17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 03:52  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Středa 28.dubna 1999
Vítězem 1.ročníku ZK Silvík a Nikeman![M.A.Nikeman]    
Vítězem prvního ročníku bowlingového turnaje dvojic Zlatá Koule, který se uskutečnil včera v podvečerních hodinách v herně hotelu Duo na Proseku, se stala dvojice Silvík a M.A.Nikeman s celkovým počtem 450 bodů. Druhé místo obsadil team ve složení New Bike a Kanibal, těsně následovaný dvojicí Cossack a Rudlays.
Vítězem kategorie jednotlivců se stal s výkonem 255 bodů JKL před Cossackem a Silvíkem.
Cenu ÚV KPCP získal opět Cossack (a stal se tak vůbec nejúspěšnějším účastníkem turnaje) a Mimořádnou cenu ředitele turnaje získala dvojice BLooDiK - Bosorka.
Oficiální výsledky Zlaté Koule `99 naleznete po kliknutí na animovanou ikonu v sekci "Akce".

Myslím, že turnaj se po sportovní i kulturní stránce velice vydařil a za to patří velký dík všem zůčastněným. Těším se na Vás při další sportovní akci KPCP - Golden Kart `99 - která se uskuteční pod patronací předsedy KPCP již zanedlouho na motokárovém okruhu v Praze na Džbáně.
 
Předseda se vrátil ze zahraničí[BLooDiK]    
Jak jste někteří již včera zaregistrovali, vrátil jsem se po mnohých útrapách přeci jenom šťastně od našich východních sousedů, kde jsem byl na studijní cestě po tamních pizzériích. Na tomto místě je třeba upozornit, že náklady na studijní cestu jsem si hradil sám z vlastní kapsy a nikoliv, jak si mnozí jistě myslí, z klubové pokladny. Reportáž ze zahraničních pizzerií se tu časem objeví, podkladů je mnoho .... No, a přijedu a koukám, Pizeeria Herald v rozkladu, stížnosti ze všech stran. Je tedy jistě na místě dát věci do pořádku. Takže začneme.
Pizzeria Herald se na mnoha browserech nezobrazí. Ano, to je pravda a chyba již byla odstraněna. Zároveň kárám BLooDiKa za postnutí chybného kódu, i když za to až tak nemůže, poněvadž to zkoušel (jako vždy) na všech browserech a chodilo to. Problémy byly s Netscapem a je zajímavé, že na některých to chodilo (jako u BLooDiKa doma) a na některých ne, i když vždy šlo o stejnou verzi.
Není pravidelný update DOTW stránky. Ano to je pravda a chyba není a tento týden již nebude odstraněna. Myslím, že nemá cenu na ty 3 dny tam ještě něco dávat. Zároveň kárám BLooDiKa za to, že ten update neudělal, i když za to až tak nemůže, poněvadž b(l)yl v zahraničí.
Takže jsem všechny viníky pěkně zprcal a končím toto vyprávění s následujícím ponaučením : Nigdy nenechávej Pizzeria Herald bez dozoru .....
 
   Neděle 25.dubna 1999
Zlatá Koule KPCP `99 je tady...!!![M.A.Nikeman]    
Aktuální novinky k úternímu prvnímu ročníku Zlaté Koule KPCP najdete na nově aktualizované stránce k turnaji v sekci Akce na homepage.
Doufám, že vypsané ceny zvýší Vaší celkovou motivaci a v úterý budeme všichni svědky hodnotných sportovních výkonů :-)
 
   Pondělí 19.dubna 1999
Novinky[BLooDiK]    
Mnoho novinek, takže telegraficky: zápis ze čtvrteční pizzerie, zápis ze zahájení nohejbalové sezony, updatovaná docházka do PCP, nová soutěž, nová stránka k bowlingovému turnaji a nová stránka k motokárovému závodu. A jako vždy v pondělí, příslušný update Members Area ....
 
