17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Neděle 28.února 1999
Dr.Agon v agónii[M.A.Nikeman]    
Neobvyklou dohru mělo dnešní fotbalové utkání mezi teamem hvězd KPCP a hráči DP Metro. Po ukončení zápasu odjížděla většina hráčů v poklidu svými oři domů. Při čekání na zelenou na semaforu těsně před kruhovým objezdem si řidiči Fanda, PeS alias Likvidátor a Dr.Agon popletli poměrně klidnou periferii se startem Velké ceny F1 v Monaku. Výsledkem této zběsilé akce byl prudký náraz plně naloženého monopostu Dr.Agona do služebního vozidla MV ČR, pilotovaného Fandou.
Ačkoliv má nyní Dr.Agon problémy s místním oddělením Policie ČR, která proti němu zahájila trestní řízení za účelem odebrání řidičského průkazu, celá věc má ještě jednu, tentokráte pozitivní dohru. Kolize neušla pozornosti vyhledávačům talentů z okruhu F1 a tak již krátce po incidentu Dr.Agon obdržel nabídky z několika předních stájí F1, vesměs na místa testovacího jezdce. Stal by se tak vůbec prvním členem KPCP, aktivně činným v seriálu formule 1.
Posledním problémem, který bude muset Dr.Agon urychleně vyřešit, je žaloba jakési Marie Moučkové, která se v inkriminované době nacházela na přechodu pro chodce, jen několik metrů od místa nehody. Důchodkyně utrpěla těžký psychický šok, ze kterého se nyní zotavuje na nedaleké psychiatrické klinice v Bohnicích. Podle předběžných informací, které zjistila televize N@va, požaduje po Dr.Agonovi omluvu a finanční odškodnění ve výši 1.000.000 kč.
 
   Sobota 27.února 1999
Ministr sportu nazpět živ a zdráv!!![M.A.Nikeman]    
Ano, je to tak. Přes všechny překážky a úskalí, přes krajní nepřízeň počasí, přes nástrahy číhající téměř na každém kroku, pres tohle všechno se dnes v odpoledních hodinách vrátil úřadující ministr sportu a stínový premiér KPCP - M.A.Nikeman - spolu s chotí Silvií do své vládní vily na Praze 4. Ministr by se rád podělil se svými přáteli z kruhu členů KPCP o své nevšední zážitky a tak se rozhodl ke vskutku pozoruhodnému činu; v message boardu popíše svůj historicky první den na horách. Nečekejte však žádné grandiciózní historky, neboť ministrovo chování během celé akce bylo až překvapivě uspokojivé a za týden pobytu nedošlo k téměř žádnému skandálnímu odhalení...:-)))
 
   Pátek 26.února 1999
Zápis, členové, soutěž, atd.[BLooDiK]    
Tentokráte jsme to zvládli rychle, nejspíš proto, že nejsou, bohužel, fotky ze zasedání. Docházka je updatovaná, Kanibal má novou e-mail adresu. Jinak se celkem nic neděje, venku je hnusně, takže žádná akce na obzoru. Nikeman je taky mimo město, takže žádná nová veselá historka z natáčení. Prostě není o čem informovat :(
Nová soutěž je jistě zajímavá a navíc pivo platí Dr.Agon, takže doufám, že to aspoň něgdo bude vědět, aby autor musel to pivo zaplatit ;)
 
   Úterý 16.února 1999
Zápis, docházka, členstvo atd.[BLooDiK]    
Zápis je tady, fotky sou tady, tentokrát jich je jenom 30, stanovili jsme totiž maximální limit právě na 30, víc by si jich stejně nigdo neprohlížel .... napadlo mě, že bych dával na web taky všechny fotky v jednom zipu ke stažení. Byl by zájem?
Dále vítáme nového člena, Saturnina, doufáme že bud....., no jako vždycky. Dále jsme museli vyloučit Dannyho, poněvadž se už 3x nedostavil (no jak by taky moh, že jo).....
Pak tu máme důtky: takže důtku za nedodání výsledků poslední soutěže dostává óóó sám veliký předseda KPCP, BLooDiK. Zachránit ho musel Nikeman, kterýžto přišel, jako vždycky, pozdě, a tudíž mohl výsledky ještě vytisknout, za což dostává pochvalu OV KPCP (pochvalu za dodání, nikoliv za pozdní příchod). Dále dostává důtku náš občasný člen JKL a to za neustálé prudění OV. Ještě měl dostat důtku Nikeman, ale jelikož už si nevpomínám proč (sakra, budu si to muset psát), tak jí nedostane. Snad příště.
No a poslední věc, updatována je , samozřejmě i docházka do PCP a členstvo KPCP.
 
