17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Čtvrtek 31.prosince 1998
Ukončení Zlatého Hujera 98[BLooDiK]    
OV KPCP po dohodě s duchovním otcem Zlatého Hujera, Hujerem, rozhodl, že anketa bude ukončena 11.ledna 1999, a tím pádem budou výsledky vyhlášeny již na příštím zasedání KPCP v pizzerii Felicita.
 
On-line potřásání 1999[BLooDiK]    
OV KPCP oznamuje, že novoroční potřásání, krádulace a hlavně novoroční projev ke členům KPCP se bude konat 1.ledna 1999 v 00:05 na on-line chatu webu KPCP. Dostavte se v hojném počtu, ať všíchni vidí, kdo už je jako slíva a kdo se eště dokáže připojit k i-netu ...
 
   Úterý 29.prosince 1998
Zápis, nový člen, anketa atd.[BLooDiK]    
Dneska toho mam na srdci víc, takže začneme:
V souladu s řádem KPCP přijímáme do KPCP nového člena, Dannyho. Věříme, že bude pro náš klub přínosem, a že důvěru v něj vloženou nezklame. Souběžně s tímto aktem byly, samozřejmě, updatovány i rubriky Členové KPCP a Docházka do PCP
S neuvěřitelnou rychlostí sepsal náš kronikář zápis ze včerejšího zasedání a vy si ho můžete přečíst na obvyklém místě. Bohužel, pro nedostatečné technické zabezpečení včerejší schůze, nemáme tentokrát fotodokumentaci.
Ano, jaxte se již dočetli v nadpisu, anketa Zlatý Hujer 98 již vypukla a vy do ní můžete poslat svůj hlas na příslušném formuláři. Uzávěrka ankety bude někdy kolem 24.ledna 1999.
 
   Neděle 27.prosince 1998
Soutěž Nr.2 ukončena[BLooDiK 8:30]    
Ukončil jsem soutěž Nr.2. Otázka zněla: "Jak se jmenuje hlavní postava ve filmu Vrať se do hrobu?". Jelikož v zadání nebylo výslovně uvedeno, že chceme celé jméno, považuji za správnou odpověď i jen křestní jméno. Do soutěže přišlo jen 9 odpově- dí, z toho pouze 6 správných. Asi holt nigdo nechce naše free beer ... A ještě správná odpověď: Víťa Jakoubek.
No a již tady máme soutěž novou, a to velice, velice jednoduchou, takže se ukažte ...
 
   Středa 23.prosince 1998
Veselé vánoce[OV KPCP]    
OV KPCP a já, Vám přejeme veselé a hlavně úspěšně PŘEžité vánoce a věříme, že Vám letos Ježíšek, jako vždycky, pěkně nasere ......
 
Zápis z koncertu Elán Unplugged[BLooDiK]    
Jelikož KPCP již pořádá i jiné akce než jsou pravidelné schůze KPCP, přejmenoval sem rubriku Zápisy z PCP na Zápisy z akcí KPCP. Najdete v ní zápisy ze všech akcí KPCP tzn. i ze schůzí KPCP. V souvislosti s tím připomínám, že za akci KPCP je považována taková událost, jíž se zůčastní alespoň 3 členové KPCP.
Zároveň upozorňuji na zápis z koncertu Elán Unplugged, který se konal 21.prosince
 
   Pondělí 14.prosince 1998
Zápis ze zasedání 10.12.[BLooDiK]    
Karel Hujer, kronikář KPCP, konečně dodal opravený a doplněný zápis ze zasedání 10.12. Můžete si jej přečíst v rubrice Zápisy. Fotodokumentace je hrozná spousta, takže musim nejdřív něco vybrat, upravit atd.... tzn. fotky budou později.
 
