17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 16:16  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pondělí 29.dubna 2002
Tisková konference s teamem Brazílie, vítězem letošního Chobot Cupu[Nikeman]    
Jak již bylo předem avizováno, v pátek minulého týdne proběhla tisková konference s vítězi jubilejního pátého ročníku Chobot Cupu. Na poslední chvíli došlo k organizační změně, když pro nečekaně velký zájem novinářů z celého světa byla tisková konference přesunuta z tiskového centra v Millennium Plaza do velké sportovni haly v Parku kultury a oddechu Julia Nikečíka. Vzhledem k obrovskému množství dotazů hrnoucí se na oba vítěze ze všech stran vybíráme pouze ty nejzajímavější.

Václav Slepička, MF Dnes: Jak se cítíte po pár dní po triumfu??
Kanibal: Výborně, jako pokaždé, když jsem nejlepší ...
Nikeman: Výborně, jako pokaždé, když jsem nejlepší ...

Karel Hujera, TV N@VA: Pro mnohé bylo překvapením, s jakou bravurou zvládl team Brazílie cestu celým turnajem ...
Kanibal: Pro zasvěcené fotbalové odborníky to zas takové překvapení být nemohlo, všichni si uvědomovali, že poslední dva roky byl team Brazílie značně poškozován nesprávnými výroky rozhodčích, neúctou soupeřů, nepřízní diváků a v neposlední řadě sérií dosud nevysvětlitelných záhad, jakou byla například náhlá změna počasí v loňském finálovém zápase proti Holandsku.
Nikeman: Správně, a toto všechno jsou skutečnosti, které team Brazílie zocelily. Více než půl roku jsme se scházeli po nocích a víkendech a třífázově trénovali. Behěm této doby jsme sehráli více než tisíc přátelských zápasů s teamy z celého světa. Dobrý výsledek se tedy musel zákonitě dostavit.

Larry Goodman, New York Times: Jak jste zareagovali na nečekaný rozpad teamu Holandska krátce před zahájením letošního turnaje?
Kanibal: Přiznám se, že mě osobně to nemile překvapilo. Těžko říci, co se skrývalo za náhlým odstoupením jednoho člena oranžových. Patrně ztráta formy nebo strach z nakládačku zapríčinila jeho neúčast. Neměl jsem z toho vůbec dobrý pocit.
Nikeman: Naštěstí jeden člen z teamu obhájců loňského titulu zbyl a vytvořil společně s Karlovem "Beckham" Hujerovičem velice kompatkní a ambiciózní team České Republiky. Přiznám se, že jsme se síly toho teamu trošku obávali, ale vzájemná konfrontace na hřišti tyto obavy rozptýlila. Zdeptané soupeře jsem nakonec rozdrtili 7:1. Výsledek to byl krutý, ale spravedlivý.

Vasilij Ivanov, Pravda: Nezdál se Vám turnaj být trochu nudným vzhledem k Vašemu jasnému vítězství?
Kanibal: Ano, ale co dá dělat, snad se příští rok nějaké mužstvo trochu vzchopí a bude nám alespoň trochu rovnocenným soupeřem ...
Nikeman: Snad jen v první půlce posledního zápasu s Francií jsme měli trochu problémy s houževnatostí soupeře, ale v druhém poločase již bylo na trávniku v Millennium Plaza jen jedno mužstvo, stejně jako po celý zbytek turnaje.

Simon Perrier, Le Figaro: Mezi diváky se potají šuškalo, že Brazílii "udělal" jenom Kanibal. Co si o tom myslíte?
Kanibal: Ano, také jsem něco takového zaslechl. Zvláště Itálie, nejhorší team šampionátu, na toto dosti nefér způsobem upozorňoval, místo toho, aby se snažil vylepšit svůj triskní sportovní výkon na travníku. Já samozřejmě s tímto tvrzením hluboce nesouhlasím, Nikeman podal jako tradičně vynikající výkon a zvláště v přetěžkém utkání proti Francii mě herně "podržel". Jeho vyrovnání na 1:1 a zejména fantastická bomba z 35 metrů na 4:1 byla pro mě tím nejkrásnějším fotbalovým okamžikem celého šampionátu.
Nikeman: Bohužel, toto se mi stává docela pravidelně. Víte, když je člověk nejlepší, musí snášet nejen ostré měřítko nejen od Vás novinářů, ale zejména od zavistivých soupeřů, kteří by se rádi dostali na Vaše místo. Já jsem však na tyto tlaky zvyklý a dokážu se s nimi hravě vyrovnat. Každý získaný titul na turnajích KPCP mě činí psychicky silnějším a odolnějším.

