17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 03:52  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Středa 21.února 2001
1.zimní olympiáda KPCP v Antyglu[Nikeman]    
Ve dnech 16.-18.března 2001 se v zimním letovisku Karla Hujera v Antyglu uskuteční historicky první zimní olympiáda KPCP. Přihlášení sportovci budou soupeřit v následujících disciplínách:
1) běh na lyžích volnou technikou na 5 kol kolem chalupy (jednotlivci)
2) běh na lyžích volnou technikou na 3x2 kola kolem chalupy (štafeta)
3) biatlon na 3 kola kolem chalupy se střelbou vsedu a vestoje
4) skoky na lyžích na můstku K-2,78
5) závod sdružený (běh a skoky na lyžích jednotlivců)
6) slalom (jednotlivci - započteno rovněž do kombinace)
7) obří sjezd (jednotlivci - započteno rovněž do kombinace)
8) turnaj v lednim hokeji (Hausikova STIGA)
9) boby (jednotlivci)
10) sáně dvojice (tahoun-vůl + jezdec)
11) freestyle (krasosjezd)
12) koulování teamů (do první kapky krve - TM by Bublays)
Vzhledem k velikosti Karlova bungalovu je počet účastníků zimní olympiády omezen na 12. Proto můžete již nyní posílat předběžné přihlášky účasti na tradiční e-mailovou adresu nikeman@nextra.cz.
Všechny další potřebné informace o zimní olympiádě KPCP naleznete na informační stránce mezi akcemi KPCP a to nejpozději v pondělí příštího týdne.
Za MOV KPCP:
M.A.Nikeman / ministr sportu
Bublays / ministr financí
Karel Hujer / ministr kultury
 
Chobot Cup 2001 již za dva týdny!!![Nikeman]    
Vážení sportovní přátelé,
rád bych Vám oznámil, že v úterý 6.března 2001 se v kongresovém centru PVT na Podvinném Mlýně uskuteční v pořadí již čtvrtý ročník virtuálního fotbalového mistrovství KPCP Chobot Cup 2001.
Veškeré potřebné informace k tomuto historicky nejstaršímu sportovnímu "podniku" KPCP naleznete po kliknutí na příslušnou ikonku v akcích KPCP. Uzávěrka přihlášek je v pátek 2.března, takže kdo z Vás se ještě nepřihlásil, může tak obratem učinit odesláním mailu na adresu nikeman@nextra.cz.
Sportu zdar a fotbalu zvlášť!
 
   Středa 14.února 2001
Kultura za 199,- ... moc pěkné[Nikeman]    
Včera jsem byl ve Ster Century na "RebeLove". Jak jsem se dneska shodnul s Karlem, je to super film, který můžeme všem srdečně doporučit. Opravdu stojí za shlédnutí.
Ale proč Vám píšu. Dnes jsem se rozhodl, že si zakoupím soundtrack k filmu a že půjdu do originálu. Zavítal jsem do Bontonlandu a jaké bylo moje - skutečně příjemné - překvapení, když jsem zjistil, že soundtrack mají a jeho cena je 129 kč za MC a 199 kč za CD. Fantazie. Pokud by se ceny audio CD pohybovaly v téhle cenové relaci, tak možná skončím i s pirátstvím
Takže berte tuhle mojí krátkou zprávičku jako tip na skutečně hodně dobrej dáreček...
 
   Pondělí 5.února 2001
Pravidelný update MP3 of the week[Nikeman]    
Neuplynul ani měsíc a je tu opět update MP3 of the week, lepší a obsáhlejší něž kdykoliv předtím. K naprosté dokonalosti mu chybí snad jen nové, dlouho očekávané album Depeche Mode Exciter, ale na to si budeme muset počkat až do poloviny května.
Opět děkuji všem přispěvovatelům, takže tak nějak netradičně hlavně sobě a opět Vám přeji rychlé linky a ostrý zvuk. Tentokráte se máte opravdu na co těšit.
Přijemnou zábavu...
 
1.ročník Winter KPCP Cupu minulostí[Nikeman]    
Minulý víkend byl sehrán 1.ročník ping-pongového mistrovství KPCP - Winter KPCP Table Tennis Cup. Vítězem dvouhry se stal Fanda, který porazil ve finále Nikemana po velkém boji 2:1 na sety a čtyřhra se stala kořistí dvojice Nikeman, Fanda, která si ve finále poradila s duem Kanibal, Dan 2:0 na sety.
Celkově lze turnaj zhodnotit jako velice úspěšný, za což patří velký dík všem zůčastněným. Zápis z turnaje, respektive kompletní přehled celkových výsledků, naleznete v sekci zápisů z akcí KPCP.
Dalším "raketovým" turnajem, které Ministerstvo sportu a tělovýchovy KPCP připravuje, bude otevřené mistrovství v badmintonu. Podle předběžných informací se tento turnaj uskuteční na přelomu března a dubna, ale začít s pořádným tréninkem můžete již nyní
 
   Pátek 2.února 2001
Přijmeme nové členy ?[BLooDiK]    
Jak asi většina z Vás ví, na minulé schůzi KPCP požádali DJ a Filip o členství v KPCP. Na Vás, členech KPCP je tedy rozhodnutí. Hlasujte na příslušné stránce v akcích KPCP. Snažte se odhlasovat do příštího čtvrtka, abychom mohli výsledky oznámit již na následující schůzi KPCP.
Omlouvám se za zpoždění, hlasování tu mělo být již týden, ale já prostě teď nějak nestíhám