17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     




     
   Pondělí 27.listopadu 2000
Vítězem KPCP Squash Open 2000 Nikeman[Nikeman]    
Druhý ročník KPCP Squash Open je minulostí. Vítězem turnaje se stal Nikeman, který v nervydrásajícím finále plném zvratů dokázal porazil vynikajícího Dr.Agona 3:2 po setech 9:7, 3:9, 0:9, 10:8 a 9:1. Na třetím místě skončil Hausik společně s Filipem. Titul "dřeváka" si vybojoval Hubina, který jako jediný nezískal na turnaji jediné vítězství.
Turnaj měl velice vysokou úroveň, jak sportovní tak kulturní, za což bych chtěl všem zůčastněným srdečně poděkovat. Sice udělal ze sdružení KPCP dočasný spolek invalidů , ale i tak ho lze hodnotit jako velice podařený a tak doufám, že se příští rok sejdeme znovu, alespoň v tak hojném počtu jako letos. Díky.
 
Pizzeria, Hujeři, Pexeso, vánoční nákupy atd.[BLooDiK]    
Vzhledem k tomu, že se blíží vánoce, Silvestr, konec roku a jiné podobné dni na píču, budou i následující Pravidelné čtvrteční pizzerie, respektive jejich programy obohaceny o různé důležité akce související právě s výše uvedenými dny. Jelikož někteří z našich členů mají problémy s plánovánim svého programu, nastíním tady předběžný program PCP do konce roku.
PCP 30.listopadu - Rozlosování KPCP Pool Open 2000, od 19:30 se uskuteční dlouho odkládaný 2.ročník KPCP Pexeso Open. Po zavírací době se všichni, kteří budou mít zájem, odebéřou někam do superultramegahyper marketu (asi Tesco na Zličíně), kde můžou nakupovat vánoční dárky až do rána.
PCP 14.prosince - rozlosování Zlaté koule KPCP, nominace na ceny Zlatý Hujer 2000 ! Účast nutná !!!
PCP 28.prosince - slavnostní vyhlášení ankety Zlatý Hujer 2000, předání různých stranických ocenění, zhodnocení roku 2000, výroční zpráva atd. Účast nutná není, ale doufám, že se v této PCP sejdeme v hojném počtu, nejlépe úplně kompletní. Bylo by to takové hezké zakončení tohoto roku.
 
   Pátek 24.listopadu 2000
Karel McHujer příchází...[Nikeman]    
Ještě před zahájením letošního ročníku KPCP došlo ke dvěma senzačním změnám ve startovním poli hráčů. Nejprve zavolal řediteli turnaje loňský semifinalista Barry a z rodinných důvodů se omluvil. Vysvětlení je prosté - Barry zakoupil z letní prémie pro vítěze KPCP Outdoor Open nové osmdesátipokojové exkluzivní sídlo na Floridě a je velmi zaneprázdněn stěhováním. Ředitel turnaje M.A.Nikeman se brzo vzpamatoval z šoku a podařil se mu téměř husarský kousek - jako náhradu zajistil dlouholetého hráče Top Five squashového žebříčku KPCP, muže, který vedle svých fantastických výkonů na squashovém kurtu proslul také řadou afér, jen namátkou bych uvedl inzultaci "do krve" svého protihráče Rudlayse v loňském roce, lamače srdcí všech žen a dívek a také squashových raket , samotného Karla McHujera.
 
   Neděle 19.listopadu 2000
Žádost o dodání dat pro Grates Hites KPCP[Nikeman]    
Žádám téměř všechny členy KPCP, aby mi během následujícího týdne dodali svou favoritní skladbu na připravovanou kompilaci hitů "Grates Hites KPCP", buď přímo na CDčku, nebo jako WAV soubor. Zatím mám data pouze od Karla Hujera, od BLooDiKa a od sebe. Díky.
 
   Sobota 18.listopadu 2000
KPCP Squash Open 2000 rozlosován!!![Nikeman]    
Ve čtvrtek byl na pravidelném zasedání KPCP rozlosován druhý ročník KPCP Squash Open. Obsazení základních skupin a rozpis, resp. časový harmonogram jednotlivých zápasů, naleznete zde. Nevyzpytatelná ruka kronikáře Karla Hujera "řádila" stejně jako v loňském roce a tak tu máme kromě tradiční skupiny smrti také dvě skupiny tzv. "malomocných"
No, máme se skutečně na co těšit...
 
   Středa 15.listopadu 2000
Rozlosování KPCP Squash Open 2000[Nikeman]    
Zítra ve 20:00 hodin bude, na pravidelném zasedání KPCP v pizzerii Borzalino, slavnostně rozlosován druhý ročník KPCP Squash Open. Obsazení základních skupin vylosují společně Karel Hujer, kronikář KPCP a Terry Kanibal Fox, vítěz loňského turnaje, který je zároveň hlavním supervisorem celé akce.
Hlavní doprovodnou akcí večera bude klání v soutěži "Kdo to ví, odpoví" na téma "Český a světový sport", do něhož jsou prozatím přihlášeni Nikeman, BlooDiK, Kanibal a Karel Hujer.
Z výše uvedených důvodů doufám, že se zítřejšího plánovaného zasedání zůčastní valná většina členské základny KPCP.
 
