17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
18.09.21 13:10  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Středa 29.března 2000
Ski Jump Results konečně On-line[BLooDiK]    
Fenomén, nazvaný výstižně Ski Jump International, obchází již týden členy KPCP a strhává je do svého otroctví. Proto je nanejvýše potřebné mít možnost porovnat si své, zajisté fantastické, výkony s ostatními. Proto jsem v rubrice Akce zavedl stránku věnovanou právě těmto výsledkům. Jediné co tedy ještě dělí vaše výkony o dlení v tabulkách slávy, je soubor sendme.txt (najdete jej v adresáři hry), který mi musíte poslat abych mohl vaše skvělé výkony do tabulek zapracovat ...
 
   Pátek 17.března 2000
Update MP3 of the week...[M.A.Nikeman]    
...je tu, užijte si ho. Průvodní slovo přispěvovatelů naleznete v members aree.
 
   Pondělí 13.března 2000
Z Péra Šukologova[Hubina]    
Pánové radujme se !!! Vstup ženy hříchem neposkvrněné do posvátného stavu manželského je dnes velmi vzácné, spíše až nemožné. Proto, jak píše dnešní Blesk, bude i u nás možné se bez problémů oženit s Pannou. Každá žena, která bude chtít, a určitě jich nebude málo, může podstoupit jednoduchou operaci, která bude trvat jen několik desítek minut a stát jen 2000 Korun, a bude opět "Nevinnou" Pannou. Jak to krásně zní - Panna... Proto pánové, kteří máte rádi, včetně vašich partnerek, sexuální hry a jiné "prasečinky", tak můžete občas sáhnout do kapsy pro ty dva "litry" a legrace může začít. Možná to bude lepší, než utrácet za nějaký ku...sociální pracovnice.
 
   Pátek 10.března 2000
DisneyLand 2000 - největší akce KPCP[BLooDiK]    
DisneyLand 2000 bude doposud největší, nejdelší a bohužel také nejdražší akce v dějinách KPCP. Na rovinu je nutno říci, že to není zájezd pro kdejakého chudáka ... ;)
... o co jde :
Disneyland 2000 je 3 denní zájezd do Francie a to s následujícím programem : 1 den celodenní návštěva Paříže, 1 den celodenní návštěva Disneylandu, 1 den zpáteční cesta s návštěvou čehokoliv po cestě. Do Francie se pravděpodobně pojede přes noc, proto není zájezd 4 denní ...
... jak se pojede
Toto je otázka, která může být vyřešena až po ukončení příjmu přihlášek, nicméně je jasné, že preferujeme soukromou dopravu a o využítí nějaké cestovní kanceláře uvažujeme pouze v nejkrajnějším případě. Pravděpodobné je, že si buď zapůjčíme něco jako 9-ti místný Tranzit, při větším počtu účastníků najmeme autokar i s řidičem.
... kde se bude spát
Ano, velmi správně, spát se musí ... nejpravděpodobnější verze je zajištění nějakého levnějšího ubytování, např. hotel F1, protože pod stanem to asi nebude ono, i když v červnu snad teplo už bude a kempy jsou ve Francii na dobré úrovni, takže ani tuto možnost nezavrhujeme.
... kdy to bude
Na 99% se zájezd uskuteční ve 3 dnech mezi 5. a 9. červnem 2000. Tento termín je zvolen záměrně, protože už by mělo být teplo, nemělo by, snad, pršet, ještě nejsou hlavní prázdniny, a jsou to všední dny, takže bude všude méně lidí. O zájezdu přes víkend se neuvažuje.
... kolik mě to bude stát
Dostáváme se k nejméně příjemné kapitole. Takže předpokládané náklady na dopravu(pronájem auta,benzín,dálnice,parkovné), veškeré vstupné(Paříž,Disneyland), ubytovaní(2 noci) jsou cca 5.000. Plus by si měl každý s sebou vzít nějaké kapesné, tak cca za 2.000 tvrdých valut. Jídlo není započítáno, kdo si co koupí nebo vezme s sebou záleží na něm. Upozorňuji jen, že Hujerův dvoukolák s jídlem nebude kam dát ..... Takže celkové náklady budou někde kolem 6.000 - 8.000 na osobu, dle každého choutek. Tato suma je možná trochu nadhodnocená, ale je lepší počítat s horší variantou.
... kde se můžu přihlásit
Závazné přihlášky posílejte na BLooDiKuv e-mail. Přihlášky se přijímají do konce března a součástí této přihlášky je nevratná záloha 2.500 na osobu. Pouze po zaplacení této zálohy bude přihláška přijata. Tato záloha bude samozřejmě odečtena z nákladů na zájezd. Bráníme se jí proti tomu, aby, jak je v KPCP zvykem, někdo odřekl svojí účast den před zájezdem a ohrozil tak finanční únosnost zájezdu pro ostatní účastníky. Proto je tato záloha nevratná při odřeknutí účasti z jakéhokoliv důvodu. Sorráč, ale jinak to skutečně nejde, nejsme cestovní kancelář ...
... mám ještě jinou možnost ?
Ano, Čedok pořádá 2 denní zájezd do Disneylandu a Paříže, s 1 nocí v hotelu F1 a dvěma nocemi na cestě tam a zpět, jehož cena je 3.500 Kč bez vstupného a bez jídla. Připočtěte tedy ještě 1300 na vstup do Disneylandu, cca 700 na vstupy po Paříži. Nevýhodou jsou termíny, jeden začátkem května a další až o prázdninách ... ale tuto možnost máte. OV Disneyland 2000 jí zvažovalo a zavrhlo s tím, že je to až ta úplně nejkrajnější možnost v případě, že selže všechno ostatní.

                        za OV Disneyland 2000
                              BLooDiK a Kanibal
 
   Pondělí 6.března 2000
Z Péra Šukologova[Hubina]    
V Turecku mají dost zaostalou ženskou sexualitu. 3/4 tureckých žen vůbec za život neprožívá orgasmus, 80% jich je proti předmanželskému sexu a 65% je jich přesvědčeno, že sex je jen manželská povinnost...
Ještě, že jsme normální češi !