Důtka pro Karla Hujera[OV KPCP]    
Na návrh člena KPCP Karla Hujera a po pečlivém zvážení všech přitěžujících okolností se OV KPCP jednomyslně rozhodl udělit Karlu Hujerovi důtku KPCP za neůplné a pozdní dodání(vání) zápisu(ů) ze zasedání KPCP. Věříme, že Karel Hujer vyvodí z této důtky pro svojí další práci podstatné uzávěry.
 
Fotky ze zasedání 10.12[BLooDiK]    
U zápisu z pizzerie 10.12. sou konečně i fotky. Celkem jich bylo cca 50, takže jsem musel vybírat. Pokud se někomu nelíbí, že je tam méněkrát než někdo jinej, tak mu tady otevřeně sděluji, že má smůlu. No a pokud se někomu nelíbi, že je tam víckrát než někdo jinej, tak má smůlu taky.
 
   Pátek 11.prosince 1998
Zápis z PCP 10.12 bude opožděn[OV KPCP]    
OV KPCP dnes zamítl zápis ze zasedání KPCP 10.12 dodaný zapisovatelem KPCP Karlem Hujerem a vrátil ho k přepracování a doplnění. Zápis bude z těchto důvodů opožděn.
 
Oznámení OV KPCP[OV KPCP]    
OV KPCP, v souladu s řádem čtvrteční pizzerie, přijímá do Klubu přátel čtvrteční pizzerie nového člena Housika. Vítáme ho a věříme, že bude pro KPCP přínosem
Dále OV KPCP, v souladu s řádem čtvrteční pizzerie, vylučuje z Klubu přátel čtvrteční pizzerie člena Winga pro neúčast na třech posledních zasedáních KPCP. Věříme, že se Wing brzy vrátí zpátky do našich řad.
 
   Středa 9.prosince 1998
Soutěž ukončena, další začíná, atd.[BLooDiK]    
Historicky první soutěž nám skončila. Došlo nám celkem 9 platných hlasů, což, řekněme si upřímně, není mnoho, ale na druhou stranu to není ani málo. Výherce vylosujeme na zítřejší schůzi, abyste nás nepodezřívali z nadržování si navzájem.
Takže jedna soutěž skončila a už je tady další. Opět můžete hlasovat do dne předcházejícímu příštímu zasedání KPCP. Prokažte znalost českého filmu a odpovězte na jednoduchou otázku. Věřím, že pro většinu z Vás to bude hračka.
Další věc je Anketa. Jak jste si jistě všimli, v hlavním menu je nová anketa. Její důvod je celkem jasný - příští pravidelné zasedání KPCP vychází na 31.12.1998 a obáváme se, že na Silvestra by do pizzerie nikdo nešel. Proto operativně přesuneme pizzerii na datum, které bude nejvíce vyhovovat vetšině členů.
No a poslední věcí je upravený on-line chat. Asi jste si už všimli, že on-line chat nově nabízí i seznam právě přihlášených uživatelů. Vyžaduje ovšem důsledné používání tlačítka Odhlášení, protože při nekorektním ukončení chatu vám zůstane uživatel viset v seznamu, jak jsme to viděli dneska ráno v případě Nikemana ...
 
   Úterý 8.prosince 1998
Vánoční koncert Elán Unplugged[BLooDiK]    
Vim, že bych to neměl psát sem do novinek, ale do message boardu, ale ten nigdo nečte, tak to píšu sem a nakonec sem webmaster a předseda OV, tak si můžu dělat co chci ..... ale k qvějci ... 21.prosince 1998 od 19:00 se v Lucerna Music baru koná vánoční koncert Elán Unpugged. Někteří členové tento koncert shlědli již v listopadu a ručí za kvalitu. Zatím má lístek 5 lidí a šestej sem koupil navíc. Tzn. gdo by měl zájem s náma jít, tak mam jeden lístek volnej a další, když mi řeknete do zejtra, můžu ve čtvrtek koupit. Cena lístku je 270Kč. Zájemci pište na adresu bloodik@pha.pvt.cz.
 
