17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pondělí 30.listopadu 2009
SkiCup KPCP 2010 organizačně[BLooDiK]    
Otevřené (opět, bohužel?) mistrovství KPCP nám začalo, takže pár organizačních:
  • Hlavní webstránka (účty, výsledky, skihutte, skigrupy) zde: skichallenge.orf.at/sc10/
  • Vlastní program ke stažení zde: skichallenge.orf.at/sc10/stories/download
  • svoje účty z loňska můžete normálně používat
  • budete-li si potřebovat obnovit heslo, dělejte to z webu, ne ze hry ... tam to nefunguje
  • kdo se bude chtít účastnit, nechť mi pošle jméno svého účtu a já mu pošlu pozvánku do naší letošní SkiGruppe. Tuto pozvánku pak ve svém Skihütte (na webu) musíte potvrdit (čudlík s pluskem)
  • veškeré pokusy o podvod jako vždy odhalíme a vyvodíme příslušné důsledky
  • S NIKYM SE SRÁT NEBUDEME !!!
   předseda svazu
 
   Neděle 29.listopadu 2009
Začal KPCP Ski Challenge 2010, první závod hostí Beaver Creek[Karel Hujer]    
Po roce se opět sportovní špičky KPCP schází u dalšího ročníku Ski Challenge. Jak dopadne letos konfrontace mezi českou a rakouskou reprezentací po odchodu Karla Hooyera k ruské sborné? Vyrovná se rakouská jednička Herrmann Nikemayer s novou pozicí v týmu? Povede se Hujerovi navázat na úspěchy v rakouské reprezentaci a dovrší letos zlatý hattrick? A jak do bodování promluví české špičky? Leccos už napoví první závod tento víkend v Beaver Creek, který se jede premiérově a doufáme, že na trati uvidíme všechny dosavadní účastníky minulých pohárů.
 
   Neděle 15.listopadu 2009
Zlatá Koule KPCP 2009 v úterý 15.12.2009[Nikeman]    

Vážení členové KPCP,

rád bych Vás a Vaše drahé polovičky opět po roce pozval na nejstarší sportovní akci KPCP, předvánoční Zlatou Kouli. Ta se letos uskuteční v úterý 15.12.2009 od 19:00 hodin, na stejném místě jako vloni - v bowlingové herně / restauraci Kamenný Dvůr v Praze 4 - Písnici. Po turnaji máme zamluvený velký stůl ve vedlejší restauraci.

Své přihlášky na tuto akce prosím posílejte na mou osobu, jako tradičně. Těším se na setkání s Vámi.
 
Atletický několikaboy 2009 - krach atletických hvězd KPCP, favorit Karel Hujer předposlední[Nikeman]    

Vážení sportovní přátelé,

s menším časovým odstupem se k Vám dostávají oficiální výsledky atletického někalikaboye KPCP, který se uskutečnil v neděli 20.září. Vítězi této jedinečné sportovní události se stali Honza s Martinou, reprezentují společně TJ Strouha Vestec. Tento zřejmě velice kvalitní telovýchovný oddíl se stal vůbec nejúspěšnějším v soutěži, neboť další čelná místa ve výsledkové listině obsadili i jeho další reprezentanti, jmenovitě Bloodik, Nikeman a Verča. Soutěž se příliš nepovedla atletických hvězdám KPCP - fenomentální sprinter Karel Hujer doplatil na pokles formy způsobený delším tréninkovým výpadkem a další hvězda KPCP, Kanibal, byl nakonec komisaři potupně usvědčen z dopingu, když si těsně před závodem šlehnul kapku crystal methu, což je látka podobná pervitinu. Sice se všem snažil vehementně vysvětlit, že se omylem napil ze skleničky svého asistenta Nicka, ale my všichni o tom víme své Čest KPCP tak nakonec zachraňoval JKL, který se stal svými výkony příjemným překvapením soutěže.

Oficiální výsledky a fotodokumentaci najdete mezi zápisy z akcí KPCP. Díky za Vaší účast a předvedené výkony, díky pořadatelům za organizaci a pevně doufám, že další atletický xboj se uskuteční už na jaře příštího roku.
 
   Úterý 3.listopadu 2009
Potvrzeno - Karl Hooyer přechází k týmu Ruska![Karel Hujer]    
Z rakouského tábora dnes přišla šokující informace. To, o čem se několik dní spekulovalo, se dnes definitivně potvrdilo. Dosavadní rakouská jednička Karl Hooyer ukončí definitivně svoje působení v reprezentaci a v den výročí VŘSR, tedy 7. listopadu 2009, podepíše v 10 hodin v Petropavlovské kreposti v Sankt Petěrburgu životní kontrakt s reprezentací Ruska. Informaci dnes potvrdila i ruská informační kancelář ITAR-TASS. Rakouský lyžařský svaz zároveň potvrdil roli H. Nikemayera týmové jedničky pro letošní seriál KPCP Ski Cupu.