   Pátek 18.ledna 2008
Aktuální informace z Kitzbühelu[Karel Hujer]    
V rakouském Kitzbühlu se rozjel v pořadí již čtvrtý podnik seriálu MS ve sjezdovém lyžování. Trať je namrzlá a podle aktuálních informací si s ní z naší skupiny zatím nejlépe dokázal poradit vítěz z Wengenu, Herrmann Nikemayer. O dalším vývoji závodu budeme přinášet průběžné zpravodajství.
 
   Středa 16.ledna 2008
Aktuální sněhové zpravodajství z Kitzbühelu[Karel Hujer]    

 
   Úterý 15.ledna 2008
Referendum na zrušení KPCP[Nikeman]    
Na posledním zasedání KPCP byl podán návrh na zrušení KPCP. Prosím každého člena KPCP, aby nejpozději do středy do 12:00 hodin zahlasoval do referenda. Na základě rozhodnutí předsedy KPCP rozhodne o výsledku hlasování nadpoloviční většina všech hlasů - což znamená, že pro zrušení KPCP stačí 9 platných členských hlasů.
 
   Neděle 13.ledna 2008
Herrmann Nikemayer triumfuje ve Wengenu![Karel Hujer]    
13.01.2008 21:01 - W e n g e n - Rakouský sjezdař Herrmann Nikemayer zvítězil ve švýcarském Wengenu. Na druhém místě dojel Karl Hujer, třetí skončil vítěz z Bormia, Kanibal. Z českých reprezentantů držel krok se špičkou jen Bloodik, ostatní naši borci zklamali.

Královský sjezd rozhodně nebyl kopií loňského závodu. Na prvních dvou místech se umístili závodníci, kteří minulý rok na této trati teprve sbírali cenné zkušenosti. Další slavný sjezd v Kitzbühelu se pojede už za týden.

"Wengen je mistrovství světa. A Kitzbühel olympiáda," prohlásil rakouský veterán po nedělním sjezdu na Lauberhornu, který měří čtyři a půl kilometru, má řadu úzkých technických pasáží, ostrých zatáček a více než kilometrové převýšení. Nejrychlejší lyžaři jej zvládnou za dvě a půl minuty.

Sjezdařům pod Eigerem přálo počasí a za ideálních podmínek uhájil korunu pro wengenského krále excentrický rakušan. Ze startovní branky se vydal jako dvacátý, Hujer až po něm.

"Věděl jsem, že Herrmann vede o 20 setin. Chtěl jsem ho porazit, ale nevyšlo to. Ale dojet na téhle sjezdovce ve zdraví do cíle a ještě v dobrém čase, to je čest," řekl populární 'Wunder' Karl.

Nikemayer vyhrál po úspěchu ve Val Gardeně před čtyřmi týdny svůj první sjezd a potvrdil, že je připraven s Hujerem a Kanibalem bojovat o velký křišťálový glóbus.

"Jsem ještě silnější než před třemi lety, a taky starší a zkušenější," uvedl Nikemayer.
 
Zvítězí Herrmann Nikemayer poprvé ve Wengenu?[Karel Hujer]    
Po dvou dnech dramatických zápolení ve švýcarském Wengenu se ustálilo pořadí na čele, které vesměs kopíruje pořadí v kvalifikaci, nicméně časy se výrazně zlepšily. Zatím suverénním lídrem zůstává Herrmann Nikemayer, který si před svými pronásledovateli udržuje velmi slibný náskok, který by jej za současného stavu vrátil zpět na druhé místo v celkovém průběžném hodnocení. Podle informací z rakouského tábora Herrmann zatím vypouští odpolední závod a hodlá situaci na svahu kontrolovat od televizní obrazovky, což se zdá být rozumné. Zda se soupeřům podaří na jeho výkon odpovědět, na to si musíme počkat do 21:00.
 
   Čtvrtek 10.ledna 2008
Wengen - drama v chumelenici?[Karel Hujer]    
Z dějiště dalšího závodu seriálu MS ve sjezdovém lyžování Wengenu právě přišla nečekaná informace, a totiž, že začalo sněžit. Co by to znamenalo pro závod je zřejmé. Snad nikdo si nechce představit tak náročnou trať, jakým je právě Lauberhorn, v těchto povětrnostních podmínkách. Nicméně i v těchto podmínkách se můžeme dočkat dramatických zápolení o první příčku, jak napovídají neuvěřitelně těsné, doposud známé výsledky z dopoledního tréninku. Na snímku aktuální pohled na perfektně připravený Lauberhorn.

Update 9:00 : Na Lauberhornu přeci jen nakonec vykouklo sluníčko, takže se nenaplnily obavy našich závodníku ze špatného počasí. Závod již probíhá, a to za krásného alpského slunečného dne ...
 
Herrmann Nikemayer na ORF[Karel Hujer]    
Před nadcházejícím závodem mistrovství světa ve sjezdovém lyžování ve Wengenu vystoupil vedoucí závodník kvalifikace v naší skupině Herrmann Nikemayer v hudebně zábavném pořadu rakouské televize ORF "Wetten Das Ist Diese Trottl" a my vám aktuálně přinášíme záznam z tohoto vystoupení:

 
Aktuální sněhové zpravodajství z Wengenu[Karel Hujer]    

 
   Pondělí 7.ledna 2008
Výsledky Zlatých Hujerů 2007 ... [Nikeman]    
... včetně fotodokumentace z výročního výjezdního zasedání KPCP v Klokočné naleznete díky pánům BLooDiKovi, Hausikovi a JKL-ovi mezi zápisy z akcí KPCP za rok 2007.
 
První letošní zasedání KPCP opět v pizzerii MATYLDA[Nikeman]    
Nejbližší zasedání KPCP (tzn. tento čtvrtek 10.1.2008) se uskuteční v restaurant pizzerii MATYLDA na Tylově náměstí 1, Praha 2. Máme objednán stůl pro cca. 10 lidí od 19:00 hodin.