17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 03:52  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Čtvrtek 29.listopadu 2001
KPCP vítá nového člena[BLooDiK]    
... pravda, zpráva poněkud opožděná, nicméně povinnosti je třeba učiniti zadost. KPCP přijalo 'naddvoutřetinovou' většinou hlasů Fandu do svých řad, takže jsme se opět rozrostli. Vítáme tedy nového člena a jako vždy, doufáme, že bude pro nás přínosem, i když u Fandy 'práce všeho druhu' se to rozumí jaxi samo sebou. Zároveň udělujeme důtku KPCP všem členům, kteří, i když je to dle řádu KPCP jejich povinnost, nehlasovali.
 
Posdraf s destem salitych Sudet[Karel Hujer]    
Grüss Gott von Dorf unter dem Gross Arber! Doufám, že dneska vyberete ty nejelpší kandidáty na Hujery! A ne že tam nebude TwisterTM! Pozdrav ze zimního soustredění 'Bacilonosič 2001' vám posílá Karl von Huyer.
 
   Středa 28.listopadu 2001
Pozdrav z destem zalite Konstanz[Bublays]    
Hlasi se Vam zahranicni zpravodaj. Nezbzva nez poprat hodne zdaru pri nominacich na zlate Hujery, pevne nervy pri dohadech a dobry vyber kategorii. Jelikoz se nezucastnim (mozna bohudik?) Skoleni probiha v poklidu v poctu dvou zaku a jednoho az dvou skolitelu Pocasi stoji za h... Pro PH M.Bubl@ys, Konstanz (Nemecko)
 
   Pondělí 26.listopadu 2001
Nominace na Zlaté Hujery již tento čtvrtek ![BLooDiK]    
Již tento čtvrtek se na pravidelném zasedání KPCP uskuteční nominace soutěže o Zlaté Hujery 2001. Apeluji tedy na všechny členy (a obzvláště na některé), aby se dostavili v co nejhojnějším počtu, aby soutěž byla, takříkajíc, bohatá na různé názorové proudy. Začátek akce je naplánován, jako již tradičně, na 19. hodinu.
 
   Neděle 25.listopadu 2001
Vítězem KPCP Squash Open 2001 Monty[Nikeman]    
Zaslouženým vítězem letošních přeborů KPCP ve squashi se stal Monty, který dokázal porazil kompletní squashovou špičku (včetně dvou předchozích vítězů) v KPCP a získal tak svůj první titul. Absolutorium si taktéž zaslouží - stejně jako vloni - pořazený finalista Dr.Agon, neboť finále nadchlo svou sportovní úrovní všechny přihlízející.
Za pořadatele bych rád pogratuloval vítězi i všem zúčastněným, kteří předvedli fantastické výkony na hranici svých možností. Kompletní výsledky turnaje naleznete v zápisech z akcí. Doufám, že během týdne se tam objeví, díky Ajbymu, i nějaké fotečky.
 
   Pátek 23.listopadu 2001
Jedna změna ve startovním poli KPCP Squash Open 2001[Nikeman]    
Bohužel jsem nucen oznámit, že nejdražší zahraniční akvizice turnaje, pakistánský reprezentant Hujer Khan, odstoupil z turnaje pro blíže nespecifikované zdravotní problémy. Řediteli turnaje se však podařilo na poslední chvíli sehnat více než rovnocennou náhradu a tou není nikdo jiný než sám óóóóóóó Velký předseda KPCP ... Mr. BLooDiK.
Turnaj bude podle plánu rozehrán zítra v 9:00 hodin.
 
   Pondělí 19.listopadu 2001
Termín Zlaté Koule KPCP 2001/2 definitivně potvrzen[Nikeman]    
Ministerstvo sportu a tělozáhuby KPCP dnes vydalo ústy svého tiskového mlufčí oficiální prohlášení, ve kterém definitivně potvrdilo termín konání letošní druhé Zlaté Koule KPCP. Tato akce se uskuteční v úterý 18.prosince 2001 od 19:00 do 21:00 hodin v bowlingové herně RAN v paláci Millennium Plaza.
Příjem přihlášek je již ukončen, lze se zúčastnit už pouze jako náhradník. Rozlosování dvojic proběhne na pravidelném zasedání KPCP ve čtvrtek 13.prosince, tituly bowlingových mistrů KPCP obhajují Monty (single) a Nikeman s Králíkem (teamy).
Včechny potřebné informace o akci naleznete právě zde.
 
KPCP Squash Open 2001 rozlosován[Nikeman]    
Třetí ročník turnaje KPCP Squash Open byl slavnostně rozlosován na čtvrtečním zasedání KPCP rukou ministra kultury Karla Hujera. Skupiny jsou na rozdíl (i díky systému nasazení dle předchozích výsledků) od předchozích ročníků velice vyrovnané, zvýšený zájem budou vzbuzovat zejména zápasy skupiny B, ve kterých na sebe narazí největší favorit turnaje Dr.Agon, vítěz prvního ročníku Terry Kanibal a oba členové uměleckého tělesa Error 404, Karel Hujer a JKL.
Kompletní rozlosování a rozpis jednotlivých zápisů naleznete právě zde. Turnaj bude zahájen již v 9:00 hodin, takže žádám startující ze skupiny A, aby dorazili do místa konání již v 8:30 hodin, všichni ostatní potom v 9:00 hodin. Díky za pochopení.
 
