17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 04:56  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Neděle 23.prosince 2001
Vítězem Zlaté Koule KPCP 2001/2 Nikeman a Saturnin s Old Hubinou[Nikeman]    
Vítězem pátého (polo)ročníku Zlaté Koule KPCP a zárověn letošní poslední sportovní akce KPCP se stal Nikeman, který uhájil těsné vítězství před dvojicí pronásledovatelů Saturninen a Hausíkem. Oba dosáhli shodného výsledku a obsadili druhé místo. V souteži dvojic zvítězili Saturnin a Old Hubina, těsně následováni dvojicí černých koní soutěže, Hausíkem a Hubinou. Na třetím místě v teamech skončili Kanibal s Králíkem.
Ministerstvo sportu KPCP gratujuje vítězům, děkuje všem zůčastněným za výborné předvedené výkony (...které se každým bowlingovým turnajem zlepšují) a pevně doufá, že Zlatá Koule KPCP 2001/2 nebyla posledni sportovní akcí v historii KPCP.
 
   Pátek 21.prosince 2001
Výsledky ankety Zlatý Hujer 2001 a fotky z téhož[BLooDiK]    
Kompletní výsledky ankety jsou k již k dispozici v sekci akce. K dispozici na témže místě jsou i podrobné statistiky hlasování. Podrobně si je prostudujte, ať víte, komu máte dát po hubě ... . Hausik promptně dodal fotky z vyhlášení, najdete je v sekci Zápisy.
 
   Čtvrtek 20.prosince 2001
Vítěz letošního HUJERUJ! je znám!!![Karel Hujer]    
Ano, letošní ročník Hujeruj! již je téměř minulostí a my známe vítěze i poražené. Finálové otázky přinesly nečekané rozuzlení a dramatický závěr, který dokonale zamícha pořadím. Vítězem se stal Bublays, který předvedl vyrovnaný a vynikající výkon a po zásluze se stal poprvé vítězem Hujeruj. Skvělý comeback se povedl Nikemanovi, kterého jen slabší druhé kolo připravilo o prvenství. Skvělého výkonu dosáhl i JKL, který se vyšvihl na třetí místo. Zklamání potkalo mnohé favority - Bloodika, Juldika, Cosssacka i věčného smolaře v Hujeruj, Kanibala. Finálová otázka byla ovšem nad jejich síly. A nyní konečné pořadí:

1. BUBLAYS (36)
2. NIKEMAN (34)
3. JKL (32)
4. Dragon (18)
5. Hubina (14)
6.-10. Bloodik, Cossack, Juldik, Kanibal, Hausík

Závěrem mi dovolte všem vítězům pogratulovat a pozvat vás na slavnostní vyhlášení a věřím, že se za rok opět všichni shledáme při HUJERUJ 2002!
 
Aktualizace výsledků[Karel Hujer]    
Porota právě obdržela výsledky od JKLho, který v obou kolech nasbíral 16 bodů.
 
Průběžné výsledky po II. kole[Karel Hujer]    
1. Bloodik 21
2. Bublays 18
3. Nikeman 17
4. Cossack 16
5. Kanibal 14
6. Hausík 12
7. Juldik 10
8. Dragon 9
9. Hubina 7
 
Protest závodníka Cossacka[Karel Hujer]    
Tiskové středisko letošního ročníku Hujeruj právě oznámilo, že proti otázkám letošního ročníku byl podán protest známým protestantem Cossackem, který požaduje diplomy ze zmiňovaných disciplín. Rada jeho protest zamítla.
 
Výsledky Hujeruj po prvním kole[Karel Hujer]    
Po prvním kole vypadají průběžné výsledky takto:
1. Nikeman (11)
2. Bloodik (9)
3. Bublays (8)
4. Kanibal, Hausík, Cossack (5) 7. Hubina (2)

Vzhledem k tomu, že někteří borci dosud nemohli odpovědět, byla uzávěrka 1. kola posunuta. Někteří dokonce již využili přítele na telefonu. O dalším vývoji letošního ročníku Hujeruj vás budeme informovat.
 
HUJERUJ! právě startuje![Karel Hujer]    
Za malou chvíli odstartuje další ročník legendární mailové soutěže Hujeruj! Jako vždy náš čekají dvě soutěžní kola a jedno finálové. Otázky mohou mít více správných odpovědí, ovšem správná a zároveň i chybná odpověď na jednu otázku se ruší a bod je tak ztracen. Pevné nervy a hodně štěstí přeje všem Karel.
 
