17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Středa 27.ledna 1999
Nová soutěž, zápis z Chobot Cupu[BLooDiK]    
Soutěž skončila, tentokrát jste se tedy moc nevyznamenali. Půjde-li to takhle dál, tak asi soutěže, pro naprostý nezájem, zrušíme. Na druhou stranu ti co odpověděli mají velikou šanci na vítězství. A opět již můžete odpovídat na otázku novou.
Konečně sem K.Hujera přesvědčil, aby sepsal zápis z Chobot Cupu 99. Takže si ho můžete přečíst v zápisech. Fotografie už Hausík dodal, za což mu děkujeme, bohužel sem dva dny mimo práci, takže je sem píchnu až v pátek.
 
   Úterý 26.ledna 1999
Tělocvična[Bublays]    
Podle posledních zpráv, které jsem obdržel před malou chvilkou, by měl zůstat návštěvní čas i den tělocvičny STEJNÝ jako doposavad. Neděle od 10:00 do 12:00 a to až do měsíce března. Potom lze smlouvu prodloužit dle dohody a zájmu účastníků.
 
Soutěž![BLooDiK]    
Upozorňuji, že zítra večer bude ukončena soutěž o pivo zdarma a do této chvíle odpověděli jen 3 lidé a jen 2 správně, takže kdo ještě stihne odpovědět, má velkou šanci na výhru ...
 
Chobot Cup 99[Karel Hujer]    
V pondělí 25. ledna se ve večerních a nočních hodinách odehrál druhý ročník Chobot Cupu 99. Kompletní výsledky i s komentářem Andyho Graye jsou k dispozici na webu The 98ers. Organizace turnaje byla zajištěna na velmi vysoké úrovni, za což patří organizátorům náš dík.
Karel Hujer
 
   Nedelě 24.ledna 1999
Páteční sportovní akce[Karel Hujer]    
V noci z pátka na sobotu se konalo zajímavé sportiovní utkání členů KPCP v tenisu. Přítomni byli Dr. Agon, BLooDIK, Karel Hujer a M. A. Nikeman. Akce byla netradiční už jenom tím, že se konala od 01 do 03 hodin. Není tedy divu, že někteří účastníci nevydrželi a brzy odpadli. I tak to bylo pěkné sportovní klání a děkujeme pořadatelům za vzornou organizaci.
 
Sobotní mimořádné zasedání KPCP[Karel Hujer]    
Ve večerních sobotních hodinách se členové BLooDIK, Juldik, Cossack a Karel Hujer sešli v Říční na mimořádném zasedání KPCP. Projednány byly tyto body: Výlet do Špindlu, válka v Iráku a Jugoslávii, Chobot Cup a bitva u Stalingradu. Členové Juldik a Hujer ještě v pozdních nočních hodinách řešili problematiku gamesy Transport Tykůn.
 
   Středa 20.ledna 1999
Přestup člena The 98ers[Karel Hujer]    
S radostí oznamujeme, že člen teamu The 98ers Ajby dnes definitivně potvrdil přestup od klubu Ala Willa a rozšíří řady osazenstva v Podivném mlýně. Srdečně blahopřejeme a věříme, že tento skvělý životní úspěch podpoří i jeho vynikající výkon na nadcházejícím Chobot Cupu.
tiskový mluvčí The 98ers
 
Rozlosování Chobot Cupu 99[M.A.Nikeman]    
V pozdních večerních hodinách došlo za přítomnosti ministra pro sport a tělovýchovu KPCP M.A.Nikemana, kronikáře Karla Hujera, předsedy OV KPCP BLooDíKa a americké hééérečky Pamely Henderson k rozlosování utkání základní skupiny druhého ročníku Chobot Cupu 99. Rozlosování turnaje najdete tady. Proti tomuto rozhodnutí není odvolání.
 