   Pátek 16.dubna 1999
Termín VC KPCP v bowlingu posunut...![M.A.Nikeman]    
Omlouvám se za "ucpávání" home page KPCP, ale tohle je poslední zpráva o chystaném turnaji v bowlingu. Všechny další informace naleznete díky webmasterovi pod sekcí "Akce".
Bohužel jsem nucen Vás informovat, že Velká cena KPCP v bowlingu byla posunuta o jeden týden, tzn. napevno se uskuteční v úterý 27.dubna 1999 od 19:00 do 21:00 hodin. Poněkud jsem podcenil vytíženost bowlingových drah v hotelu Duo, a když jsem byl dnes večer zamluvit dráhy na úterý, bylo již bohužel vše plné a s bídou se mi podařilo zajistit dvě dráhy na úterý dalšího týdne. Omlouvám se, částečně je to moje vina, ale dráhy jsem dříve zajistit nemohl, protože jsme ještě nebyli pořádně dohodnuti.
Díky za pochopení a doufám, že všichni přihlášení se sejdou i v novém, náhradním termínu prvního ročníku VC KPCP v bowlingu v herně hotelu Duo...!!!
 
   Středa 14.dubna 1999
Novinky ohledně VC KPCP v bowlingu[M.A.Nikeman]    
Velká cena KPCP v bowlingu se blíží. Proto jsem tu opět já, ministr sportu KPCP, a se mnou aktuální informace o zákulisním dění.
Změny oproti předchozím informacím jsou zhruba následující:
- slavnostní zahájení turnaje bude posunuto o cca. dvě až tři hodiny, tzn. koulet se začne pravděpodobně od 18:00 hodin
- bouřlivě se diskutuje o herním systému; silní individualisté (např. Nikeman) prosazují souboj jednotlivců; slabší jedinci, kteří jsou navyklí spíše se "vézt" s kolektivem (např. BLooDiK), navrhují hru dvojic, pokud možno smíšených
- startovné bude s největší pravděpodobností 250 kč na osobu
Shrnuto a podtrženo - všechny otazníky vyřeší bouřlivá diskuze na zítřejším pravidelném zasedání KPCP.

Závěrem mého příspěvku bych už jen (skromně) připomněl fakt, že držitelem současného rekordu KPCP je M.A.Nikeman a jeho hodnota je 168 bodů...:-)))))))))))))))))))))
 
   Pondělí 12.dubna 1999
Dopis od Hujersestry pro OV KPCP[BLooDiK]    
Mily OV KPCP,
jsem peclivym ctenarem vasich stranek v zahranici, ba jsem i leccos prelozila do finstiny a musim rict, ze je mi velmi lito, ze moje pohlavi a vzdalenost bydliste 2500 km od Prahy mne vylucuji z Vasich rad.
Nicmene povazuji za svou cestnou povinnost oznamit na sveho bratra zavazne informace.
Peclivemu ctenari Vasich stran jiste neuslo, ze se Karel Hujer stal zamestnancem " velke hnede..." a onim gigantem byl vyslan, pres odpor oficialnich mist, na sjezd italske mafie, konkretne severni sekce. Byl poveren okoukat tamni manyry ohledne pripravy spaget a da se ocekavat, ze webova stranka Velke hnede v dohledne dobe bude mit znaky testovin v logu. Co je ale horsi, Karel byl osobne kontaktovan tamnim kmotrem Allpicionem a to tak, ze ho unesli v taxiku. Nejen, ze z nej vymamili polovinu jeho skrovneho kapesneho, ale navic ho malem podrezali , dokud s nimi neuzavrel tajnou smlouvu o odprodeji pizzy do Prahy. Karel sice prezil, ale neni snad cti kazdeho clena KPCP ubranit prazske pizzerie pred vsivym svetovym monopolem i za cenu polozeni zivota? Pratele, je to smutne. Je mi lito, ze takto musim zalovat na vlastniho bratra, ale uznejte. Oznamit se to musi.
A myslim, ze od teto chvile mne bude mit i on jeste radeji, nez mne ma ted.

