17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 04:56  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Čtvrtek 25.listopadu 1999
HAPPY BIRTHDAY !!!!![BLooDiK]    
Dolooluji si za všechny členy popřát KPCP a PH hodně zdraví k dnešním narozeninám a doufám, že se v ještě hojnějším počtu uvidíme i v dalších letech.
U příležitosti tohoto jubilea se dnes koná výroční zasedání KPCP v pizzerii Borzalino, které bude zakončeno velkolepým hovňostrojem ...
 
   Neděle 21.listopadu 1999
Vítězem KPCP Squash Open Kanibal[M.A.Nikeman]    
Vítězem historicky prvního ročníku squashového turnaje KPCP Squash Open se stal podle očekávání největší favorit turnaje Kanibal, který ve finále porazil Nikemana. Na třetím místě skončili poražení semifinalisté, Barbuch a Saturnin. Vítězkou exhibičního turnaje žen se stal(a) Silvik.Kompletní výsledky turnaje naleznete zde.
Dle mého skromného názoru se turnaj velice vydařil, za což patří můj dík všem zůčastněným.
M.A.Nikeman - ředitel KPCP Squash Open :-)))
 
   Sobota 20.listopadu 1999
JKL je mrtev, ať žije Hubina :-)[M.A.Nikeman]    
V soupisce hráčů byla dnes krátce po poledni provedena změna. Největší favorit skupiny A JKL byl donucen z blíže nespecifikovaných důvodů odstoupit a na jeho místo tak nastupuje první (a jediný) náhradník Hubina.
Dále pozorujeme, jaké reakce vyvolá mezi hráči (Karel Hujer, Bublays) fáma o zlomené noze hlavního favorita turnaje, Kanibala. První reakce byly, tak trochu, škodolibé (že Karle); uvidíme, jak to nakonec dopadne :-)
 
   Pátek 19.listopadu 1999
KPCP Squash Open 99 již zítra!!![M.A.Nikeman]    
Zítra se uskuteční 1.ročník KPCP Squash Open dle původního plánu. Před chvilkou jsem na web updatoval definitivní verzi rozlosování. Došlo zde za prvé k přehození některých zápasů žen a slečen (rozumná žádost JKLa, aby "ženy" nemusely čekat na svá exhibiční utkání celý večer) a za druhé hlavně k definitivnímu upřesnění rozlosování zápasů čtvrtfinále. Systém zůstává nezměněn, jde pouze o to, že podle jednotného klíče bylo nutno vypracovat tři varianty možných čtvrfinálových zápasů (varianta 1 - postupuje třetí ze skupiny A a B, varianta 2 - postupuje třetí ze skupiny A a C, varianta 3 - postupuje třetí ze skupiny B a C).
Podívejte se prosím na rozpis zápasů, případná oponentura či návrhy ke zlepšení nebo změně jsou možné pouze dnes. Zítra už na případné reklamace nebo stížnosti ze strany hráčů nebo jejich manažérů :-) nebude brát zřetel.
Doufám, že se zítřejší turnaj opravdu povede a bude to jedna z nejlepších a největších akcí KPCP letošního roku. Sraz všech účastníků turnaje je ve Squash Clubu Rudná v 15:45 hodin.
 
   Čtvrtek 18.listopadu 1999
Nová soutěž[BLooDiK]    
Co k tomu dodat ...
 
   Středa 17.listopadu 1999
PH bude na nějaký čas mimo[BLooDiK]    
Vzhledem k tomu, že mám momentálně spoustu jiných věcí na práci (nová verze PH atd.), oznamuji, že až do odvolání nebudu updatovat PH. Proti tomuto rozhodnutí není odvolání.
 
   Sobota 13.listopadu 1999
Rozpis KPCP Squash Open 99[M.A.Nikeman]    
...rozlosování skupin, rozpis zápasů jednotlivých kol ve skupinách a v play-off a několik dalších aktualit k turnaji naleznete na tradičním místě; stačí kliknout na ikonu v akcích...
 
   Pátek 12.listopadu 1999
Squashový turnaj rozlosován...!!![M.A.Nikeman]    
Vážení sportovní přátelé,
na včerejším pravidelném zasedání KPCP v pizzerii Bonzalino byl zlatou rukou kronikáře KPCP Karla Hujera slavnostně rozlosován první ročník turnaje KPCP Squash Open.
Obsazení jednotlivých skupin vypadá takto:
Skupina A: JKL, Fanda, Nikeman, Kanibal a Hausik
Skupina B: Bublays, Bloodik, Cossack, Barbuch a Saturnin
Skupina C: Žabža, Juldik, Karel Hujer, Dr.Agon a Rudlays
Harmonogram jednotlivých utkání základní skupiny a vyřazovací pavouk bude k nahlédnutí snad ještě dnes, nejpozději však do konce tohoto týdne v informacích o KPCP Squash Open 99, kam se dostanete kliknutím na ikonu v sekci Akce.
M.A.Nikeman, sportovní ředitel KPCP Squash Open 99
 
