17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 04:56  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pátek 29.února 2008
Pravidelná čtvrteční pizzerie 6. března v Matyldě[JKL]    
Příští zasedání KPCP se uskuteční 6. března 2008 v Restaurant Pizzeria Matylda od 19,00. Jako součást programu bych vám, svým drahým voličům, poděkoval za svěřenou důvěru a sezámil vás s některými plány na činnost v tomto roce.
 
   Pondělí 11.února 2008
JKL zvolen novým předsedou KPCP pro rok 2008[Nikeman]    
Volby 2008 byly úspěšně ukončeny a všechna tažená čísla jsou platná pro nejbližší rok Díky 57% všech hlasů se novým předsedou KPCP pro rok 2008 stává JKL. JKLovi tímto velice blahopřeju a jako odstupující předseda bych rád vyjádřil své předvědčení, že JKL bude tím pravým předsedou KPCP v letošním zlomovém roce.
 
Čtvrteční pravidelné zasedání KPCP opět v pizzerii Fantozzi na Smíchově[Nikeman]    
Nejbližší zasedání KPCP, tzn. příští čtvrtek 21.2.2008, se uskuteční v pizzerii FANTOZZI na Smíchově. Hausik zamluví 8 míst od 19:00 hodin. Předem avizuju nižší účast, protože minimálně já, Hujer, JKL a Bubla jdeme večer na koncert The Cure do Sportovní haly.
 
   Sobota 9.února 2008
"Sie verzeihen einen Erfolg in Tschechien nicht," sagt Karl Hujer der gegenwärtigen Angelegenheit um[Nikeman]    
Rakouský Kurier dnes přinesl rozhovor s Karlem Hujerem ohledně causy Exhibice v Praze vs. Herrmann Nikemayer:

Gerade wenige Tage nach dem sensationellen Gewinnen in der Weltmeisterschaft hätte man gedacht, dass Karl Hujer der glücklichste Mann auf der Erde war. Gegenüber ihm sitzend und auf sein Gesicht aussehend, wissen Sie, dass etwas geschehen sein muss. Keine Heiterkeit, kein Spass, kein Glück. Frustration und Enttäuschung, die wahrscheinlich genauere Beschreibung des Gefühls von Karl ist. Hugo Reumann stellte Karl Hujer mehrere Fragen. Hier ist die Abschrift ihres Dialogs.

Hugo Reumann: Karl, Sie gewannen fast alles, dass Sie konnten. Also, warum so jämmerlich?
Karl Hujer: Ich bin für meinen Freund Herrmann jämmerlich, der mich in Wengen und Val d'Isére schlagen konnte und es zum zweiten Platz in der gesamten Rangordnung machte. Wie Sie wissen, war er gebeten worden, seine hervorragenden Sachkenntnisse auf einer Ausstellung durchzuführen, die später ein blasphemisches Gerücht, nichts mehr, nichts weniger geworden sind. Als die Verhandlungen über seinen Anfang nicht kamen, so, fingen die Ausstellungsorganisationsleute an, Reihe von unratifiziertem Quatsch, Beschuldigungen und Lügen auszubreiten. Und das verletzt mich vielleicht sogar mehr, als es Herrmann verletzt.

Hugo Reumann: Was tut, denken Sie, ist dahinter?
Karl Hujer: Sie verzeihen einen Erfolg in Tschechien nicht. Vom allerersten Augenblick wurde Herrmann als ein zweitrangiger Skiläufer ohne Chancen betrachtet, jede einzelne Rasse zu gewinnen. Es war ein Stoß für alle, als er es zum zweiten Platz in Gröeden machte. Aber das war nichts gegen Wengen. Alle anderen Asse auf der Spur des Königs zurücklaßend, die einfach zu viel war, denke ich.

Hugo Reumann: Hat etwas sich nach Wengen geändert?
Karl Hujer: Ja, bis dahin schenkte keiner wirklich viel Aufmerksamkeit. Aber danach haben die Tschechish begriffen, dass ihre Situation kritisch ist. Kitz war wirklich die letzte Chance, die Rangordnung zu ändern, und sie plumpsten dort ebenso.

Hugo Reumann: Sind Sie auch gebeten worden, auf der Prager Ausstellung zu leisten?
Karl Hujer: Bedanken Sie Sich bei Gott nicht. Ich möchte nicht durch dieselbe Schlägerei durchkommen, wie Herrmann jetzt tun muss. Aber ich war sehr glücklich und sofort ratifiziert, um mich seiner österreichischen Tour anzuschließen, heute Abend in Wien anfangend.