   Úterý 19.ledna 1999
Vše o Chobot Cupu `99[M.A.Nikeman]    
Všechny potřebné informace k očekávané virtuálně-sportovní akci roku, druhému ročníku Chobot Cupu `99, naleznete tady
 
Site teamu Bestial Boys[Karel Hujer]    
Představitelé teamu The 98ers jsou znepokojeni propagandou, kterou před nadcházejícím Chobot Cupem rozpoutal na svém situ team Bestial Boys. Veřejně se distancujeme od podobných injektiv a doufáme, že Chobot Cup proběhne v klidném, mírovém a přátelském ovzduší. Na druhou stranu, tyto mediální výstřelky ještě více zvyšují naše odhodlání obhájit titul.
The 98ers
 
Stránka teamu Bestial Boys[BLooDiK]    
Tým Bestial Boys vyjadřuje uspokojení nad tím, že se jeho oficiální stránka stala středem pozornosti a důvodem panických reakcí některých teamů účastnících se nadcházejícího Chobot Cupu 99. Přesně pro tento účel byla vytvořena.
tiskový mluvčí teamu Bestial Boys
 
   Pondělí 18.ledna 1999
Oficiální web obhájců Chobot Cupu[Karel Hujer]    
S radostí oznamujeme, že byl právě uveden do provozu oficiální site obhájců vítězství Chobot Cupu - týmu The 98ers (dříve znám jako Alwil Team), který ve složení Karel Hujer/Ajby bude na nadcházejícím Chobot Cupu tento titul obhajovat. Web je na http://welcome.to/98ers a najdete zde nejen základní informace o The 98ers ale mnoho dalších užitečných věcí.
 
   Neděle 17.ledna 1999
Nedělní fotbalové utkání[Karel Hujer]    
V nedělních dopoledních hodinách se konalo další halové fotbalové utkání KPCP vs. DP Metro. Přestože členové KPCP prohráli těsným tříbodovým rozdílem, tento fakt nesvědčí o výrazném rozdílu mezi teamy, neboť celkový počet gólů se pohyboval někde kolem šedesáti. Mnozí se blýskli některými pěknými gólovými momenty, že ale i brankářskými zákroky. Přeji všem zúčastněným úspěšnou regeneraci a těšíme se na další utkání. Sportu zdar a fotbalu zvlášť.
 
Nedělní fotbalové utkání - dodatek[M.A.Nikeman]    
Dovolím si ješte drobně poupravit informaci kolegy Hujera k dnešnímu fotbalovému zápasu. Team KPCP, ačkoliv disponuje výrazně kvalitnějším hráčským potencionálem, dnes prohrál zejména proto, neboť v teamu DP Metro hostovalo několik z největších fotbalových hvězd KPCP, jen namátkou vzpomeňme - při vší skromnosti - M.A.Nikemana (...a jeho magické tyče a břevna...), nejlepšího střelce zápasu Dr.Agona nebo jednoho z adeptů na brzké členství v KPCP, Saturnina.
Ale kdopak ví, jak by se utkání bývalo vyvíjelo, kdyby už na jeho začátku nebyl předseda, hrdinně hájící svatyni KPCP, trefen odraženým míčem přímo do koulí, že...:-)))
 
Nová soutěž[BLooDiK]    
Vzhledem k tomu, že jsme museli soutěž anulovat, nelenili jsme a už je tu otázka náhradní. Nejdřív sme se snažili s Hujerem nějakou vymyslet, ale pak sme se vrhli na trénik FIFA99 a na otázku zapoměli, takže to zbylo zase na mě. Tak se ukažte, postava Kendyho je přeci nototricky známá. Upozorňuju že chci vědět příjmení filmové postavy a ne jméno herce. Davida Matáska zná asi každej, že.
 
Zápis, fotky, nový člen atd.[BLooDiK]    
Celé odpoledne jsme s Hujerem těžce pracovali a výsledek je zde. Takže už máme zápis ze čtvrteční pizzerie včetně fotek, tentokrát jich je požehnaně, ale většina stojí za to. Dále jsou tu kompletní konečné výsledky ankety o Zlaté Hujery 98. Updatována je také docházka a stránka se seznamem členů KPCP. V souvislosti s posledním uvedeným oznamujeme, že KPCP se opět rozrostlo a my vítáme v našich řadách nového člena, Kanibala. Je to pro nás zajisté velký přínos.
 
