17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 03:52  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pondělí 28.února 2000
Nová soutěž ...[BLooDiK]    
Nová soutěž, tentokrát pjekně vychytaná .... :))
 
   Pátek 25.února 2000
Dovětek k GP KPCP[Karel Hujer]    
Je dobře, že prostřednictvím předchozího příspěvku jezdce Bloodika se mohla veřejnost na vlastní oči přesvědčit o podmínkách a vztazích, které panují ve špičce motokárového sportu. Situace mezi špičkovými jezdci KPCP se tak velmi podobá prostředí světového modellingu, jenom s tím rozdílem, že modelky se sestřelujou z mola a jezdci KPCP z dráhy (a jezdci KPCP navíc nejsou považováni za sex-idoly, že :-) Je ale smutné, že na to mají dopácet nadějní a talentovaní jezdci, na druhou stranu je pochopitelné, že stávající špička si chce svojí pozici udržet, ovšem i za cenu likvidace soupeřů. S tím se ale jistě dravé mládí vyrovná a doufejme, že nejen Carla Bugattiho ale i další nadějné jezdce uvidíme co nevidět třeba i na stupních vítězů.
 
   Středa 23.února 2000
Naposledy ke GP KPCP a Bugattimu[BLooDiK]    
Ano, skutečnosti okolo stylu jízdy jezdce Bugatti Hujera jsou opravdu smutné, jak sám trefně vystihl. Bugattimu se nelíbí hodnocení, které jsem zde prezentoval v minulém příspěvku. Ovšem někdo přeci musel konečně řící nahlas to, co se v KPCP ,již od prvních tréninkových jízd, šeptá a sice, že Bugatti jezdí jako prase. Nevím, kde Bugatti viděl davy svých fanoušků, ale nemohu zapomenout na jásot přihlížejících, když se při jednotlivých jízdách podařilo některému z jezdců tzv. poslat Karla do gum a nastavit mu tak zrcadlo jeho stylu jízdy ... jen maně vzpomínám na hlasité výkřiky typu: "...konečně ho něgdo sejmul, šmejda ..." nebo "... konečně dostal, co si zasloužil ..." atd. Prostě, Huerův styl se při GP KPCP příliš nelíbil a my jen doufáme, že se v něm nevzhlédne naše začínající mládež, které bychom přeci jenom měli být, tak nějak, vzory ... :)))
Tento názor ovšem nic nemění na tom, že Bugattiho 6.místo je pěkný, nečekaný, úspěch, který kalí právě jen výše uvedené skutečnosti.
Tolik asi k tématu GP KPCP a Bugatti Hujer
 
   Úterý 22.února 2000
Nikeman překvapivě obhájil titul[BLooDiK]    
Měl bych asi, jako ředitel závodu, tak nějak zhodnotit minulý týden proběhnuvší GP KPCP. Takže GPCP to byla zajisté zajímavá, přece jen, konala se poprvé na kryté dráze, což byla pro většinu účastníků nová zkušenost. Závod se neobešel bez mnohých překvapení.
Největším překvapením byla samozřejmě Nikemanova obhajoba loňského titulu, což, přiznejme si otevřeně, nikdo nečekal. Je ovšem třeba dodat, že to byla obhajoba slušná a v potu tváře i jiných částí těla poctivě vypracovaná. Bohužel zde pozitiva končí, dostáváme se k překvapením negativním. Za prvé to byla účast ... odhlašovat se hodinu (půl dne) před závodem není zrovna nejlepší, co si budeme nalhávat. No asi opravdu nemohli ... pak jsou tu další, kteří sice mohli a dokonce se dostavili, přesto závod bojkotovali ... asi nemoc ;)) ...
Dalším nepříjemným překvapením bylo protahování se závodu a věčné čekání na volnou dráhu. Ano mrzí mne to, ale nemohl jsem s tím nic moc dělat. Přesto se za toto omlouvám. Příště (pokud se tedy ještě někdo vůbec přihlásí, poněvadž je nás čím dál tím míň, takže je otázka, má-li cenu další GP KPCP pořádat) zvolíme jiný, méně obsazený termín a k podobným průtahům snad již nedojde.
No a nakonec bych zde vzpoměl výkonu Bugatti Huera ... teda takový prase ještě GP KPCP snad nevidělo a to ještě má tu odvahu zde vyzdvihovat své chytré a dravé pojetí ... :))) ... na příští GP KPCP (bude-li nějaká) pravděpodobně vypíši odměnu na jeho hlavu ... :))))
Co dodat závěrem .... děkuji všem za účast, pravda hubenou, ale jak říkáme my motoristé : "... nemusí pršet, hlavně když kape ..."
Konečné výsledky GP KPCP indoor 2000 jsou na příslušné stránce.
 