Cest praci, pratele....
Hujerova sestra
 
Nohejbal, termin bowlingového turnaje[M.A.Nikeman]    
Myslím, že je nejvyšší čas informovat všechny členy KPCP o nejblížších plánovaných sportovních akcích KPCP:
Úterý 13.4.1999 18:00-20:00 hodin - první letošní oficiální nohejbálek
Úterý 20.4.1999 16:00-18:00 hodin - Velká cena KPCP v bowlingu
Na bowling jsou prozatím přihlášeni pánové Saturnin, PeS, Karel Hujer, Nikeman, Kanibal, Bike (nezávazně) a Rudla, očekává se však ještě tvrdý nástup frakce kuličkářů OTD v čele s předsedou KPCP BLooDiKem.
Na závěr bych si dovolil jen skromně připomenout, že současný KPCP rekord možná, jestli ovšem vůbec, drží moje maličkost a jeho hodnota je 168 bodů.
 
   Úterý 6.dubna 1999
Zápis z Prague Internet Worldu[OV KPCP]    
Omlouváme se za zpoždění, ale již je vše ve starých kolejích a zápis z výstavy Prague Internet World si můžete přečíst v Zápisech z akcí KPCP.
 
   Pátek 2.dubna 1999
Kulturní akce KPCP - Matějská pouť[Karel Hujer]    
Dovoluji si upozornit vážené členstvo KPCP, že v members area je nyní k dispozici zápis ze včerejší velice hodnotné akce KPCP, návštěvy Matějské pouti.
 