   Úterý 18.prosince 2001
Ukončení ankety Zlatý Hujer 2001 již zítra ![BLooDiK]    
Kdo ještě nehlasoval v anketě Zlatý Hujer 2001 má takřka poslední příležitost. Hlasování bude ukončeno úderem zítřejší půlnoci. Obzvláště apeluji na členskou základnu KPCP, aby si splnila svou nepsanou povinnost a odhlasovala. Samozřejmě mám na mysli ty členy, kteří tak ještě neučinili.
 
   Pondělí 17.prosince 2001
HUJERUJ! je opět tady![Karel Hujer]    
Na poslední chvíli leč přece a to v den nám nejslavnější, setkáme se opět u dalšího ročníku populárně zábavné soutěže Hujeruj! Obhájí loňský vítěz Bloodik loňské suverénní vítězství nebo se vrátí enfant terrible M.A.Nikeman? Protrhne konečně Kanibal smůlu, která jej v Hujeruj stále pronásleduje? Na tyto a další otázky budeme znát odpověď již ve čtvrtek 20. prosince!
 
Zlatá Koule KPCP 2001/2 již zítra ... !!![Nikeman]    
Poslední sportovní akce KPCP v letošním roce, Zlatá Koule KPCP 2001/2, se uskuteční podle plánu zítra, tj. v úterý 18.prosince 2001 od 19:00 do 21:00 hodin v bowlingové herně RAN v paláci Millennium Plaza. Sraz účastníků je v 18:45 hodin přímo v herně.
Ve čtvrtek minulého týdne byl na pravidelném zasedání KPCP turnaj rozlosován, soutěžní dvojice plus rozpis "kuličkářů" na jednotlivých drahách naleznete právě zde.
 
   Neděle 16.prosince 2001
Výroční zasedání KPCP ![BLooDiK]    
Ve čtvrtek 20.12. se uskuteční výroční zasedání KPCP v pizzerii Borzalino. Budou vyhlášeny výsledky ankety Zlatý Hujer 2001, zhodnotíme uplynulý rok z hlediska klubového i normálního, nadělíme dárky atd. atd. atd., prostě jako vždy, že. Dostavte se v co nejhojnějším počtu.
 
   Středa 12.prosince 2001
Zlatá Koule KPCP 2001/2 již příští týden ... !!![Nikeman]    
Vážení sportovní přátelé,
rád bych Vás informoval o skutečnosti, že již přístí týden, v úterý 18.prosince 2001, se uskuteční letos poslední sportovní akce KPCP - Zlatá Koule 2001/2. Na tuto akci je přihlášeno dvacet účastníků a pokud nikdo na poslední chvíli neodřekne nebo nezapomene (že, Rendermane), stanou se letošní bowlingové přebory nejmasovější sportovní akcí v bohaté historii KPCP
Slavnostní rozlosování turnaje proběhne zítra na pravidelném zasedání KPCP v Pizzerii Borzalino ve 20:00 hodin. Rozlosováno bude nejen umístění soutěžících na jednotlivých drahách, ale zejména budou rozlosovány dvojice.
Závěrem už jen obligátně připomínám, že veškeré potřebné informace k turnaji naleznete právě zde. Sportu zdar.
 
   Úterý 11.prosince 2001
Update Hlasovacího lístku ankety Zlatý Hujer 2001[BLooDiK]    
Vzhledem k tomu, že Internet Explorer ve Windows 9x a ME měl problémy se zobrazením hlasovacího formuláře ankety (o Netscape ani nemluvě), rozdělil jsem anketní lístek na dvě části, snad to bude už teď v pořádku i ve výše uvedených OS.
 
   Neděle 2.prosince 2001
Anketa Zlatý Hujer 2001 je tady ![BLooDiK]    
Opět se rok sešel s rokem a Vy máte možnost zvolit ty nejlepší a nejhorší z nás, a v některých kategoriiích i z ostatních. Oproti předchozímu roku jsme systém hlasování opět vylepšili, takže nyní by měl ještě lépe umožnit hlasovat i těm, kteří nebyli svědky tolika akcí KPCP. Takže ... nenechte se odradit délkou hlasovacího formuláře a hlasujte dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.