Ještě k GP KPCP[Karel Hujer]    
Je smutné, že taková obrovská kapacita motokárového sportu, jakou Bloodik jistě je, se sníží k takovým injektivům na adresu nové vycházející hvězdy tohoto sportu Carla Bugattiho a nedokáže objektivně přiznat, že jeho skvělé 6. místo bylo dílem opravdu chytré a dravé jízdy, kdy Carlo nejen že chytře dokázal předjet mnohé favority ale vydobytou pozici i mnohdy udržet, což se mnohdy neobešlo bez soupeřů končících v pneumatikách, že :-))). Moderní motokárový sport je prostě tvrdý a s tímto trendem je třeba se rychle vyrovnat. Na druhou stranu, je jistě divácky daleko atraktivnější, čehož důkazem byli i četné davy fanoušků právě Carla Bugattiho.
 
   Pátek 18.února 2000
GP KPCP má staronového vítěze![Carlo Huero]    
Úterní večer, resp. vlastně noc byl zasvěcen dalšímu podniku ze seriálu Grand Prix KPCP, tentokrát v zastřešeném areálu v Radotíně. Účast byla poměrně uspokojivá, prostředí skvělé. Již úvodní špízy a orosené půlitry, resp. jiné drinky slibovaly pohodu i v ochozech. Bohužel, ta se poměrně oprávněně u mnohých vytratila s přibývajícími hodinami neočekávaného čekání na další jízdu, z čehož budou vyvedeny organizační změny pro další Velké ceny. Závody samotné byly opět velmi kvalitní, dramatické ale i tvrdé - tak, jak se na GP KPCP sluší. Až do poslední jízdy byl boj o titul otevřený a zvítězit mohlo několik jezdců, včetně obhájce posledního podniku, Nikemana. Ten, startujíce z první pozice, nedal svým soupeřům žádnou šanci a jízdou start-cíl s přehledem kontroloval další titul do své bohaté sbírky. Překvapením závodu byly kolize BLooDIKa ve své třetí jízdě, které jej odsunuly až za stupně vítězů, přestože po dvou jízdách byl suverénně na špici. Druhé překvapení bylo skvělé 6. místo totálního nejezdce Carla Bugattiho Huera, který svým dravým pojetím a chytrým využitím chyb ostatních uhájil v každé jízdě třetí pozici a zařadil se tak na konec skupiny největších favoritů. Divácky velmi oceněným výkonem byly jízdy paní Hausíkové, která statečně hájila čest rodiny po po první jízdě odstoupivším Hausíkovi. Přestože se tato GP neobešla bez problémů, dá se jistě hodnotit jako vydařená a můžeme se již těšit na další podnik.
 
   Pondělí 7.února 2000
Zápisy, rychlosoutěž ...[BLooDiK]    
Karel dodal kompletní zápisy z pizzerií, zápis z Chobot Cupu po něm asi chtít nemůžeme ... ;)
Dále je tu nová rychlosoutěž, jelikož je pizzerie už ve čtvrtek, tak jsem zvolil otázku velice jednoduchou ....
 
   Patek 4.února 2000
Cesi vyucuji Svedy hrat hokej[K.Hujersson]    
Vcera vecer hostil mistni hokejovy klub Lulea (toho casu vedouci team ligy) posledni team tabulky, Lynkoping. Na zapas jsme sli s Hujersestrou patricne vyzbrojeni transparentem s ceskou vlajkou, napisem Cesi do toho a jmeny vsech tri nasich hracu v tomto celku pusobicich. Pote co jsme nekolikrat zamavali transparentem halou a zarvali neco jako Martine do toho a Kluci nandejte jim to, publikum se nestacilo divit. Pote co ale prvni tri goly vsitili nasi hraci, uz jim bylo vsechno jasne a nase radost nebrala konce. Lulea nakonec vyhralo 7-0 a Martin Hostak s Jirkou Kucerou nam pote zamavali, nebot jsme byli opravdu neprehlednutelni. Po zapase jsme se s nimi jeste sesli a potvrdili nam, ze se jim tohle ve Svedsku jeste nestalo. A manzelka Martina Hostaka Lucie povida.. to musi prijet tady bracha z Prahy, aby tu pozved sebevedomi :-).
Z Lulea zdravi Karel Hujer
 
   Středa 2.února 2000
Z Péra Šukulogova[Hubina]    
Podle nových studií, které otiskl dnešní Blesk, myslí lidé na sex furt a stále. Je zvláštní, že muži i ženy jsou na tom stejně, asi tak 50x denně. Dokonce i v noci nám mozek nedá pokoj. V hlubokém spánku, ve fázi REM (Rapid Eye Movement), mají muži erekci přibližně každých 90 minut a ženy prožívají intenzivní vzrušení každé 2 hodiny.

Firma Barum Continental prohlásila, že jejich nová reklamní kampaň nebude na co kterou gumu použít, ale na Sex a automobily, protože 60-70% mužů na světě dává přednost autu před ženou a sexem.
 
   Úterý 1.února 2000
Z Péra Šukologova[Hubina]    
Hlavní představitelka filmu Past nebo Zorro, Catherine Zeta-Jones (30 let), je neplánovaně v tom se známým hercem Michaelem Douglasem (55 let). Již oznámmili, že se budou brzy brát, prý sice nic podobného neplánovali, ale že už se moc teší...