Jozef Mrda, Fotbal: Jak byste stručně charakterizovali svého spoluhráče v teamu?
Kanibal: Nikeman je fotbalová legenda, bez nejmenších pochybností největší hráč historie Chobot Cupu. Už jako malý chlapec jsem žasnul nad jeho fotbalovým uměním, kterým doháněl všechny své soupěře k zoufalosti a hltal jeho každý zápas. Vzdycky jsem chtěl být jako on. Jsem mu vděčný za to, že si mě jako nadějného juniora vzal k sobě do teamu, plně rozvinul můj talent a udělal ze mě nejlepšího fotbalového hráče v KPCP současnosti.
Nikeman: Kanibal se stal poprávem největší hvězdou letošního šampionátu. Ačkoliv finále loňského turnaje ho nezastihlo v právě oslnivé formě, dokázal jít svou cestou a letos neměl (když nepočítám sebe, samozřejmě) žádnou vážnější konkurenci. Jsem přesvědčen o tom, že u jednoho titulu z Chobot Cupu rozhodně nezůstane a předpovídám mu obrovskou fotbalovou kariéru.

Sonnia Frederiksson, Playgirl: Jedna otázka na Vaše (nejen) svalnatá těla, souhlasili byste s pózováním pro náš časopis? Myslím, že byste tím miliónům žen a dívek na celém světě udělali obrovskou radost a zejména dodali ... ehhmmm, tolik potřebnou inspiraci.
Kanibal: Samozřejmě, je to pro me čest, velice rád fšem ukážu své přednosti, hlavne délku svého ...
Sonnia Frederiksson, Playgirl: ... tady Vás přeruším, toto chystáme jako překvapení do květnového čísla ... a jak pan Nikeman?
Nikeman: ... ?!? ... víte, pokusím se být zcela upřímný. Kdybych měl pózovat pro podobný druh časopisu při každém svém vítězství na sportovním turnaji KPCP, pomalu by mi nezbýval čas na nic jiného (ironický smích). I tentokráte Vás musím s díky odmítnout, ikdyž jednou, no kdo ví ...

Natakomi Mushihara, Tokio Sun: Máte ještě něco, o co byste se rádi podělili se svými fanoušky?
Kanibal: Děkujeme všem přátelům za podporu, takovou várku gratulací e-mailem, faxem, esemeskami, kuryrem, portubní poštou, holubami, českou poštou a bůhvíčímještě jsme opravdu necekali. Dále bychom chtěli poděkovat naším blízkým za pochopení, které pro nás po dobu našeho tvrdého tréninku měli.
Nikeman: Já bych chtěl obzvláště poděkovat tradičnímu organizátorovi turnaje M.A.Nikemanovi za bezvadný a hladký průběh turnaje a oba dva se těšíme na další ročník, který samozřejmě opět vyhrajeme ...
 
Winter KPCP Cup 2002[Nikeman]    
Již tuto sobotu, 4.května, by se měl uskutečnit druhý ročník mistrovství KPCP v ping-pongu. Aby mělo význam tuto akci pořádat, je nutná účast alespoň osmi hráčů.
V tuto chvíli jsou přihlášeni pouze čtyři účastníci turnaje, takže bych chtěl požádat všechny zájemce, kteří v sobotu chtějí hrát a dosud se nepřihlásili, aby tak učinili nejpozději do úterka. Pokud se nesejde dostatečný počet startujících, bude se muset turnaj bohužel zrušit.
 