   Sobota 16.ledna 1999
Sobotní mimořádné zasedání[Karel Hujer]    
Ve večerních hodinách se konalo opět v Říční mimořádné zasedání některých členů KPCP. Zasedání se zúčastnili Bloodik, Nikeman, Juldik a Karel Hujer. Překvapivě jsme byli obklopeni několika skutečně pěknými ženami, z nichž některé ji skutečně měli (jak jsme vypozorovali, že). Poté jsme absolvovali pěknou romantickou procházku přes Karlův most a další lokality a celý pěkný podvečer jsme zakončili v Las Vegas Háje. Zasedání projednalo některé doplňující body k nadcházejícím akcím KPCP, t.j. Výlet do Rakous a Chobot Cup 99.
 
   Pátek 15.ledna 1999
Soutěž, zápis atd.[BLooDiK]    
Vzhledem k tomu, že Hujer včera v pizzerii vykecal správnou odpověď na právě probíhající soutěž, je tato anulována a v nejbližším možném termínu bude vyhlášena soutěžní otázka nová.
Z důvodu žaludeční indispozice našeho kronikáře bude zápis opožděn.
Děkujeme Hausíkovi za perfektně a promptně zpracovanou fotodokumentaci. Na webu se objeví spolu s Hujerovým zápisem.
Veškerá ocenění a důtky a docházka atd. se objeví na webu pravděpodobně již o weekendu.
Nezapomeňte ! V neděli v 10:00 před tělocvičnou!
 
   Středa 13.ledna 1999
Nová soutěž[BLooDiK]    
Ukončil sem soutěž č.3, došlo celkem 14 odpovědí, z nich bylo 12 platných a 6 správných. Výherce bude vylosován na zítřejším zasedání KPCP.
No a jak je již dobrým zvykem, už v tuto chvíli můžete odpovídat na novou otázku, tentokrát z pera Karla Hujera.
 
   Pondělí 11.ledna 1999
Fotbal[Bublays]    
Upozornění pro účastníky dalšího halového utkání, které se konná v neděli 17.ledna . Z důvodu špatné orientace mezi oběma týmy žádam všechny aby si s sebou na příště vzali jedno bílé tričko a jedno černé.
 
Zlatý Hujer 98[BLooDiK]    
Upozorňuji všechny členy i nečleny, že uzávěrka ankety o Zlaté Hujery 98 je dnes ve 21:00.
 
   Sobota 9.ledna 1999
www.kpcp.cz opět funkční...[M.A.Nikeman]    
Omlouvám se za krátkodobý výpadek webu KPCP, který byl způsoben přestěhováním mého alpha serveru z Chodova do lokality Podvinný Mlýn. Hlavní výhodou tohoto přestěhování je zlepšení konektivity (což ovšem většina členů KPCP - zaměstnanců nebo zákazníků PVT - nejspíše ani nezaregistruje) a zejména fakt, že mám(e) server při ruce pro případné testování či provádění různých změn a úprav. Zároveň tímto děkuji Kanibalovi za rychlou opravu potřebného záznamu v DNS.
 
   Čtvrtek 7.ledna 1999
Už je to tady ![BLooDiK]    
Vim, že tato zpráva je určena jen úzkému okruhu členů KPCP, ale pro její důležitost jí musim prezentovat. Ostatní ať ji laskavě přeskočí. Včera sem se stal šťastným majitelem záznamu koncertu Elán Unplugged a prohlašuju, že je to to nejlepší co sem slyšel za poslední půlrok všeobecně a to nejlepší vod Elánu vůbec. 2 CDčka, bez 5 minut 2 hodiny kompletního záznamu koncertu. Zatim sem to slyšel dvakrát kolem dokola a je to naprosto dokonalý. Doporučuju i všem ostatním neelánofanům, kterejm se při poslouchání Elánu neježej vlasy na hlavě. No a pro fandy Elánu (... že jo, Julďo .. ) je to NAPROSTÁ NUTNOST.
No a nakonec bych z tohoto místa rád poděkoval Cossackovi, kterej mi těch 500 Kč pučil, padž den před vejplatou si vždycky připadám jako společensky vyřízenej černoch.
 
