17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 03:52  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pondělí 11.února 2002
Poslední události v KPCP[BLooDiK]    
Vzhledem k současnému stavu v KPCP, konkrétně permanentnímu porušování Stanov KPCP nekonáním voleb OV KPCP a vzhledem k tomu, že se členové KPCP nejsou schopni sejít, natož domluvit se na řešení, tak jako stále ještě úřadující předseda KPCP vyhlašuji v KPCP stav legislativní nouze. Ještě tento týden se sejde úřadující OV KPCP a rozhodne o řešení současné krize. O výsledcích jednání Vás budeme informovat.
 
Úprava na PH[BLooDiK]    
Vzhledem k tomu, že jsme získali nový fotoaparát pro dokumentaci našich výletů, a že ho navíc získal aktivní účastník všech loňských (dá se říci všech dosavadních) výletů, bude letos dodávána fotodokumentace výletů v daleko hojnějším počtu. Jak jistě víte, uskutečnil se tuto sobotu první letošní výlet KPCP. Fotodokumentaci si můžete prohlédnout již teď v sekci Zápisy z akcí. A zde se dostáváme k té v nadpisu zmíněné úpravě. Když jsem dával fotky na web, přišlo mi líto, že k nim nemůžu napsat komentář, poněvadž fotka tak nějak zachycuje statický pohled, nikoliv již to, co jí předcházelo nebo co následovalo, v některých případech nezasvěcený ani nepozná, o co se vlastně na snímku jedná ... prostě, abych to zkrátil, dodělal jsem na PH možnost psát komentáře k fotkám, čímž nám z dokumentace vlastně vzniknul takový fotoseriál z výletu. (nebo z čehokoliv jiného). Prvně je toto použito právě u sobotního výletu a teď již jen zbývá najít vhodnějšího "komentátora" fotek, než jsem já. Doufám, že s touto úpravou konečně předhoníme konkurenční časopis Bravo, protože teď nám už kromě rubriky "Napište Bravu" skutečně nic jiného nechybí ...
 
   Středa 6.února 2002
Další update DOTW[BLooDiK]    
... tentokrát je to sice jenom freeware takže by to v Bloodikově laboratoři nemělo co dělat, ale prográmek je to zajímavý, takže sem ho sem fouknul. A vzhledem k tomu, že je to freeware se nemusím tajit tím, že se jedná o nejlepší český freewarový fotbalový manager CSM2001 ve verzi 2. Takže všichni, kdo mají v oblibě dosovou Ligu 2000 zde mají novou, lepší alternativu. Alespoň do doby, kdy snad už konečně vyjde komerční Česká liga 2001 (viz hra.fotbal.cz). Spekuluje se o dubnu 2002 a o ceně 249Kč, což je obojí velmi dobrá zpráva. Zatím si musíte vystačit s CSM2001, ale je to rozhodně vycpávka velice kvalitní.
P.S.... zrovna sem vytáh Mladou Boleslav do 1.ligy ...