17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 03:52  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Úterý 28.května 2002
... jen tak pro prdel[BLooDiK]    
Abyste měli co dělat v práci .... a pro pořádek ... 7724 bodíků, takže máte co dohánět, bobíci ...

 
   Úterý 21.května 2002
Žhavá novinka ze sekce Zápisů[BLooDiK]    
Po složitých jednáních se vydavatelství Pizzeria Herald dohodlo s jednou z největších veličin současné české literatury, na psaní doprovodných textů k fotografiím z výletů. Pravda, vyžádalo si to částečnou úpravu skriptů PH, poněvadž dotyčnému mistru rozhodně nechybí výřečnost a do konfliktu s 256 znaky, které byly vyhrazeny na popis fotografie, se dostal již (překvapivě) u první fotografie . Vše se nakonec vyřešilo k oboustranné spokojenosti, takže již teď si můžete přečíst Cossackovo popisy k fotkám z výletů na Úterský potok a čerstvým sobotním fotkám z výletu na Trutnov. Cossackovo popisy poznáte snadno, délkou přesahují velikost fotky . Popis k fotkám z výletu do Jižních Čech budu muset dopsat ještě naposledy já, vzhledem ke známým okolnostem způsobených duem Buzna-Buzna a jejich naprostou, programovou neschopností se na čemkoliv shodnout
 
   Pondělí 20.května 2002
Badminton KPCP Open 2002 již tuto sobotu[Nikeman]    
Vážení sportovní přátelé,
druhý ročník loni nejoblíbenější sportovní akce KPCP, Badminton Openu 2002, se uskuteční již tuto sobotu, tj. 25.5.2002. Místem konání je stejně jako loni badmintonová herna TJ Astra na Zahradním Městě. Turnaj bude zahájen v 13:00 hodin a finále je naplánováno na 17:30 hodin. Dvouhry byly rozlosovány dnes odpoledne strejdou Kaníkem, ve čtyřhře bude hrát každý s každým. Rozlosování dvouher do skupin najdete TADY.
 
Pravidelný update MP3 of the week[Nikeman]    
Pravidelný update MP3 of the week ... co dodat ... no asi nic ... taxi to užijte
 
Vítězem Zlaté Motokáry 2002/1 Kanibal[Nikeman]    
Vítězem 7.poloročníku Zlaté Motokáry KPCP se stal Kanibal a obhájil tak své vitězství z podzimní Grand Prix. Druhé místo obsadil Rudlays a o třetí se rozdělili Hubina s Nikemanem. Vítězi blahopřejeme a ostatním závodníkům děkujeme za odvedené sportovní výkony.
Oficiální výsledky naleznete v zápisech z akcí KPCP.
 
   Pátek 10.května 2002
Zlatá Motokára 2002/1 již tuto neděli[Nikeman]    
Vážení sportovní přátelé,
další, v pořadí již sedmý podnik série Grand Prix Zlatá Motokára KPCP se uskuteční podle plánu již tuto neděli. Místem konání je jako již tradičně krytá motokárová dráha v Radotíně. Zahájení akce bylo posunuto na dvanáctou hodinu.
Na poslední chvíli došlo ke změně ve složení startovního pole, když do závodu se prihlásil Dr.Aragon, bývalý šampión KPCP v sumo. Nejsme si sice jisti, zda se jeho technikům podaří na poslední chvíli sestrojit motokáru, která by Dr.Aragona uvezla, ale nezbývá než doufat, že nakonec všechno dobře dopadne. Sportu zdar a motokárám zvlášť
 
   Pondělí 6.května 2002
Výpadek serveru www.kpcp.cz[Nikeman]    
Od zítřejšího odpoledne do čtvrtečního rána bude webový server www.kpcp.cz mimo provoz. Důvodem je výpadek proudu. Díky za pochopení.
 
   Čtvrtek 2.května 2002
Zlatá Motokára (Grand Prix KPCP) 2002/1[Nikeman]    
Další sportovní akce KPCP, Zlatá motokára, se uskuteční již v neděli 12.května. Místem konání této akce je jako již tradičně krytá motokárová dráha v Praze Radotíně.
Dosud přihlášenými účastníky této sportovní akce jsou Hubina, Nikeman, Monty, Rudlays, Ivča (maybe), Carlo Bugatti Huero, Kanibal a BLooDiK.
 
Winter KPCP Cup 2002 zrušen ...[Nikeman]    
Letošní ročník mistrovství KPCP ve stolním tenise, Winter KPCP Cup, byl zrušen z důvodů malého zájmu z řad členů KPCP. Škoda, třeba to vyjde příští rok ...