   Středa 10.listopadu 1999
Informace ke KPCP Squash Open 99[M.A.Nikeman]    
Dnes v 18:00 hodin byl ukončen příjem přihlášek na první ročník turnaje KPCP Squash Open 99. Do turnaje jsou přihlášeny tyto veličiny squashového světa: JKL, Dr.Agon, Bublays, Karel Hujer, Nikeman, Juldik, Bloodik, Hausik, Barbuch, Saturnin, Kanibal, Fanda, Rudlays, Cossack a Žabža. Doplňkového turnaje slečen/žen se dle předběžných přihlášek zůčastní Alenka, Silvík, Králík, Aranka a Bosorka.
Muži budou hrát ve třech základních skupinách, každá z nich bude mít pět členů a do vyřazovacího play-off postoupí osm nejlepších.
Slavnostní rozlosování turnaje proběhne v průběhu zítřejšího tradičního zasedání KPCP v pizzerii Bonzalino na Arbesově náměstí. Zároveň bude na zasedání vybráno startovné. Rozpis zápasů se objeví do konce tohoto týdne na webu KPCP.
Příjemná zpráva na závěr - díky Kanibalově prihlášce na poslední chvíli lze očekávat, že turnaj skončí předpokláným výdělkem ve výši cca. 301.000 kč. Tyto peníze budou odvedeny do pokladny KPCP :-)
M.A.Nikeman, ministr sportu KPCP a spoluorganizátor KPCP Squash Open 99
 
   Úterý 9.listopadu 1999
Páteční zasedání[Karel Hujer]    
Rád bych se ještě vrátil k pátku, kdy se původně v Říční plánované setkání pro 6 změnilo na setkání na Arbesáku pro 15. Děkuji všem co přišli, neboť to věru opět byla přenáramná taškařice a to i díky přítomnosti manželek či jiných přátel členů KPCP, že. Bylo to i důstojné slavnostní zakončení letošního kola Hujeruj!, takže došlo i na předání cen, které se jistě všem líbily :-)
Na další podobná setkání se těší
Karel Hujer
 
   Čtvrtek 4.listopadu 1999
HUJERUJ! zná vítěze![Karel Hujer]    
Tak přátelé, letošní kolo zábavně naučné soutěže HUJERUJ! je za námi a my už známe vítěze. Jestliže poslední Hujeruj! bylo velmi dramatické a vyrovnané, tak toto kolo jej opět předčilo. Situace byla po obou kolech neuvěřitelně vyrovnaná a do finálového kola postupoval každý s nadějí na vítězství! Ve finále se tedy muselo riskovat na 100% a zde zachoval největší klid ostřílený harcovník z Hujeruj! a obhájce posledního kola Nikeman, který hrál vabank a ač nejistý, uhodl správnou odpověď. Všem zůčastněným děkujeme a úspěšným gratulujeme no a tady již je celé pořadí:

1. Nikeman - 24 bodů
2.-5. Kanibal, Juldik, Saturnin, Bloodik - 22 bodů
6.-7. SaK, Bublays - 18 bodů
8. Hubina - 16 bodů
9. Hausík - 14 bodů

Ještě jednou, díky za účast, sláva vítězům a věřím, že se zase všichni setkáme u dalšího kola zábavně naučné soutěže Hujeruj!
Karel Hujer,
pořadatel
 
KPCP Squash Open 99[M.A.Nikeman]    
Dovolte mi, abych Vás informoval, že dne 20.listopadu se ve Squash Clubu v Rudné u Prahy uskuteční pod patronací M.A.Nikemana a Dr.Agona squashový turnaj KPCP Squash Open 99. Podrobnější informace získáte bud kliknutím na odkaz v této zprávě, nebo kliknutím na ikonu v sekci Akce.
Závazné přihlášky na turnaj prosím posílejte na můj e-mail, přihláška Vám bude obratem zpětně potvrzena. Uzávěrka přihlášek je v pátek 12.listopadu 1999.
Těším se na další povedenou sportovně-kulturní akci KPCP. Sportu zdar a squashi zvlášť...!!!
 
První přihlášení účastníci Squash Open[M.A.Nikeman]    
Pěkný večer,
prvními přihlášenými účastníky 1.ročníku KPCP Squash Open se stali Bublays, Dr.Agon, Karel Hujer, JKL, Alenka a M.A.Nikeman.
 
   Středa 3.listopadu 1999
HUJERUJ! odstartováno![Karel Hujer]    
V 9.25 bylo slavnostně odstartováno další kolo HUJERUJ!. Všichni by již měli mít ve svých mailboxech otázky prvního kola. Průběžné výsledky budeme samozřejmě poskytovat! Přeji všem mnoho zdaru!
Karel Hujer
 
Průběžné pořadí HUJERUJ![Karel Hujer]    
Aktuální pořadí po prvním kole:
1. Nikeman - 8 bodů
2.- 3. Hubina, Juldik - 7 bodů
4. - 7. Bublays, Bloodik, Hausik, Kanibal - 6 bodů
8. SaK - 4 body

Do druhého kola půjdeme ve 14.00 !
Karel Hujer
 
HUJERUJ! po druhém kole![Karel Hujer]    
Průběžné výsledky po 2. kole:
1.-2. SaK, Hausik - 12 bodů
3.-7. Hubina, Kanibal, Juldik, Saturnin - 11 bodů
8. Bublays - 9 bodů

Stále čekáme na výsledky od Bloodika a Nikemana, kteří jistě zamíchají pořadím.
Karel Hujer
 
   Úterý 2.listopadu 1999
HUJERUJ! již zítra!![Karel Hujer]    
Z důvodu nepřítomnosti některých jedinců se letošní kolo HUJERUJ! bude konat již zítra! Děkuji za pochopení a přeji všem mnoho zdaru!
Karel Hujer
 
   Pondělí 1.listopadu 1999
HUJERUJ! je opět tady![Karel Hujer]    
S radostí Vám oznamuji, že u příležitosti svátku Karla a nadcházejícího 1. výročí Pizzeria Heraldu, se ve čtvrtek 4. listopadu bude konat po roce opět další z řady zabavně populární soutěže Hujeruj! Buďte proto ve čtvtek všichni na mailu, nečlenové se mohou zaregistrovat zde.
Věřím, že se letos opět zúčastníte v hojném počtu a svedete nelítostný boj o letošního šampióna Hujeruj!
Karel Hujer,
pořadatel