17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 04:56  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pátek 23.března 2007
SOUTĚŽ !!! Kde by to tak asi mohlo být ?[Kanibal]    
Z Kanikova obrofskeho pera zde mame vyjmecne vyjmecnou otazku kontrolujici vase zemepisne vzdelani. U kazdeho obrazku mate zadani. Upozornuji, ze jestli usoudite, ze byl obrazek vyfocen v USA, uvedte i nazev emerickeho státu. Buzna s nejvyssim poctem uhadnutych obrazku ziska hovnotne dary ze slavistickeho fan shopu!
 
   Úterý 20.března 2007
Badminton KPCP Open 2007 se uskuteční 14.4.2007[Nikeman]    
Definitivně potvrzuju datum konání Badminton KPCP Openu 2007 - turnaj se uskuteční v sobotu 14.4.2007 od 9:00 nejpozději do 16:00 hodin. Sportoviště je zarezervované, záloha je zaplacená, takže myslím, že s tím na 99% můžeme počítat.
 
Nedělní badminton na HAMRovi v Braníku[Nikeman]    
V neděli je beach aréna na HAMRovi v Braníku bohužel obsazená, takže sem zamluvil na tuhle neděli badminton, od 16:00 do 18:00 hodin, 1 kurt.
 
   Pátek 9.března 2007
Badminton KPCP Open 2007 již za měsíc![Nikeman]    
Další a jedinou sportovní akcí KPCP, která se uskuteční v dubnu, konkrétně v sobotu 14.dubna, je 11-tý (!!! - fakt nekecám) (polo)ročník Badminton KPCP Openu. Byl bych rád, kdyby se hrálo na HAMRovi v Braníku, což ale znamená jedno - zamluvit kurty v dostatečném časovém předstihu, tzn. alespoň 3 týdny před akcí. To znamená, že bych od Vás potřeboval co nejdřív dát vědět, stačí i nezávazně, zda se budete chtít akce zůčastnit ... musím si udělat alespoň částečný obrázek toho, kolik kurtů a na jak dlouho mám zamluvit. Díky.

Jinak sem si jen tak z prdele vyjel historickou "docházku" na KPCP Badminton Open ... docela zajímavý

10 - BLooDiK, Fanda, Nikeman
9 - (ossack, Hubina
8 - Renderman
7 - Kanibal
6 - Dan, Hausik
5 - Bublays, Soňa
4 - JKL, JulDiK, PeS
3 - Lucka, Monty, Rudlays
2 - Alenka, Bosorka, Ifča, Saturnin
1 - Cooper, Hanka, Jana Jindra, Karta, Káča, Králík, Markéta, Martina, Fireman, Pavel, Saša, Silvík, Soused
 
Kanibal, JulDiK a Veronika vítězi Beach Volleyball KPCP Open 2007[Nikeman]    
Jako na houpačce si asi museli připadat Kaník, Julda a Veronika ... nejdříve jeden bod od vyřazení v základní části, aby si nakonec po finálovém triumfu nad Dr.Agonem, Hausikem, Sašou a Arankou mohli šáhnout na pohár pro vítěze prvního ročníku Beach Volleyball KPCP Openu Vítězům blahopřeju k zaslouženému vítězství a zároveň bych rád vyjádřil přesvědčení, že vzhledem k současné poměrně vysoké popularitě tohoto sportu v KPCP je pravděpodobné, že koncem letních prázdnin se uskuteční další turnaj, aspoň bych ho rád zorganizoval ... uvidíme.
Kompletní výsledky turnaje a fotodokumentaci (díky BLooDiKovi) najdete v zápisech z akcí KPCP ...
 
   Středa 7.března 2007
Zasedani je zitra "jako normalne" ...[BLooDiK]    
Hovoril jsem s čífem Lesnicke, dotycny drzy typek, ktery nam chtel vyfouknout nas zitrejsi termni se mu jiz neozval, a proto je zitra zasedani jako normalne, tedy v Lesnicke, od sedmi hodin.
 
Pravidelný výlet KPCP[BLooDiK]    
Jak vetsina z Vas jiste vi (kdo ne, tak ted uz ano) zavedl jsem v letosnim roce Pravidelne vylety KPCP a jejich termin stanovil vzdy na kazdou druhou sobotu v mesici, to abych predesel neustalym kecum typu "proc mi to nigdo nerekl", "kdybych to vedel driv" apod. Toliko obecna cast ...
Jelikoz nam opet nastal vyse uvedeny cas, potvrzuji timto, ze tuto (druhou) sobotu (v mesici) se opet kona Pravidelny vylet KPCP. Podrobnosti o cilu cesty jsou na vyzadani u mne k dispozici, samozrejme dle tradice bude vylet vhodny jak pro deti, psy, kocky, nutrie a jinou zver, tak samozrejme i pro cleny a necleny KPCP. Odjezd take standartne, tedy mezi 9 a 10 hodinou dopoledni. Vse dalsi dle dohody.

P.S. To, ze se porada pravidelny vylet KPCP rozhodne neznamena, ze ostatni soboty nikam nejezdime. Ale to jsou vylety nepravidelne, specializovane a ne vzdy vhodne pro vyse uvedenou cilovou skupinu. Ale samozrejme, v pripade zajmu, se staci ozvat me nebo Cossackovi a dozvite se "jestli se jeda a eventuelne kam se jede".
 
   Neděle 4.března 2007
Nedělní beach volejbal na HAMRovi v Braníku[Nikeman]    
Beach volejbal je na příští neděli (11.3.) zamluven od 16:00 do 18:00 hodin, líp to bohužel nešlo. Když se nedomluvíme ve čtvrtek v pizzerii na účasti, rezervaci zruším. Na následující neděli (18.3.) se mi podařilo zamluvit standartní čas, tzn. 17:00 - 19:00 hodin. Sportu zdar.