   Úterý 9.února 1999
KPCP u silnice na Hradec[BLooDiK]    
OV KPCP zajistilo reklamní billboard u hlavní silnice na Hradec Králové. Jde zde především o snahu zmedializovat náš nepřekonatelně dokonalý KPCP a také jde o jakousi zkoušku billboardů před vypuknutím reklamní akce pro letošní Invex.
 
   Pátek 5.února 1999
Pizzeria Herald již v Top 20[Karel Hujer]    
Skvělá zpráva dorazila ze serveru Onthetop. Pizzeria Herald po včerejším best new entry na #32 je již na #17 ! Doufejme, že do večera se ještě propracuje výš a výš. Autoři PH jsou zatím s výsledky spokojeni a doufají, že PH bude úspěšně konkurovat i Sněhovému serveru na #2 a to zejména v období žní, že.
 
   Čtvrtek 4.února 1999
Pizzeria Herald v Top 40![Karel Hujer]    
S potěšením oznamujeme, že náš nejmilovanější a nejskvělejší web Pizzeria Herald dnes vstoupil do Top 40 v rubrice Volný čas na servru Navrcholu a to na #32. Přejme si, abychom se dostali minimálně do Top 10, že :-)
 
   Pondělí 1.února 1999
Změny na Pizzeria Heraldu atd.[BLooDiK 9:00]    
Provedl jsem velké množství změn na Pizzeria Heraldu, nicméně jsou to hlavně změny, které se vizuálně neprojeví, takže si jich ani nevšimnete. Čeho si všimnete určitě je to, že ještě stále není zápis ze čtvrteční pizzerie. Jak se to vezme ... zápis už je, jenže mi ho Hujer zapoměl poslat. Všechno bude, snad už dneska. Co tu ovšem už je, jsou fotky z Chobot Cupu a fotky z minulé pizzerie. Fotky z Chobota najde u zápisu z Chobota (jak překvapivé) a fotky z minulé pizzerie najdete u zápisu z minulé pizzerie (opět velice překvapivé), kde ovšem jaksi chybí ten zápis ... ale fotky tam jsou! Výsledky Zlatého Hujera 1998 jsem také přesunul do zápisů z akcí. Odkazy na stránky teamů Chobot Cupu jsou taktéž u zápisu z Chobot Cupu. Jo ještě sem málem zapoměl .... vítáme v KPCP nového člena, Hubinu. Doufáme, že bude přínosem a bude se snažit trochu víc držet hubu ... ;)) To je asi tak všechno, vlastně sem se jenom potřeboval vykecat ..... jo, upozorňuju, že Mrkvosoft Explorer je hroznej SHIT a Pizzeria Herald v něm, proti Netscapu, vypadá pěkně hnusně. DAMN ......
 
Zápis konečně dorazil ...[BLooDiK]    
Takže se ke mě konečně dostal Hujerovo zápis ze čtvrteční pizzerie a vy si ho již teď múžete přečíst. A ještě malé doporučení: fotky č.11, 55 a 56 .... :)))
 
Suvenýry on-line[BLooDiK]    
A je to tady, již teď si můžete objednat naše fantastické, nepřekonatelně dokonalé a kromobyčejně neobyčejné upomínkové předměty KPCP. Upozorňuji, že tyto předměty jsou prodejné pouze pro členy KPCP! V brzké době bude naše nabídka podstatně rozšířena.
 
Sportovní akce KPCP[Karel Hujer]    
Tuto zprávu píši ještě zatepla a v průběhu sportovního klání KPCP, na které se sjeli členové BLooDIK, Z. A. Mostěnko, Cossack, Rudlays a já, Karel Hujer, kterýžto z důvodu totální neschopnosti byl nucen odstoupit ze soutěže a věnovat se tedy raději stranické práci. Sportovní zápolení se vydařilo (daří) a my se již těšíme na další podobné akce KPCP.