Hugo Reumann: Einige der Beschuldigungen weisen zu Ihnen hin. Gibt es irgendetwas, dass Sie darüber sagen können?
Karl Hujer: Oh, Sie meinen dass sogenannte 'Bestechung' innerhalb der Mannschaften? Ich erzähle Ihnen, was gescha´. Eine freundliche Hilfe war einem der tschechischen Skiläufer angeboten worden. Wir" re Feinde während der Rasse aber sollte es bedeuten, dass wir sonst Freunde nicht sein und einander helfen können? Ich habe mich bereit erklärt, ihn zu unterrichten und von mir die zähsten Teile der Spur zu lernen. Es gibt nichts Schuldiges darüber. Und natürlich gab es nie irgendwelche Gespräche über das Geld. Wirklich haben sie keinen irgendwie, so, was der Punkt dieser Debatte ist.

Hugo Reumann: Vielen Dank für Ihre Zeit und das Zurückkommen nach Hause heute Abend nach Wien.
Karl Hujer: Danke sehr viel und sich freuend, Sie alle heute Abend in Café Central zu sehen.

 
   Pátek 8.února 2008
Vyjádření BLooDíK & Kaník Promotions[BLooDiK]    
Agentura se ostře ohrazuje proti nařčení z viny za neuskutečnění sjezdařské promo akce v Praze. Už od začátku jednání z Nikemayerem, touto uměle vytvořenou hvězdičkou sjezdového lyžování, bylo zcela jasně patrné, že se Herrman nechce dohodnout a předvést své 'umění' i v Praze. I přes to, že akce měla mít charitativní charakter, Nikemayer vršil stále nové a nové, finančně i organizačně nesmyslné požadavky, na které jsme z pochopitelných důvodu nemohli přistoupit. Pak by totiž celý zisk z akce pozřely Nikemayerovy požadavky a její charitativní smysl by se změnil pouze na umělou prezentaci Nikemayera v Praze, což nebyl náš úmysl.
Na tomto místě je ovšem nutné se zeptat, co stojí za těmito rádoby hvězdnými manýry takzvaného sjezdaře Nikemayera, za neochotou předvést se na svahu i zde, v Praze, veřejně. Je to tím, že už od počátku sezóny kolem tohoto lyžaře povstávají mnohé nesrovnalosti, podivné události, težko vysvětlitelné výsledky ? Není nakonec opravdu něco pravdy na tom, že jako v např. památném případě Milli Vanilli, pouze propůjčil svou image neznámému talentu sjezdového lyžování a na svahu se jím nechal zastupovat ? Proč jsme ho na svahu nikdy nepotkali bez přilby, a to ani při cestách na svah, při reklamních pauzách, při rozhovorech ? Proč jsou jeho časy tak nápadně podobné s časy ostatních lyžařů jejich teamu ? Proč byly zajíždeny vždy ve stejnou dobu ? Proč má Nikemayer na svahu 170cm a na tiskových konferencích 190cm ? Není něco shnilého v tomto teamu ? Od nejmenovaného českého lyžaře máme potvrzeno, že i jemu bylo tímto teamem nabídnuto vylepšení svého postavení na žebříčku světového poháru, samozřejmě za příslušnou částku. Jeho hrdost naštěstí zvítězila a nabídku odmítnul. Ale udělali to tak všichni ? Nikemayer dostal šanci všechna tato podezření jendou provždy vyvrátit. Svým postojem k této akci se mu to rozhodně nepodařilo. Naopak ...

Je cosi shnilého ve světě sjezdařském ...
 
   Čtvrtek 7.února 2008
"V Rakousku by se toto nestalo," říká sjezdařská superstar Herrmann Nikemayer[Karel Hujer]    

Tirolský fenomén. Zázrak na sněhu. Herr Mann. Všechny tyto přezdívky ukazují na jediného muže - Herrmanna Nikemayera, veterána rakouského sjezdového lyžování a největší senzaci letošního ročníku Ski Challenge 08. Vyslyšeli jsme přání některých členů KCPC a přinášíme vám rozhovor, který se nám podařilo uskutečnit s vítězem královských sjezdů ve Wengenu a Val d' Isére během jeho krátké návstěvy Prahy. Herrmanna jsme zastihli v poměrně rozmrzelé náladě, ale i přesto se zachoval jako pravý profesionál a věnoval nám pět minut ze svého nabitého programu.

