17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 04:56  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Úterý 30.března 1999
Nohejbalová sezóna začíná...!!![M.A.Nikeman]    
V neděli odpoledne byla za účasti předsedy KPCP BLooDiKa, ministra sportu a tělovýchovy Nikemana, fotbalových hvězd zimní halové sezóny Kanibala a Fandy a hostujícího Silvíka slavnostně zahájena letošní nohejbalová sezóna. Ačkoliv byl na všech zůčastněných hráčích patrný několikaměsíční herní výpadek, přesto všechno mělo utkání velice vysokou úroveň.
Jenom jeden fakt mě trochu zaráží...ačkoliv byl v pozápasovém hlasování nezávislých novinářů Nikeman jednoznačně zvolen jako nejlepší hráč večera, jeho team, několikráte přemixovaný, nevyhrál skoro ani jeden zápas. Zajímavá shoda náhod...
 
   Pátek 26.března 1999
KPCP jde na Matějskou pouť ![BLooDiK]    
Na včerejším zasedání KPCP bylo kolektivně rozhodnuto, že KPCP jde na Matějskou pouť, a to konkrétně ve čtvrtek 1.dubna 1999. Sraz je v 18:00 u pravých pokladen před vstupem na výstaviště. Konec je naplánován na cca 20:30. Doufáme, že nebude lejt, a že se dostavíte v hojném počtu.
 
   Čtvrtek 25.března 1999
Velká cena KPCP v bowlingu[M.A.Nikeman]    
Včera (vlastně předevčírem) jsem se spolu se svými kolegy z práce (už nikdy si nebudu dělat srandu, suchaři) zůčastnil zajímavého bowlingového klání a povzbuzen svými skvělými výkony (168 bodů, což lze prozatím považovat za rekord KPCP), rozhodl jsem se, že dne 13.dubna 1999 uspořádám Velkou cenu KPCP v bowlingu. Termín akce lze samozřejmě po dohodě se členy KPCP přesunout na jiný termín, který bude většině více vyhovovat. Turnaj se bude konat v nedávno otevřeném bowlingovém centru hotelu ??? (vokno) na Proseku, podrobnosti budou ještě upřesneny později.
Přihlášky prosím posílejte na mou e-mailovou adresu, uzávěrka přihlášek bude dne 8.dubna 1999 v 18:00 hodin.
Děkuji za pozornost a těším se na hojnou účast drtivé většiny členské základny KPCP...!!!
 
   Středa 24.března 1999
Technické problémy na serveru KPCP[M.A.Nikeman]    
Omlouvám se za technické problémy, kvůli nimž byl dnes web KPCP cca. hodinu a půl mimo provoz. Problém je již odstraněn, vše O.K.
 
   Úterý 23.března 1999
Pozor změna !!![BLooDiK]    
Vzhledem k tomu, že na Tyláku, kde se měla konat příští schůze, mi slušně, ale rozhodně naznačili, že o nás zájem rozhodně nemají, OV KPCP operativně rozhodlo o přeložení pozítřejší schůze KPCP do pizzerie Borsalino na Arbesáku. Čas zůstává stejný, místa jsou zamluvena, pivo snad nebude tak srací jako posledně ...
 
   Pondělí 15.března 1999
Důležité ![BLooDiK]    
Napsal jsem nový script, který by vás měl v hlavičce PH, mimo už stávajícího uživatele a počtu lidí na chatu, informovat o updatu members area. Jelikož jsem tady zaznamenal s tímto scriptem určité problémy, tak v případě, že místo stránky PH dostanete na browser jen chybové hlášení VBscriptu, neprodleně mi zavolejte. Btw. najedete-li myší na ikonu za počtem uživatelů v info liště, jako context help se vám vypíšou právě přihlášení uživatelé.
Jinak, samozřejmě, je tady zápis a věci s tím spojené.
 
   Středa 10.března 1999
Žákovské knížky, atd.[BLooDiK]    
Na zítřejší zasedání si, kdo může, přineste svoje(í) žákovské knížky ze základní školy. Včera sem čet svoje a stojí to za to.
Members area byla updatována.
Dneska bude ukončena soutěž.
 
   Úterý 9.března 1999
Novinky na PH[BLooDiK]    
Jak jste si možná všimli, je tady dost nových věcí, skoro každej den něco. No a protože nemá cenu každej den psát, že támhle se změnil font a támhle je jinej nadpis atd. tak sem se rozhod, že o změnách nebudu nadále informovat. Nakonec pokud to bude změna výrazná ( jako např. včera muj geniální chat 2.0 ...), tak si jí všimnete sami a pokud to bude jen nějaká kosmetická úprava, tak je to stejně jedno. Takže toto berte jako poslední zprávu o novinkách na PH
Takže co je nového: nového chatu jste si jistě všimli (upozorňuji znovu na příkaz /help. Dále tu máme (pro velký zájem) každodenní logy chatu v Archívu zpráv a nakonec přibyla malinkatá info lišta přímo pod logem Pizzeria Heraldu. Toť asi vše důležité. Pac a pusu.
 
   Pondělí 8.března 1999
Poslední kopie Dívčí Války !!![BLooDiK]    
Oznamuji všem, že zde mám posledních 5 kopií Dívčí Války. Cena za kus je pouhých 99 Kč. Tímto také děkuji Saturninovi za požičání originálky a paní B. za zkopírování v profi studiu.
 