HUJERUJ! zná vítěze pro letošní rok![Karel Hujer]    
Je to neuvěřitelné, ale další kolo populárně-zábavné soutěže Hujeruj! je za námi a my již známe vítěze! Letošním vítězem se stal Bloodik, který po dvou neúspěšných sezónách letos poměrně nekompromisně nedal nikomu šanci a kontroloval si první pozici od 1. kola. Na 2. místě se umístil šampionˇpředchozích ročníků Nikeman a o třetí místo se podělili JKL a Juldik, kteří ve všech kolech bodovali stejně. Tragédií skončil i letos nadějně rozjetý podnik pro Kanibala, který opět nezvládl finálovou otázku a stejně tak i pro SaKa, který nenastoupil k finálové otázce.
Celkové výsledky vypadají následovně:
 1. Bloodik - 39 b. (11-10-18)
 2. Nikeman - 30 b. (9-6-15)
 3. JKL a Juldik - 24 (6-6-12)
na dalších místech se umístili Cossack (18 b.), SaK (14 b.) a Kanibal (0 b.). Děkujeme za účast a skvělý boj a těšíme se u dalšího HUJERUJ! nashledanou!
 
Pribezne poradi Hujeruj! po 2. kole![Karel Hujer]    
Prubeh souteze je velmi napinavy a po druhem kole jsou vysledky nasledujici:
 1. Bloodik - 21 b.
 2. Kanibal - 19 b.
 3. Nikeman - 15 b.
 4. SaK - 14 b.
 5. JKL a Juldik - oba po 12 b.
 6. Cossack - 9 b.
Již za malou chvíli budeme znát vítěze letošního HUJERUJ!
 
Prubezne poradi HUJERUJ po 1. kole![Karel Hujer]    
Ano, a máme tady první výsledky po 1. kole. Předpokládaní favorité nezklamali a do dalších kol se můžeme těšit na zajímavý souboj. Průběžné pořadí po 1. kole tedy vypadá následovně:
 1. Bloodik - 11 b.
 2. Kanibal - 10 b.
 3. Nikeman - 9 b.
 4. SaK - 7 b.
 5. JKL a Juldik - 6 b.
 6. Cossack - 5 b.
Druhé kolo odstartuje po obědě a máme se tedy na co těšit!
 
   Úterý 14.listopadu 2000
Instrukce k HUJERUJ![Karel Hujer]    
Ve středu startuje letošní kolo Hujeruj! Prní kolo zahájíme v 10:00. kdy obdržíte mailem otázky prvního kola. Podle předpokladu bychom mohli do druhého kola jít v 13:00 a kolem 16. hodiny bychom mohli po finálových otázkách, které budou jako vždy Audio, Video a Text, znát letošního šampiona Hujeruj! Jako obvykle se v soutěži budou vyskytovat i otázky, kde budete moci získat více bodů ale pozor - pokud v jedné otázce odpovíte dvě možnosti z nichž jedna bude správná a jedna špatná, bod za správnou odpověď se vyruší. Přeji všem účastníkům letošniho Hujeruj! mnoho štěstí a zdaru!
 
   Pondělí 13.listopadu 2000
HUJERUJ! je opět tady![Karel Hujer]    
Jako každý rok, i letos se dočkáme dalšího kola populárně zábavné soutěže HUJERUJ! Po loňském velmi dramatickém ročníku zpestřeném poprvé v historii soutěže i účastí žen, které velmi zamíchaly pořadím, budeme zvědavi, zda se M.A.Nikemanovi podaří potřetí získat titul šampiona v HUJERUJ! a získat tak dosud nikým nezískaný tzv. 'Hujerovo triple'. Letošní HUJERUJ se bude konat ve středu 15. listopadu 2000, jak známo nic se neplatí, pouze buďte všichni u svých přijímačů!
Nashledanou u dalšího kola populárně-zábavné soutěže HUJERUJ! se těší
Karel Hujer
 
   Středa 8.listopadu 2000
KPCP vydává „V české pizzerii 1 aneb Grates Hites KPCP“ ![Karel Hujer]    
Sedíce s ostatními kolegy z KPCP ve zmrzlinárně Světozor a degustujíce společně vybrané produkty tohoto podniku, osvítil mně duch svatý zřejmě a následkem toho vzešla tato myšlenka, která byla užším vedením KPCP shledána za realizovatelnou. U příležitosti letošních Zlatých Hujerů vydá KPCP své první hudební CD „V české pizzerii 1 aneb Grates Hites KPCP“.
Jak již název vypovídá, tato kompilace bude obsahovat to nejlepší dle mínění váženého členstva KPCP. Každý člen KPCP má právo umístit na tento výběr jednu skladbu zahraničního interpreta, která je pro něj svátostí. Skladba by neměla svojí stopáží přesahovat 5 minut a musí být dodána na CD technickému expertovi KPCP soudruhu Nikemanovi, který jest pověřen výrobou, a to nejpozději do 15. listopadu 2000. V zájmu maximálního možného překvapení (on to bude asi spíš slušný šok..) se členové KPCP žádají, aby neprozrazovali svoji vybranou skladbu. Kompletní tracklist tak bude znát pouze produkční team. Děkujeme všem za včasné dodání podkladů a u těšíme se na slavnostní křest naší desky u Zlatých Hujerů 2000.
 