Redakce: Herrmanne, vypadáte poněkud sklesle. Stalo se Vám něco během pobytu v Praze?
Herrmann Nikemayer: Společně se svým manažerem Herwigem Haidingerem jsme přiletěli do Prahy na pozvání jisté promotion agentury, abychom vyjednali detaily mé exhibice v Praze. Exhibice se měla uskutečnit již tento čtvrtek. Bohužel z agentury se nakonec vyklubal spolek neseriózních amatérů, který nedodržel základní podmínky, na kterých jsme se předběžně domluvili, ať už finanční nebo podmínky týkající se mých sponzorských závazků. Z těchto důvodů bohužel musím svou exhibici v Praze zrušit, ačkoliv jsem se na ní původně velice těšil.

Redakce: To je opravdu nepříjemná záležitost a Vaše české fanoušky to bude velice mrzet.
Herrmann Nikemayer: Ano, to je. Popravdě si vůbec nedokážu představit, že by se něco podobného stalo u nás doma v Rakousku.

Redakce: Co musím, jako Váš skalní fanoušek, udělat proto, abych viděl Vaší lyžařskou exhibici na vlastní oči?
Herrmann Nikemayer: Celý únor a březen pořádám sjezdařské exhibice po Rakousku pod záštitou svého hlavního sponzora. Ta nejbližsí proběhne přímo ve Vídni, již tuto sobotu odpoledne.

Redakce: To je pro fanoušky skvělá zpráva. Dočkají se i nějakého překvapení?
Herrmann Nikemayer: Jsem opravdu hrdý na to, ze pozvání na mou exhibiční tour přijal sám držitel křištálového glóbu pro letošní rok a můj velký přitel a kolega v rakouském národním teamu, Karl Hujer. Bude speciálním hostem exhibice ve Vídni.

Redakce: V celkovém pořadí třetí v seriálu SC:08 - Kanibal - se exhibice zúčastní také?
Herrmann Nikemayer: Pokud je mi dobře známo, o Kanibala nebyl mezi pořadateli vídeňské exhibice zájem.

Redakce: Karel Hujer byl letos jediným, před kým jste se musel sklonit. Změnilo jeho vítězství něco ve vašem přátelském vztahu?
Herrmann Nikemayer: Je to težké. Karl je mým dlouholetým blízkým přítelem, ale současně také - letos jediným vážným – soupeřem v boji o křišťálový globus pro nejlepšího sjezdaře. Ve chvíli, kdy vyrazím na start a časomíra začne neúprosně ukrajovat čas na trati, z přítele se v mžiku stává nepřítel a já se soustředím pouze na sebe. V soukromí si velice rozumíme, při srazech rakouské reprezentace spolu vždycky bydlíme na pokoji a po skončení letošní tour mě dokonce pozval na letní camp do Bad Hujerau, což je rekreační středisko, které spoluvlastní. Karl je vzorovým příkladem dokonalého profesionála a to je hlavním důvod, proč byl letos na svahu téměř neporazitelný. Omluvte mě, ale náš čas již uběhl.

Redakce: Dovolte mi poslední otázku. Jaké máte cíle pro nastávající sezónu?
Herrmann Nikemayer: Myslím, že po tak famózní sezóně, jako byla ta letošní, nemůžu mít žádný menší cíl, nez zisk křištálového globu pro nejlepšího sjezdaře KPCP.

 
   Středa 6.února 2008
Nové stanovy, volba nového předsedy KPCP[Nikeman]    
Datum 1.2.2008 znamenal konec krátkodobé anarchie v KPCP Od tohoto dne jsou v platnosti nové stanovy KPCP, se kterými se můžete podrobně seznámit na webu KPCP.

Zároveň tu máme volbu předsedy KPCP pro letošní rok, takže prosím všechny členy KPCP, kteří dosud nehlasovali, aby tak učinili nejpozději do čtvrtečního večera. Díky.
 
   Pondělí 4.února 2008
Potvrzeno, křišťálový globus pro 'Wunder' Karla[Karel Hujer]    
Před několik minutami oznámila jury SC08 konečné bodové výsledky letošního MS ve sjezdu. Podle očekávání připadlo celkové vítězství Karlu Hujerovi, který průběžně vedl již od prvního podniku v Grödenu. Na druhém místě se umístil Herrmann Nikemayer, třetí místo pak obsadil výtečně jezdící Kanibal, který jako jediný dokázal v Bormiu narušit hegemonii vítězství obou předchozích závdníků.