   Středa 14.listopadu 2001
Vítězem KPCP Pool Open 2001 opět Saturnin[Nikeman]    
Vítězem letošního ročníku KPCP Pool Open 2001 se stal bez větších problémů obhájce loňského prvenství Saturnin. Vítězi blahopřejeme a všem zúčastněným děkujeme za předvedené sportovní výkony.
Jen bych se rád pozastavil nad docházkou na tuto sportovní akci. Jak je již téměř zvykem, na akci dorazilo pouze pět z původně osmi přihlášených účastníků. Omluva půl hodiny před zahájením akce není žádná omluva. Jestli bude podobný docházkový trend pokračovat, organizátoři budou natolik znechuceni, že žádné sportovní akce už pořádat nebudou. Nikdo Vás na žádnou sportovní akci nenutí, ale když už se přihlásíte a včas neodhlásíte, je Vaší povinností dorazit. Díky za pochopení.

Kompletní výsledky naleznete v zápisech z akcí.
 
   Úterý 13.listopadu 2001
KPCP Squash Open 2001 - informace o změnách[Nikeman]    
Včera a dnes došlo k několika odhláškám z turnaje a tak se akce nakonec zůčastní 12 hráčů. Turnaj bude rozlosován do dvou základních skupin a to ve čtvrtek na pravidelném zasedání KPCP. Aktuální informace o turnaji včetně herního systému naleznete právě zde.
 
   Pondělí 12.listopadu 2001
KPCP Squash Open 2001 již příští sobotu!!![Nikeman]    
Vážení sportovní přátelé,
rád bych Vás upozornil na skutečnost, že již příští týden, konkrétně v sobotu 24.listopadu, se uskuteční již třetí ročník populárního "mezinárodního" mistrovství KPCP ve squashi jednotlivců, KPCP Squash Open 2001. Posledním přihlášeným aktivním účastníkem turnaje se stal vítěz prvního ročníku Pete Terry Kanibal, který se tak vrací po těžké operaci (výměna dolní končetiny) a dlouhé rekonvalescenci zpět mezi sportovní elitu KPCP. Letošní ročník bude rekordním počtem startujících, šestnáct hráčů bude rozděleno do čtyř základních skupin.
Oficiální rozlosování proběhne na pravidelném zasedání KPCP tento čtvrtek a to přesně ve 20:00 hodin. Hráči budou rozděleni do skupin ze tří košů ... koš "A" (Ajby, Dr.Agon, Monty, Nikeman), koš "B" (Fanda, Hausík, Kanibal, Lukáš) a koš "C" (BLooDiK, Bublays, Cooper, Hubina, JKL, Karel Hujer, Rudlays, Saturnin).
Prosím všechny aktivní účastníky, aby si termín 24.11. výrazně zapsali do svých deníčků a pokud se někdo z Vás turnaje nemůže zúčastnit, dejte mi prosím vědět s dostatečným předstihem, abych stihnul sehnat kvalitního náhradníka.
 
   Čtvrtek 8.listopadu 2001
GT Install[BLooDiK]    
.... trošku off-topic, ale pro Vás, co ještě nepoužívají a chtěli by, je tu jeden velmi užitečný odkaz, který, alespoň tedy mě, značně urychluje surfing ...  toolbar.google.com 
 
...a ještě jeden zápis ...[BLooDiK]    
... grafoman Cossack se činí, asi mu vyschnul .... ééé naopak, asi si naplnil svojí propisku rychlejším inkoustem ... každopádně dodal další zápis, tentokrát z Výletu č.8 na bunkry.
 
Zápis, zápis ... zápis .... jo a ještě jeden zápis ...[BLooDiK]    
Zápisů se nám urodilo, takže jen telegraficky. Z péra Cossackova tu máme Výlet č. 6 na Hasištejn, Klínovec, Karlovy Vary a Výlet č. 14 za Bílou paní, z péra Hujerova Zahájení prázdnin na Zličíně aneb KPCP v Tescu a premiérově z péra Juldíkova Výlet č. 18 - ČS opevnění potřetí .... vše k přečtení na obvyklém místě.
 
   Pondělí 5.listopadu 2001
KPCP Pool Open 2001 již tento pátek!!![Saturnin]    
Vážení sportovní přátelé,
o akci KPCP Pool Open 2001 je vcelku velký zájem a tak je třeba členy KPCP upozornit, že zbývá už pouhých devět míst (plus dva náhradníci). Pokud tedy existuje člen KPCP, který má zájem a dosud se nepřihlásil, měl by tak ve svém vlastním zájmu učinit co možná nejdříve. Akce se koná již tento pátek!!!