Zlatý Hujer 98[BLooDiK]    
Upozorňuji, že uzávěrka ankety o Zlaté Hujery 98 se blíží (pondělí) a stále jsou ještě mezi námi tací, kteří nehlasovali. Styďte se a polepšete se! ;))
 
   Středa 6.ledna 1999
Druhý ročník Chobot Cupu[M.A.Nikeman]    
Velmi krátce po svém jmenování do funkce Ministra sportu a tělovýchovy KPCP bych Vás chtěl informovat o další letošní sportovně-kulturní akci, kterou bude druhý ročník velmi populárního Chobot Cupu. Přestože bude utkání sehráno v jiné zeměpisné lokalitě než v případě prvního ročníku, nazev celé akce zůstane z historických důvodů zachován. Předběžné datum konání turnaje bylo určeno na úterý 26.ledna 1999 (změna možná po dohodě se všemi účastníky turnaje) na Podvinném Mlýně. Dvě důležité informace na závěr -> jedná se o turnaj dvojic a turnaj bude sehrán ve FIFA 99, nikoliv ve FIFA 98 (...že, Hujere).
Písemné přihlášky zasílejte, prosím, do pátku 22.ledna na mou e-mailovou adresu. Den před turnajem proběhne slavnostní rozlosování za účasti vzácného hosta, americké hééérečky Pamely Anderson.
 
!! POZOR !! Změna[Bublays]    
!! POZOR !! Došlo k časovemu posunu zahájení sportovní akce. Těloznična je od 10:00 do 12:00 hodin. Neděle zůstává.
 
Chobot Cup - duležitý dodatek[M.A.Nikeman]    
V předchozím mailu jsem zapoměl dodat kratinkou, leč velice významnou informaci. Celý turnaj si vzala pod tichou patronaci americká tenisová hvězda, nejlepší a nejpopulárnější osobnost bílého sportu posledního desetiletí, And......ehhmmm......teda vlastně vůbec nic. Byla to fáma...:-)))
 
Upozornění[OV KPCP]    
Ministr pro sport a tělovýchovu se žádá, aby neobtěžoval ostatní členy KPCP svými pochybnými dodatky a zprávu do novinek si předem rozmyslel a napsal celou. Dále se žádá, aby si po napsání zprávu přečetl a nezatěžoval nás pravopisnými chybami. V opačném případě bude potrestán důtkou a bude mu odebrána možnost přispívat do novinek.
Na druhé straně je ovšem třeba ocenit organizační schopnosti ministra pro sport a tělovýchovu, které dokázaly zajistit patronaci Chobot Cupu od tak velké osobnosti, jakou je Pete Sampras, i když nám tak trochu uniká smysl patronace tenisové hvězdy nad fotbalovým turnajem.
 
   Pondělí 4.ledna 1999
Tělocvična 10.1.1999[Bublays]    
Jak již Všichni víte tak se podařilo zajistit tělocvičnu. Pravidelná střetnutí se budou konat každou neděli od 11:00 do 13:00 hodin ve školní tělocvičně v Žernosecké ulici v Ďáblicích, počínaje 10.lednem 1999. Mapa je zde a na případné dotazy odpoví Bublays. S námi se bude účastnit i soupeřící družstvo, a to zástupci DP Metro. K tomuto kroku bylo přistoupeno z obavy nedostatečného využití kapacity haly.
Jídlo, pití, přezuvky a první pomoc s sebou.
Těšíme se na Vaší účast.
 
Nový sportovní referent KPCP[OV KPCP]    
Po dlouhém a těžkém rozhodování, vážení všech proti a minima pro, po velmi bouřlivé rozpravě se OV KPCP rozhodl jmenovat Nikemana Sportovním referentem KPCP, a to za těchto podmínek: Nikeman se zavazuje nepoužít při žádné akci jméno A.A. Dále se zavazuje uspořádat v průběhu roku fotbalová utkání KPCP vs. Brazílie a KPCP vs. Vietnam. Dále se zavazuje pozvat členy KPCP na zabijačku. Při nesplnění těchto podmínek bude zbaven funkce a obdrží na konci roku čestný titul Velká Huba 1999.
 
   Pátek 1.ledna 1999
HAPPY NEW YEAR 1999[BLooDiK]    
OV KPCP a já přejeme všem členům KPCP uspěšný a veselý a šťastný a .... nový rok a doufáme, že se budeme i nadále scházet v naší pizzerii ....