Ostatní závodníci vesměs zaostali za svými možnostmi a pouze Bloodik dokázal držet krok s vedoucí špičkou. V paměti zůstanou především jeho dva skvělé finiše v posledních minutách závodu v Bormiu a ve Val d´Isere.

Letošní ročník je u konce, nashledanou u SC09.
 
   Neděle 3.února 2008
Herrmann Nikemayer vítězí ve Val d´Isere, závěrečné drama v posledních minutách[Karel Hujer]    
Poslední závod MS ve sjezdu ve francouzském Val d´Isere přinesl druhé vítězství Herrmannu Nikemayerovi, druhé místo jen těsně pak obsadil Karel Hujer a v dramatickém závěru pak uhájil bronz Bloodik, který byl na chvíli dokonce předjet skvělým Cossackem. V cíli spokojený Bloodik pak ke svému výkonu dodal: "Finiš byl v pohodě.. na tenhle čas si najíždím v první půlce i 0.8 vteřiny.. holt to chtělo tomu věnovat více času."

Bohužel, kalich hořkosti si musel Cossack vypít až do dna, neboť v posledních minutách závodu jej o neskutečných 7 tisícin předjel i Kanibal:"Ale že mě ta mrdka vezme o těch sedm, to mě dostalo. A i Gripen... sem se na to moch vysrat rovnou a bylo by. ", komentoval konečný stav smutný Cossack.

Oproti tomu, v rakouském táboře vládla radost a spokojenost. Herrmann Nikemayer předvedl po Wengenu druhý nejlepší výkon a potvrdil, že jen on mohl soupeřit s Karlem Hujerem:"Úspěchu, kterého jsem dosáhl, si nesmírně cením, protože jsem především porazil sám sebe. A porazit Karla, to už bych chtěl od lyžařského boha příliš." s úsměvem dodal excentrický rakušan. A měl pravdu, 'Wunder' Karl měl letos opravdu fenomenální formu, kterou dokázal stoprocentně zúročit:"Celé léto jsem tvrdě trénoval v Bad Hujerau a věřil jsem, že ta dřina nebude marná. A vidíte, nebyla," dodává.

Celkové bodové výsledky oznámí jury závodu zítra dopoledne.
 
   Sobota 2.února 2008
Aktuální zpravodajství z Val d´Isere[Karel Hujer]    
Zcela podle očekávání probíhá poslední podnik seriálu MS ve sjezdu ve Val d´Isere. Na špičce naší skupiny se po prvním dni zápolení drží Herrmann Nikemayer, těsně následován Karlem Hujerem, který si s přehledem jede pro celkový titul. Na třetím místě je zatím poslední z našich borců, kteří zatím na svahu stanuli, loni téměř neporazitelný, letos však jen stín loňského třpytu, Bloodik.
Závod pokračuje zítra posledním soutěžním dnem a my jsme velmi zvědaví, zda se podaří Herrmannu Nikemayerovi smazat bodový náskok Karla Hujera, velký otazník pak visí nad startem v průběžném pořadí zatím třetího, Kanibala.
 
   Pátek 1.února 2008
Čtvrteční pravidelné zasedání KPCP v pizzerii Fantozzi na Smíchově[Nikeman]    
Nejbližší zasedání KPCP, tzn. příští čtvrtek 7.2.2008, se uskuteční v pizzerii FANTOZZI na Smíchově. Máme zamluveno 10 míst od 19:00 hodin. Přesná adresa pizzerie je Kořenského 8, Praha 5 - je to pár metrů od Arbesáku. Přesná mapka je TADY.
 
Představí se české hvězdy sjezdového lyžování v Praze ?[BLooDiK]    
Agentura BLooDiK & Kaník promotions bude jednat s hvězdami našeho lyžování o uspořádání promoční akce na podporu sjezdového lyžování v KPCP. Výtěžek akce půjde pochopitelně na charitativní účely. Pokud jednání dopadnou podle představ naší agentury, měla by se akce uskutečnit na přístím zasedání KPCP v pizzerii Fantozzi. Podmínky budou zajištěny v rámci možností, takže diváci samozřejmě nemohou očekavát ty nejšpičkovější výkony, ale spoléháme na to, že sportovci jejich kvalit dokáží podat skvělé výkony i v částěčne obtížných podmínkách. Věříme, že naši nejlepší sportovci tuto výzvu rádi přijmou a předvedou nám něco ze svého skvělého umění.