   Úterý 7.listopadu 2000
Sportovní duch KPCP žije !!![Nikeman]    
Vážení členové KPCP,
jsem opravdu nadšen Vaším zájmem o nové sportovní akce KPCP. Za dva dny se na KPCP Squash Open přihlásil maximální počet 16 (!!!) účastníků (zbývají již pouze dvě volná místa pro náhradníky) a na vánoční Zlatou Kouli taktéž 16 účastníků. To je fantazie. Co se týče squashe, max. počet hráčů je zde pevně stanoven, ale u bowlingu je možné, v případě zájmu z Vaší strany, zvýšit počet účastníků na 20 až 24 hráčů (objednáním jedné dráhy navíc). Takže pokud není někdo z Vás dosud přihlášen, učiňte tak prosím, ve vlastním zájmu, co možná nejdříve, aby se stihlo vše objednat.
Vzhledem k naplněnému startovnímu poli bude KPCP Squash Open 2000 slavnostně rozlosován na nejbližším pravidelném zasedání KPCP, tzn. ve čtvrtek 16.listopadu v pizzerii Borzalino na Smíchově. Děkuji Vám za pozornost.
 
Mimořádný update MP3 of the week[Nikeman]    
Na přání váženého člena KPCP JulDiKa byla lehce updatována sekce MP3 of the week. Nyní zde nově naleznete poslední studiové album Richarda Mullera a jeho hostů, které JulDiK doporučuje. Přeji Vám rychlé linky a dobrý zvuk
 
   Pondělí 6.listopadu 2000
1. ročník KPCP Pool Open je tady[BLooDiK]    
Minulý rok neuskutečněný POOL open (kvůli lehkým děvám) je tu. Každý již začněte leštit svá tága , ať máte šanci v nabité konkurenci. Bude se hrát klasická osmička dle profesionálních pravidel. V našich krajích se tomu říká "proužky". Takže přeji všem ať jim padají černé koule v pravý čas a do pravé díry a těším se na hojnou účast.
   Saturnin
 
   Neděle 5.listopadu 2000
Vánoční Zlatá Koule KPCP 2000/2[Nikeman]    
Tak jsem tu podruhé a se mnou příchází další sportovní akce KPCP, poslední v tomto roce i tisíciletí. Dne 19.prosince 2000 se uskuteční, v bowlingové herně hotelu Duo, vánoční (polo)ročník prestižní Zlaté Koule KPCP 2000/2.
Informace o turnaji naleznete, stejně jako v připadě squashe, na webu KPCP, snad ještě během dnešního dne. Přihlášky zasílejte, již tradičně, na nikeman@nextra.cz a vězte, že počet účastníků je omezen a proto byste si měli s přihláškou pospíšit.
Těším se na Vaší účast a pevně věřím, že tato akce bude stejne úspěšná jako poslední Zlatá Koule KPCP, která se uskutečnila na jaře letošního roku.
 
2.ročník KPCP Squash Open je tu! :)[Nikeman]    
Vážení sportovní příznivci,
od poslední sportovní události KPCP, kterou byl letní tenisový turnaj, uteklo mnoho času a já začínám se znepokojením pozorovat, jak většina veleváženého členstva KPCP (včetně mě) začíná vinou nedostatku pohybu tloustnout. Proto jsem pro Vás připravil 2.ročník klubového squashového turnaje Squash KPCP Open 2000. Turnaj se uskuteční, stejně jako v loňském roce, ve Squashcentru v Rudné (pod tichou patronací Dr.Agona, letošního černého koně) a to v sobotu 25.listopadu 2000 od 10:00 do 17:00 hodin.
Bližší informace o akci se dozvíte na webu KPCP, až je tam předseda umístí, snad ještě dnes. Přihlášky prosím posílejte na mou e-mailovou adresu nikeman@nextra.cz do úterka 21.listopadu 2000.
Těším se, stejně jako loni, na bohatou účast z řad členstva KPCP a na (nejen) vynikající sportovní výkony všech účastníků.
 
   Pátek 3.listopadu 2000
U2 v MP3 of the week[Nikeman]    
Myslím si, ze vydání nového studiovéha alba irských U2 je natolik významnou hudební událostí, že si rozhodně zaslouží (mini)update rubriky MP3ofw.
Užijte si to...
 
   Čtvrtek 2.listopadu 2000
Aktualizace Bavte se na PH[BLooDiK]    
Čtyři nové věcičky, zkuste je. Tento update Bavte se na PH bude na dlouhou dobu poslední, padž si myslim, že by to už mohlo stačit a každý si už musí vybrat.