17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 16:16  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pondělí 29.listopadu 2004
Zlatá Koule KPCP 2004 se uskuteční v úterý 21.12.2004[Nikeman]    
"Vánoční" Zlatá Koule KPCP, resp. její jubilejní desátý (polo)ročník, která je zároveň poslední letošní sportovní akcí KPCP, se uskuteční v úterý 21.12.2004 v bowlingové herně Kamenný Dvůr v Praze - Písnici. Pokud se chcete akce zůčastnit, pošlete mi prosím co nejdříve svou přihlášku.
 
Kanibal vítězem KPCP Squash Openu 2004[Nikeman]    
Vítězem 7.ročníku KPCP Squash Openu, který se uskutečnil o minulém víkendu, se stal Kanibal, který tak dokázal zopakovat své vítězství z prvního ročníku turnaje. Poraženým finalistou se stal Dr.Agon, který postoupil do finále KPCP Squash Open pošesté za sebou a stejně jako vítěz si zaslouží za svůj výkon absolutorium. Vítězi blahopřeju a těším se na další ročník, který se (alespoň doufám) uskuteční zase za rok touhle dobou.
Kompletní výsledky turnaje včetně fotodokumentace (díky Sigimu) najdete jako obvykle mezi zápisy k akcí na webu KPCP ...
 
   Neděle 28.listopadu 2004
Update MP3 of the week ...[Nikeman]    
... aneb něco pro pamětníky. Já tam tenkrát byl a bylo to super
 
   Čtvrtek 25.listopadu 2004
JKL doporučuje pro dlouhé zimní dny v práci - kočičí pexeso![JKL]    
Než vypukne další kolo mistrovství KPCP v pexesu, jistě uvítáte malý trénink.
http://www.mangl.at/p.html
 
Nominace na Zlaté Hujery již na tomto zasedání ! [BLooDiK]    
Rok se nám sešel s rokem a máme tu opět čas Zlatých Hujerů (někdo tomu řiká čas vánoční ...). Takže již toto zasedání (2.12.) se uskuteční nominační večer této světově proslulé ankety. Dostavte se proto v co nejhojnějším počtu neboť jiným způsobem své favority nominovat nemůžete.
 
   Pátek 19.listopadu 2004
KPCP Squash Open 2004 již tuto sobotu[Nikeman]    
Sedmý ročník KPCP Squash Openu se uskuteční podle plánu tuto sobotu, ve Squash Centru v Rudné u Prahy. Hrát se začíná v devět hodin ráno, takže prosím všechny účastníky turnaje, ať dorazí pokud možno fčas. Díky.
 
   Čtvrtek 11.listopadu 2004
80's párty ve Futurum Music Bar[JKL]    
Tento pátek a v sobotu se již tradičně koná ve Futuru od 21-ti hodin 80's and 90's párty, kterou připravuje DJ Jirka Neumann. Spolu s ním se na přípravě a hraní podílí i DJ's Jirka Březina a Roman Pluhař. Bližší informace najdete třeba na tomto webu: http://www.musicbar.cz/futurum. Video klipy na párty se zpočátku poustěly z VHS kazet. Kvůli zlepšení kvality se v poslední době přešlo na DVD, ze kterých se pouští již téměř všechny klipy. Protože se podílím na jejich přípravě, mám pro Vás i pro tuto akci pozvánku zdarma. Tento pátek tam určitě budu a kdo chce se mnou shlédnout mnohdy unikátní videoklipy, má šanci! Navíc na vedlejší scéně běží pětihodinová kompilace českých videoklipů 80.-90. let. Napiste.

 
Pozvánka na koncert Deep Decline[JKL]    
Všechny, kteří mají rádi The Cure, ale i U2 nebo Depeche Mode, srdečně zvu na koncert kapely Deep Decline. V jejich skvelém podání si můžete poslechnout právě skladby výše jmenovaných skupin. Na koncertech býva výborná atmosféra a navíc s KPCP máte jedinečnou šanci jít zadarmo! Pokud máte zájem, napiste.

 
   Pondělí 8.listopadu 2004
Projev předsedy KPCP, Karla Hujera[Karel Hujer]    
Vážení členové,

je mi velkou ctí oslovit vás jako nově zvolený předseda KPCP a chtěl bych vyjádřit svůj obrovský dík zejména mým voličům, vážím si ale i všech hlasů, které dostal můj protikandidát. Nesmírně vyrovnaný boj svědčil o kvalitě obou předložených programů a upřímně musím říct, že jsem sportovně přál vítězství i svému protikandidátovi, neboť jsem přesvědčen, že i pod jeho vedením by KPCP čekala světlá budoucnost.