Vítězem HUJERUJ! se stal M.A.NIKEMAN ![Karel Hujer]    
Právě skončilo finálové kolo HUJERUJ! a my už známe výsledky! Vítězem sestal po velmi dramatickém boji M. A. Nikeman, když ve finálovém kole zariskoval, vsadil vše a nedal se nachytat na záludné otázce. Získal tak 34.5 bodu čímž předstihl druhého JKL s 32 body. Na třetím místě se umístil po dramatickém finiši Kanibal s 26.5 body, když pouze o půl bodu předstihl čtvrtého Bublayse. Až na 5. místě skončil favorit úvodních kol, Bloodik a to s 24 body. Na 6. místě se umístil s 5 body Saturnin. Děkujeme všem soutěžícím za vzornou účast a fair play a těšíme se u dalšího vydání soutěže HUJERUJ! na shledanou.
 
Historické vítězství fotbalistů KPCP[M.A.Nikeman]    
Ve včerejším fotbalovém utkání mezi teamy KPCP a DP Metro došlo k historicky nejvyššímu vítězství hvězd z KPCP. Náš team podal neuvěřitelný výkon a soupeře totálně deklasoval. Bylo lahůdkou sledovat geniální kombinační akce útočného dua KPCP Kanibal-Fanda, které výborně doplňoval Dr.Agon, střelec několika nádherných gólů. Na místě libera nastoupil nepřekonatelný Bublays a představil se v jednom ze svých nejlepších životních výkonů. Výbornou poziční hru s citem pro míč předvedli středopolaři PeS a Hubina.
Zkrátka...bylo to úžasné utkání. Jsem hrdý na to, že jsem se mohl tohoto sportovního svátku také aktivně zůčastnit. Děkuji Vám, přátelé...
 
   Pátek 5.března 1999
HUJERUJ! je opět tady![Karel Hujer 9:1]    
Po delší době se v tomto roce opět setkáváme u populárně zábavné soutěže HUJERUJ! Otázky již byly rozeslány včera večer mailem, neboť se jedná o mailovou soutěž, že :) a uzávěrka prvního kola je dnes ve 12:00 ! Takže honem pero, tužku a HUJERUJ!!! Přeji všem hodně úspěchů a jistě nemusím připomínat, že se hraje o velmi hodnotné ceny!
 
Aktuální vývoj HUJERUJ![Karel Hujer]    
Společně s našimi 7 soutěžícími jsme vstoupili do druhého kola HUJERUJ!, které má uzávěrku v 16:00. Zatím se soutěž vyvíjí podle původních předpokladů. Již brzy po startu se na čele utvořila silná skupina favoritů, která si drží pevný náskok před pronásledovateli v čele s Dr.Agonem, že. O dalším vývoji vás budeme průběžně informovat v rámci online chatu.
 
HUJERUJ! jde do finale![Karel Hujer]    
Mame za sebou již obě dvě základní kola HUJERUJ! a vše je nesmírně dramatické. Do finálového kola nám postoupí všichni soutěžící a to s těmito výsledky: Bloodik 21, Nikeman 17.5, JKL 16, Kanibal 13.5, Bublays a Saturnin 13, Dragon 11 a Julda 10, ovšem k jeho cti se sluší dodat, že vynechal první kolo a deset bodů tedy nahrál v kole druhém. Těším se se všemi soutěžícími v pondělí u finálového kola HUJERUJ!
 
   Středa 3.března 1999
Novinky na PH![BLooDiK 9:30]    
Lehce jsem pozměnil design, což jste si asi už všimli. Přibyla nám, konečně, Members area, tedy oblast _pouze_ pro členy KPCP. Každý člen KPCP má automaticky právo na přístup do Members Area. Jediné, co musíte udělat, je napsat mi heslo(mail nebo telefon), které vám musím zavést do databáze. Username se shoduje z vašim nicknamem v KPCP, a to bez diakritiky a malými písmeny, na což upozorňuju, protože jak username, tak heslo je case sensitive!. Toť vše, připomínky přijímám.
 
   Úterý 2.března 1999
Netradiční akce KPCP[Karel Hujer]    
Včera ve večerních hodinách se uskutečnila ojedinělá akcem která vzhledem k účasti Bloodika, Cossacka a Karla Hujera je brána jako oficiální akce KPCP. Došlo k návštěvě likvidační prodejny knih, kalendářů a hudebnin na Václaváku, kde jsme nalezli nepřeberné množství hodnotných kalendářů na rok 99 za neuvěřitelně směšné ceny. Kromě kalendářů našich favoritek jsme zakoupili i hodnotné dary, které budou využity při příštích soutěžích OV KPCP včetně dalšího kola zábavné populárně naučné soutěže Hujeruj! V závěru jsme si nechali dvacetkrát přehrát skvělé CD Frohe Weihnachten, které nadchlo zejména K. Hujera. Žel, všechny nosiče byly vadné. Pěkný večer byl zakončen přežráním se v saloonu a zhodnocením celé akce.
 
   Pondělí 1.března 1999
Archiv, nová rubrika, poznámky[BLooDiK]    
Jelikož máme nový měsíc, tak sem přesunul únorové zprávy do archivu. Dále sem založil novou rubriku, sdělte mi své názory na ní. Podle mě je užitečná, Bublays tvrdí, že je nebezpečná. Myslim, že je to kravina, ale trvá na tom .....
Nikeman se žádá, aby své příspěvky do zpráv omezil na důležitá sdělení a svoje story psal do message boardu, od toho tady je.