17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pátek 31.prosince 1999
Abdikace[M.A.Nikeman]    
Z důvodu nesplněných "volebních slibů" na začátku svého mandátního období, rozhodl jsem se rezignovat na všechny své funkce v předsednictvu KPCP a stát se řadovým členem tohoto sdružení. OV KPCP navrhuji jako nového ministra sportu a tělovýchovy Bublayse a jako nového technického experta KPCP Kanibala. Sekce "MP3 of the week" bude pravděpodobně zrušena.
Toto rozhodnutí nabývá okamžité platnosti a není proti němu odvolání.
M.A.Nikeman
 
   Čtvrtek 30.prosince 1999
Hujeři 99 ukončeni, výsledky večer[BLooDiK]    
Hlasování do prestižní ankety o Zlaté Hujery 99 bylo úderem půlnoci ukončeno, přesně podle plánu. Jsem potěšen, že účast byla docela hojná, dokonce větší než loni. Výsledky, které budou možná pro mnohé překvapením, budou oznámeny dnes večer v 19:00 na pravidelné schůzi KPCP v pizzerii Borzalino.
Současně byla také ukončena soutěž, kdo neodpověděl, musí si počkat na další otázku.
 
   Pátek 24.prosince 1999
Veselé Vánoce[BLooDiK]    
Jménem OV KPCP Vám všem přeji hezké vánoce a , jako již tradičně, ať Vám Ježíšek pod ten smrk pořádně nasere :)
Nezapomentě hlasovat do soutěže o Zlaté Hujery, uzávěrka je 29.prosince ve 23:59.
 
   Čtvrtek 23.prosince 1999
Členové KPCP v ohrožení života![Karel Hujer]    
Letošní svátky vánoční mohly býti velmu smutné, neboť někteří členové KPCP již nemusely být mezi námi. V rámci předvánočních nákupů se členové Nikeman, Bloodik, Cossack a Karel Hujer odebrali vozmo do nákupního hyperblázince v Průhonicích, kde v celku nic moc nenakoupili, nicméně se velmi pobavili v tomto lehce schyzofrenním prostředí. Cestou zpět však začal známky neklidu jevit motor vozidla a to hodně podivně. Sjeli jsme tedy z dálnice, zastavili vůz a zavolali Fandu. Fanda přijel a konstatoval, že jsme mohli bejt v luftě, páč jiskry lítaly přímo k benzínu a tato kombinace ne že by nevyvolávala chemické reakce, že. Kupodivu a ku blahu celé organizace se naštěstí nic nestalo a KPCP tak nepřišlo o to nejbohatší, co má, že :-)
Karel Hujer,
kronikář KPCP
 
   Neděle 19.prosince 1999
Zlatí Hujeři, Referendum a Soutěž[BLooDiK]    
Dvě důležité akce na Pizzeria Heraldu. Jednak máte už možnost volit Zlaté Hujery 99, jednak musíte rozhodnout o členství/nečlenství Hausik-bratra v KPCP. Obě akce mají uzávěrku do příští pizzerie. Volit Hujery byste měli, volit/nevolit Hausík-bratra je vaše klubová povinnost.
Nová soutěž, jednoduchá jako facka, tak doufám, že bude z koho losovat.
 
   Pondělí 13.prosince 1999
PH neočekávaně updatován[BLooDiK]    
Vzhledem k tomu, že kvůli překladu IJ:IM do češtiny, se vydaní nové verze PH opět odložilo, a také vzhledem k tomu, že jsem zrovna neschopnej (už to mám i na papíře), jsem se rozhodl ukončit dvouměsíční bojkot updatů PH a provésti dluho odkládané. Takže jako vždy: archívy, zápisy, černé ovce, hvězdy si kytička Nikeman updatuje sám-dokonce přidává rubriky, docházka, soutěž nesoutěž.
 
Důležité zasedání !!![BLooDiK]    
Musím Vám připomenout, že tentotýdenní čtvrteční zasedání má mimořádnou důležitost, jelikož hlavním a jediným bodem programu budou nominace na udělení prestižní ceny KPCP Zlatý Hujer99. Dostavte se proto v hojném počtu, ať můžete např. nominovat sami sebe na cenu Blbec Roku :)) .... i když v tomto konkrétním případě to ostatní členové jistě rádi udělají za Vás. Ne ovšem v kategoriích ostatních, tudíž je hojná účast důležitá.