   Čtvrtek 1.dubna 1999
Krátce z domova ...[Kachna]    
Předseda KPCP za mřížemi!
Předseda Klubu přátel čtvrteční pizzerie, BLooDiK, byl po běžné prohlídce u obvodního psychiatra, jakých absolvoval již desítky, hospitalizován v psychiatrické léčebně v Bohnicích, na přísně střeženém oddělení pro zvlášť nebezpečné šílence. Pravděpodobnost jeho brzkého propuštění je velmi malá.
Nová škola pro začínající lyžaře
Zasloužilý sportovec a vynikající lyžař Cossack, se po letošní velmi vydařené sezóně, rozhodl předat svoje lyžařské schopnosti mladým, začínajícím lyžařům, a proto si minulý týden otevřel v Orlických horách lyžařskou školu. Jak řekl našemu listu při slavnostním otevření:"... kdyby něco, tak nemocnice je 10 minut autem".
Tajná svatba
Jak se naší agentuře podařilo zjistit, JKL, dlouholetý člen KPCP, se minulý týden oženil s nám dosud neznámou ženou. Tajná svatba, které se zúčastnili pouze snoubenci a jejich svědci, se konala v obřadní síni zámečku Hroby. JKLmu byl navlečen snubní prsten ve tvaru koule a byly mu zaraženy vycházky. Po totožnosti nevěsty naše agentura nadále pátrá.
Nezaměstnanost v Praze klesá
Jak Vás náš list již informoval, musel Karel Hujer minulý měsíc z rasových a náboženských důvodů opustit nejmenovanou reklamní firmu a rozšířil tak početné řady pražských nezaměstnaných. Po dlouhém hledání se Karlovi konečně podařilo najít firmu, která by byla ochotna ho zaměstnat. A tak Vám můžeme oznámit, že Karel je od dnešního dne zaměstnancem známého počítačového gigantu Velká Hnědá.
Kameramanem v ČT
Po letech tvrdé práce se Bublaysovi podařilo ušetřit na malou videokameru. Opit pocitem vlastnictví tak drahé věci, opustil Podnik výpočetní techniky a vrhl se na dráhu kameramana na volné noze. Po více, ale spíše méně úspěšných pokusech o vlastní tvorbu nabídl spolupráci České televizi. Podle vyjádření tiskové mluvčí, ČT nabídku přivítala. Jak nám mluvčí řekla :"Berem ho ... tu kameru prostě potřebujeme".
Příznivý vítr
Voják základní služby, příslušník 34. paradesantní brigády, Nikeman, byl v pondělí při prvním cvičném seskoku na území nepřítele, vysazen z letadla v prostoru Hradce Králové. Po 38 hodinovém letu se snesl na zem u obce Zungburk nedaleko Vídně. Jak nám řekl ihned po vymotání se z padáku :"... eště, že nefoukalo na Slovensko".
Obchod s realitami láká
Po úspěšné výměně tří bytů 3+1 a garáže za dvoulůžkový stan Víkend a 30 metrů pletiva, pochopil Dragon, že jeho místo je v obchodu s realitami. Založil proto na Praze 4 novou realitní kancelář pod názvem Vyměnil&Neplatil
Nebezpečná Afrika
Při své druhé výzkumné cestě napříč centrální Afrikou byl Kanibal napaden dvěma divokými zvířaty a i přes statečný odpor mu byly sežrány obě dvě nohy. Po svém návratu koncem minulého měsíce, zabrzdil se svým vozíkem v naší redakci a řekl nám :"... nejsem si úplně jistý, ale myslím, že to byla Nika a Erika".
Hledají se svědci dopravní nehody
V úterý 30.března, v 15 hodin a 34 minut, byl na křižovatce ulic Špagetová a U KPCP sražen chodec rychle jedoucím serverem Digital Prioris HX 5100. Server neposkytl chodci první pomoc a z místa nehody ujel. Jak se nám podařilo zjistit, chodcem nebyl nigdo jiný, než náš známý serverový specialista Hubina. Nyní leží s těžkými zraněními na jednotce intimní péče ve Vinohradské nemocnici. Prosíme svědky nehody aby se přihlásili na nejbližším oddělení KPCP.
Homer Simpson bude z České Republiky
Světoznámý režisér Steven Spielberg, který v USA připravuje hranou verzi populárního televizního kresleného seriálu Simpsons lovil herce také v českých vodách. Představitelem jedné z hlavních rolí, Homera Simpsona, se stal Wizard, vycházející česká herecká hvězda. Pokusili jsme se o rozhovor se Stevenem, ten bohužel jen stále dokola opakoval :"... ta podoba, ta podoba ...". Doufáme, že se velkofilm vydaří a my budeme pozváni na premiéru.
Dopingová aféra zmítá italským fotbalem
Italským fotbalem zmítá další skandál. Renderman a Saturnin, klíčoví hráči italského reprezentačního mužstva, byli trenérem Zemanem obviněni z dopingu. Oba toto nařčení kategoricky odmítají. Jak řekli našemu listu :"Je to blbost, nic si z toho neděláme". Pravděpodobně ovšem tak úplně klidní nejsou, poněvadž Itálie prohrála ve včerejším přípravném utkání z Nizozemskem 1:10. Aféru budeme dále sledovat.
Na obědě u Kratochvílů
Hausík se konečně dočkal. Otci Kratochvílovi se zželelo nebohého hocha, celý život toužícímu dostat se do blízkosti naší atletické hvězdy Jarmily K., a pozval ho na oběd. Hausík se vrátil plný dojmů a segedínského guláše. "Je to fajn chlap ...", řekl nám o Jarmile Hausík, "... dobře se s ní kecá".
Spokojení čuníci
Juldík konečně zjistil, že vepříci jsou mu nade vše. Opustil teplé místečko v jedné hnusné kapitalistické firmě a ze svých úspor zakoupil vepřín v Letech u Písku. Vepříci jsou s novým pánem zajisté spokojeni, neboť, jak nám Juldík řekl :"... žijeme tu jako jedna rodina". Osud památníku rómského tábora odmítl komentovat.
Český balet uchvátil Rusko
Český balet, v čele se sólistou baletu Národního divadla, uchvátil moskevské diváky. Ve tříhodinovém představení nedošlápl sólista ani jednou na paty svých chodidel a celé představení odtancoval 10cm nad pódiem. Jak nám řekl jeden z nadšených diváku při 20 minut trvajícím potlesku :"Shaolin byl prostě famózní!".
Změny na fakultě
Jak všichni víme, DJ miluje školu nade vše. Aby zabránil svému odchodu z vysoké školy kvůli ne příliš dobrým studijním výsledkům, přijal na fakultě místo školníka. Jak nám potvrdil :"... nemoh bych bez toho žít".
Letecká katastrofa
K tragické letecké nehodě došlo minulou neděli na letišti Točná. Rudlays, pilot sportovního letadla nezvládl přistávací manévr a havaroval s letadlem mimo přistávací dráhu. Incident se obešel bez obětí na životech, materiální škody jsou však značné. Pilot byl po nehodě v šoku. Řekl nám jen :"... dvacet tisíc v prdeli ...".