Vítězem Chobot Cupu 2002 team Brazílie[Nikeman]    
Suverénním vítězem letošního ročníku Chobot Cupu se stal poprvé v historii team Brazílie ve složení Kanibal a Nikeman. Druhé místo obsadila Česká Republika (BLooDiK & Karel Hujer) a třetí skončil team Francie ve složení Hausik a Liam, největší překvapení a černý kůň turnaje. Poslední místo obsadila Itálie, vítěz druhého ročníku a letos bohužel největší zklamání a jednoznačně nejslabší team v soutěži.
Vítězům blahopřejeme a všem zůčastněným děkujeme za předvedené sportovní výkony.

Oficiální výsledky Chobot Cupu 2002 naleznete v zápisech z akcí KPCP.
 
   Úterý 23.dubna 2002
Chobot Cup 2002 dnes večer!!![Nikeman]    
Dnes večer se uskuteční dlouho odkládaný pátý ročník Chobot Cupu. Prosím účastníky turnaje, aby dorazili do místa konání v 19:00 hodin, slavnostní výkop prvního utkání bude ve 20:00 hodin.
Je téměř vyprodáno, v prodeji je již jen pár vstupenek. Cena jednoho lístku na hlavní tribunu je 100 kč (ňák si kurva na tu doménu vydělat musíme )
 
Update MP3 of the week[Nikeman]    
Připravil jsem pro Vás další update rubriky MP3 of the week. Užijte si to
 
   Pondělí 22.dubna 2002
Tiskové prohlášení k letošnímu Chobot Cupu[Karel Hujer]    
Londýn, den Haag, Praha - 22. dubna 2002... Z důvodů odkládání termínů letošního Chobot Cupu došlo v některých reprezentacích k naprosté roztříštěnosti kádrů. Některé celky nemohou z důvodu absence několika hráčů sestavit kompletní kádry a tudíž se národní asociace Anglie, Holandska a ČR dohodly na unikátním řešení. Fotbalisté Hooyerowen z Anglie a van der Bloodsar z Holandska přijaly nabídku českého fotbalového svazu a na letošním Chobot Cupu nastoupí pod barvami České republiky.
 
   Středa 17.dubna 2002
Chobot Cup 2002 opět odložen o jeden týden[Nikeman]    
Letošní Chobot Cup, který se měl uskutečnit včera večer, musel být bohužel z technických důvodů znovu odložen. Turnaj se s definitivní platností uskuteční o týden později, tj. v uterý 23.dubna 2002 od 20:00 hodin v Millennium Plaza.
Díky za pochopení.
 
   Pondělí 15.dubna 2002
Dohotovení fotoseriálů 5 a 6 (+7)[BLooDiK]    
Někteří z Vás si stěžovali, že u fotek z výletů č.5. a 6. nejsou popisy. No, přihlásil se dobrovolník, který se nabídl, že tyto popisky udělá a tak jsem mu to přenechal. Bohužel zůstalo jen u nabídky a popisky se nekonaly. Takže se tímto omlouvám a u zmíněných seriálů jsem je dodatečně dopsal. Zároveň, jak jste si asi už všimli, konal se v sobotu další výlet, takže v zápisech jsou z něj k dispozici fotky (tentokrát už rovnou i s popisem) ... enjoy ...
 
Team Anglie se znovu schází pro Chobot Cup![Karel Hujer]    
Londýn, Praha - 15. dubna.... U příležitosti letošního ročníku Chobot Cupu - Coupé du Chobot se vítězové premiérového ročníku tohoto nejprestižnějšího fotbalového turnaje všech dob The 98ers rozhodli přijmout pozvání pořadatelů. "Přestože máme již svá nejlepší léta za sebou, rádi se vracíme do krásného fotbalového stánku na Moulin Mysterious. Pocítit onu neopakovatelnou atmosféru, kdy celá fotbalová Praha žije fotbalem, to pro nás dnes znamená víc, než vítězství." , konstatoval Charles Hooyer. "Ještě nevíme, zda bude moci nastoupit i klíčový hráč našeho celku David Beckham, nicméně věříme, že se do zítřejšího turnaje podaří všechny zranění eliminovat a David bude moci nastoupit.", dodal Ajby.
 
   Úterý 2.dubna 2002
Chobot Cup 2002 odložen o jeden týden[Nikeman]    
Na žádost teamu Itálie byl letošní ročník Chobot Cupu odložen o jeden týden. Turnaj se s definitivní platností uskuteční v úterý 16.dubna 2002. Díky za pochopení.