   Pondělí 7.prosince 1998
Soutěž končí ve středu[BLooDiK]    
Soutěž o jedno pivo od OV KPCP bude ukončena ve středu 9.12.1998 v 17:00. Veškeré hlasy došlé později jsou neplatné. Ve čtvrtek už bude anketa(možná i soutěž) jiná.
 
   Sobota 5.prosince 1998
Slibovaný update Pizzeria Heraldu je tady![BLooDiK]    
Takže týden tvrdé práce se prodloužil o další 4 dny, ale nevadí, snad to stojí za to. Nicméně otevřeně tu oznamuji, že už na to s**u. Přes 10 dní pořádně nespat, to stojí za houby. No ale teď už zpátky qjeci. Decentně sem předělal design Pizzeria Heraldu, doufám, že to Doc. Hujer pochopí, přesto, že sem to s ním nekonzultoval. Hlavní změna ovšem spočívá v tom, že od této chvíle je celý Pizzeria Herald v ASP, takže je možné, že se vyskytnou nějaké chybičky (možná přímo chyby jako kráva). Řikám na rovinu, že celý Pizzeria Herald je optimalizován pro Netscape Navigator 4.0+ . V Internet Exploreru 4.0 sem ho taky vyzkoušel a až na malé kosmetické vady je to O.K. Jak to bude vypadat v jinejch browserech, tak to teda vážně nemam ponětí (...a je mi to celkem putna :)) ). Takže v případě problému mi dejte vědět. Pokud hledáte starší zprávy, tak sem je přesunul do Archivu zpráv. Budu je tam přesouvat vždy s koncem měsíce. Další věc je soutěž. Jelikož sme jí do posledního zasedání nestihli ukončit, přesouváme její vyhodnocení na další zasedání 10.12. Výsledky jsou anulovány a začínáme znova, takže hlasujte. Díky patří našemu technickému expertovi za zprovoznění ASP podpory na serveru KPCP. Jo, zapoměl sem ... konečně tady sou i fotky z posledního zasedání a to v rozumné velikosti (cca 30kB). Najdete je vždy (pokud budou) u Hujerova zápisu z pizzerie. No a nakonec si dovolím upozornit na On-line Chat a Message Board, na který sem právem hrdej ... :))) ... jak se používají snad pochopíte sami .... těm co nepochopí (jmenovat nebudu, všichni víte koho myslim) to rád vysvětlím osobně.
 
On-line Chat a Message Board mimo provoz[BLooDiK]    
Bohužel, chat a message board sou skrzeva problémy s registrací dll knihovny na Alpha serveru KPCP mimo provoz do doby, než ty scripty přepíšu tak, aby nepotřebovali to zk**vený dll-ko.
 
Nová verze Chatu a Message Boardu[BLooDiK]    
Teď sem dopsal novou verzi chatu a messageboardu takže už to nepotřebuje to DLL-ko k zajištění exkluzivity přístupu k souboru. Berte to ofšem zatim jako beta verzi, tzn. možná se eště vyskytne nějaká chyba.
 
   Středa 2.prosince 1998
Nový Pizzeria Herald na obzoru[BLooDiK]    
Po týdnu tvrdé denní a noční práce je nový Pizzeria Herald hotov. Zbývá tedy už jen jeden problém, a to aby náš technický expert rozchodil na serveru Pizzeria Heraldu podporu ASP. Vydržte, snad se to podaří do konce týdne.
 
   Úterý 1.prosince 1998
Upozornění[OV KPCP]    
Upozorňujeme našeho člena Winga, že se neúčastnil dvou posledních zasedání KPCP a tudíž po možné neúčasti na příštím zasedání KPCP bude muset být, dle Řádu KPCP, vyloučen z KPCP. Zároveň povzbuďme našeho potenciálního (dle Nikemana potentního) člena Hausíka, neboť mu stačí již jen účast na příštím zasedání KPCP aby rozšířil naše řady v KPCP.