Za svou existenci zažilo KPCP mnoho, realizovalo se nespočet akcí, propilo se nespočet piv na plenárních zasedáních. Při tom všem ovšem neprošlo zásadnějšími změnami ve své členské základně a to svědčí o velké vnitřní síle. Ovšem tato síla musí být zároveň hnací silou pro další dění, jakýmsi motorem KPCP, kde OV KPCP bude jakousi pětistupňovou převodovkou. Věřím, že nové OV KPCP, které se doufám podaří v příštích dnech sestavit, bude reprezentovat všechny stupně takové převodovky včetně zpátečky a snad i nezbytného neutrálu.

Naší snahou bude i nadále rozšiřovat kulturní a společenské akce. Z volebního programu se tak lze těšit na II. ZOH KPCP, které proběhnou na přelomu února a března 2005 v bavorském zimním středisku Wchynitz-Tetau. Na jaro připravujeme první atletické mistrovství KPCP, v projektu budou i I. LOH KPCP. Obrovským lákadlem i pro diváky pak bude exhibiční simultánní šachová partie M.A. Nikemanenkov proti zbytku KPCP.

Přeji všem členům KPCP hodně štěstí a spokojenosti v našich řadách.

Karel Hujer
 
Mimořádná zpráva[Nikeman]    
Dnes ve 22.00 SEČ vystoupí se svým prvním projevem nově zvolený předseda KPCP, Karel Hujer. Sledujte web KPCP pro další informace.
 
VOLBY 2004 - novým předsedou KPCP Karel Hujer[Nikeman]    
Vitězem voleb a novým předsedou KPCP se stal Karel Hujer, který dostal ve finálovém kolem 56,25% hlasů. Jeho finálový soupeř JulDiK získal celkem 43,75% hlasů. Ačkoliv se rozdíl 12,5% na první pohled zdá docela markantní, v reále znamená volební vítězství o pouhé dva hlasy. Potvrdily se tak předvolební prognózy, že letošní volby KPCP budou velice vyrovnané. Vítězovi blahopřejeme a doufáme, že zůročí důvěru svých voličů a jeho činy ve funkci předsedy budou pro KPCP přínosem ...
Vítězství Karla Hujera v předsednických volbách vyvolalo v KPCP značně rozporuplné reakce ...na jedné straně uspokojení nad politickou stabilitou, jehož je nový předseda zárukou, na druhé straně negativní ohlasy z tábora stoupenců neúspěšného předsednického kandidáta Kaníka a jeho radikální frakce, kteří slibují brzké vyvolání nových, předčasných předsednických voleb. Vzhledem k tomu, že všechny dosavadní Kaníkovy výhružky vyzněly doprázdna, nikdo tuto hrozbu nebere příliš vážně, ale kdo ví, třeba se na politické scéně KPCP dočkáme v blízké době mnohého zajímavého
Nový předseda KPCP Karel Hujer by měl na nejbližším čtvrtečním zasedání představit široké členské základně KPCP své nové OV ...
 
Update MP3 of the week ...[Nikeman]    
... dlouho očekávaná novinka ke stažení pro ty členy KPCP, kteří nemají přístup na ***** ...
 
   Čtvrtek 4.listopadu 2004
VOLBY 2004 - hlasování ukončeno[Nikeman]    
Hlasování ve finálovém kole voleb na nového předsedu KPCP bylo ukončeno. Výsledky budou oznámeny na dnešním pravidelném zasedání KPCP v pizzerii Lesnická ve 20:00 hodin. Vítězný kandidát (pokud nějaký bude, hlasování může skončit nerozhodně) představí své OV na dalším zasedání KPCP za 14 dní.

Za VK BLooDiK a Nikeman
 
   Úterý 2.listopadu 2004
VOLBY 2004 - finálové kolo končí zítra v půlnoci[Nikeman]    
Rád bych upozornil fšechny členy KPCP, kteří si dávají na čas, že termín pro odhlasování ve finálovém kole voleb na nového předsedu KPCP je zítřejší půlnoc. Oficiální výsledky se dozvíte ve čtvrtek na pravidelném zasedání KPCP v pizzerii Lesnická ...
 
Nedělní dopolední fotbal začíná ...[Nikeman]    
Počínaje touto nedělí (7.11.2004) začínáme "zimní halovou fotbalovou sezónu s Krtkama" ... čas i místo zůstávají podle informace od Bubly stejné, tudíž 10:30 - 12:30 hod. v tělocvičně ZŠ Žernosecká v Ďáblicích. Taxi to napište do kalendáře ... doufám, ze naše letošní účast bude lepší nez ta loňská ...