17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 03:52  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Úterý 22.prosince 2009
Výroční schůze zajištěna[JKL]    
Letošní výroční zasedání je zamluvené příští týden, to je ve středu 30. prosince od sedmi hodin večer (19:00) v restauraci Silencio.

Těším se (pokud možno) se všemi na viděnou.

JKL
 
   Neděle 13.prosince 2009
Výroční schůze KPCP[BLooDiK]    
Dle dohody z posledního zasedání oznamuji, že výroční schůze KPCP se koná ve středu 30.12.2009, pravděpodobně od 20:00. Místo konání bude ještě upřesněno. Připomínám, že výroční schůze je přístupná i všem obyčejným lidem, nejen členům KPCP.
 
Anketa Zlatý Hujer 2009 je tady ![BLooDiK]    
Rok se opět sešel s rokem a máme zde zase Zlaté Hujery. Nominace proběhly tento čtvrtek v pizzerii Matylda a výpočetní centrum KPCP je promptně zpracovalo. Hlasuje se stejným způsobem jako každý rok, takže netřeba jistě detailně popisovat. Hlasovat může každý, kdo se zúčastnil v tomto roce alespoň dvou akcí KPCP, tedy včetně manželek, přítulkyň a jiné podobné havěti. Uzávěrka je 29.12. ve 23:59, slavnostní vyhlášení proběhne na Výroční schůzi KPCP 30.12.
Hujerům zdar !
 
   Pondělí 7.prosince 2009
Nominační Pizzerie[JKL]    
Drazí přátelé, letošní nominační pizzerie se uskuteční dne 10.12. v Restaurant Pizzerii Matylda na Tylově náměstí. Rezervace je od 19:00 (můžete přijít i dříve), u velkého stolu vzadu dole u okna.

Těším se na vaši hojnou účast!

 
Technický šlendrián zastavil favorita[JKL]    
Jak musíme s politováním konstatovat, tento ročník soutěže je již od počátku provázen nejasnostmi a komplikacemi. Technický amatérismus oragizátorů nakonec ve včerejších večerních hodinách způsobil, že přes kvalitní kvalifikaci českého borce JKLi nebyl tento vůbec připuštěn k závodu a nemohl se zúčastnit! Na oficiálním webu navíc nikde nebylo uvedeno, do kdy se může závodit.

Tímto podáváme předsedovi lyžařského svazu protest a doufáme, že se skvělý čas z kvalifikace našeho borce (2:12) ve výsledcích objeví alespoň dodatečně!

 
Beaver Creek viděl pouze duel slovanských národů[Karel Hujer]    
První závod KPCP Ski Cupu 2010 v Beaver Creek viděl dramatický třídenní souboj mezi Bloodikem a Karlem Hooyerem, který nakonec v posledních minutách závodu rozhodl pro sebe Hooyer s minimálním rozdílem 7 setin před Bloodikem. Žel bohu, byl to jediný souboj, který jsme také viděli a nikdo z hvězd minulých ročníků se sjezdu nezúčastnil. Rakousko tak poprvé po dvou letech zůstává bez stupně vítězů, naopak pro celek Ruska je to historicky první zlato v sérii SP. Další závod se jede za dva týdny v Groedenu.
 
   Pátek 4.prosince 2009
Herrmann Nikemayer vážně zraněn při závěrečné připravě na SC:10[DJ]    
(ČTK, Praha, 3.12.2009) Šokující zpráva přišla dnes večer z rakouského střediska St.Dlabachau, kde probíhala závěrečná kondiční příprava Herrmanna Nikemayera před nadcházejícím ročníkem SC:10. Herrmann byl dnes odpoledne sražen opilým řidičem na přechodu pro chodce, když šel se svým kondičním trenérem Maxem Horowitzem na pozdní oběd do místní vyhlášené pizzerie. Zlomená pažní kost pravé ruky a zejména přetrhlé vazy v levém koleně jsou hlavními důvody, proč úřadujícího mistra světa v letošním seriálu SC:10 bohužel neuvidíme. Rakousko tak během krátké doby přislo o své dvě největší lyžařské hvězdy, když zhruba před měsícem ohlásila rakouská dvojka, Karl Hooyer, překvapivý přestup do teamu Ruska. Novou jedničkou rakouské reprezentace pro letošní sezónu se tak stává Siegfried Kanicek.

"Žádná slova nedokážou vyjádřit pocity zklamání, které uvnitř sebe dusím. Na úspěch v letošní sezóně sem se nadřel, tak jako nikdy předtím, měl jsem ty nejvyšší ambice", řekl novinářům v nemocnici v St.Dlabachau Herrmann Nikemayer krátce po několikahodinové operaci a vzápětí dodal, "Všechno špatné je pro něco dobré. Teď budu mít konečně dost času na to, abych dopsal svou autobiografii. Myslím, že spousta lidí v lyžařské branži bude velice překvapena".

Reportér ČTK v závěru článku dodává, že autobiografie Herrmanna Nikemayera s výstižným názvem Open (Otevřeně) by měla přijít na pulty knihkupectví již začátkem února příštího roku.
 
   Čtvrtek 3.prosince 2009
Závod v Beaver Creek již zítra bez rakouské účasti?[Karel Hujer]    
Již zítra ráno odstartuje první závod letošního KPCP Ski Cupu v Beaver Creek. V kvalifikaci se zatím představili pouze špičky Česka a Ruska, ostatní závodníci se ještě na trati neukázali. Otazník visí především nad startem závodníků Německa a především Rakouska, kteří do Beaver Creek ještě nedorazili. Nastoupí vůbec Siegfried Kanicek a Herrmann Nikemayer nebo se zúží souboj o vítězství pouze na duel Česko-Rusko? Pro rakouské fandy vážící dlouhou cestu do dějiště závodu by to byl obrovský šok a nepopsatelné zklamání. K tomu ale věřme nedojde a lyžařský svět tak doufejme znovu bude moci žasnout nad mistrovstvím "železného Herminátora", jak je doma v Korutanech přezdíván.