17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 04:56  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pondělí 31.května 1999
Výpadek serveru[M.A.Nikeman]    
Dnes v 11:00 hodin dojde z důvodu SW upgrade ke krátkodobému výpadku serveru. Možná to potom dokonce i naběhne :-)
 
Zápis[BLooDiK]    
Zápis dorazil, tentokrát si ho určitě přečtěte. Předznamenává změny ve stanovách KPCP. Fotky budou později, stejně jako docházka.
 
   Sobota 29.května 1999
Update sekce Akce[BLooDiK]    
Přesto, že je webmaster plně vytížen, sekce Akce byla updatována. Nyní se už jen čeká na ministra pro sport a tělovýchovu až dodá něco, co by se dalo na stránku, kromě přihlášky, dát ...
 
Please wait ... úprava[BLooDiK]    
Některým z vás se nelíbila hláška serveru Počkejte prosím ... při loadování každé stránky PH. Pozměnil jsem tedy script a hláška se bude nyní objevovat jen při prvním natahování hlavní stránky PH. Vyvodil jsem z toho ten závěr, že bude-li ještě někdy příležitost a já budu požádán o úpravy na PH, že se Vám na to vyseru ... :)))
 
   Pátek 28.května 1999
1.ročník KPCP Outdoor Open `99[M.A.Nikeman]    
Tak je to konečně tady. V sobotu 26.června 1999 se na tenisových kurtech Spartaku Modřany na Praze 4 uskuteční 1.ročník tenisového turnaje KPCP Outdoor Open `99. Bude se hrát dvouhra i čtyřhra a jak již název napovídá, přihlásit se mohou nejen členové KPCP, ale také externisté či čekatelé na členství. Rozlosování turnaje bude provedeno po uzávěrce všech přihlášek, podle počtu přihlášených hráčů bude zvolen model turnaje, s největší pravděpodobností to bude něco ve stylu "Masters".
Registraci provedete vyplněním jednoduchého formuláře, na který se dostanete po kliknutí na ikonu KPCP Outdoor Open v sekci Akce. Tento formulář bude na webu k dispozici (snad) během dnešního dne.
Protože vím, že mezi členy KPCP je mnoho výborných tenistů, doufám, že účast bude hojná a že celý turnaj bude mít opravdu vysokou nejen sportovní, ale i kulturní úroveň.
 
Přihláška na KPCP Outdoor Open[M.A.Nikeman]    
Protože webmaster KPCP je momentálně pracovně plně vytížen, ještě se nedostal k updatu sekce "Akce". Proto Vám posílám odkaz na registrační formulář, po jehož vyplnění budete přihlášeni na 1.ročník KPCP Outdoor Open.
 
   Pondělí 24.května 1999
Zápis, zápis a zase zápis[BLooDiK]    
Mohutný update zápisů(konečně). V rubrice Zápisy si můžete přečíst zápis z poslední, hokejové, pizzerie, zápis z Grand Prix KPCP včetně úvodního projevu a také vynikající projev ke Zlaté Kouli KPCP, na který nikdy nedošlo.
 
   Středa 19.května 1999
Prosba[Bublays]    
Prosím všechny zůčastněné, kteří včera pořizovali videozáznam z Grand Prix KPCP o jeden záběr ze včerejšího závodu, interně je pojmenován "Hujerův skok". Prosím všechny majitele videozáznamu kdo jej má nechť ho poskytne filmové laboratoři KPCP. Doufám, že se dotyčný jedinec najde a tímto mu předem děkuji.
 
Oficiální výsledky Grand Prix KPCP[BLooDiK]    
JménoI.II.III.CelkemPořadí
Rudlays131313391.
Renderman81313342.
Ajby1048223.-4.
Nikeman4108223.-4.
Bloodik138DNF215.-6.
Kanibal11010215.-6.
Juldik866207.
Hausik684188.
Bublays444129.-10.
Hubina2010129.-10.
Bosorka10DNF01011.
Cossack602812.
Cooper061713.-14.
Saturnin016713.-14.
JKL122515.
Shaolin220416.
Karel Hujer011217.
Slovo závěrem: Doufám, že se Vám včerejší akce KPCP líbila alespoň stejně tak, jako mě a věřím že se opět sejdeme, ve stejně hojném počtu jako včera, na dalším závodě Grand Prix KPCP, který se bude konat ještě letos, a to někdy koncem září. Dále děkuji všem, kteří mi pomohli s organizací tohoto závodu. Blahopřeji vítězi, i když to pro mě není žádné překvapení. Motokárám zdar a KPCP zvlášť!!!
 
Nová rubrika a soutěž, mapa ...[BLooDiK]    
Přidal jsem novou rubriku, už jsem si to přestával pamatovat, takže hledejte ....
Je tady nová soutěž, pro znalce je celkem jednoduchá, ovšem pro laiky to bude tvrdý oříšek.
V rubrice Místa akcí KPCP jsem přidal mapu a kontakty na motokárovou dráhu na Džbáně.
Decentní kosmetické úpravy.
 
   Úterý 18.května 1999
Výrok dne[Z.A. Mostěnko]    
"Mám velké obavy o zdraví všech závodníků, zejména o nalomený krk Herr Cossacka. Po startu závodu seriálu Formule 1 se profesionální jezdci postupně seřadí do ideální stopy a závod teprve začíná. Na start Velké ceny KPCP se postaví devět mongolů, jejichž jediným cílem v daném okamžiku bude být první hned po úvodní zatáčče, bez ohledu na pořadí na startu...a závod tím skončí."
...ministr sportu KPCP M.A.Nikeman na dnešní dopolední tiskové konferenci na mírně dementní otázku šéfredaktora motoristického časopisu Naše auto Aloise Krváčka, zda vidí nějaký rozdíl mezi závody F1 a Velkou cenou KPCP v motokárách.
 
   Pondělí 17.května 1999
Grand Prix KPCP již zítra![BLooDiK]    
Poslední doporučení a organizační připomínky. Pokud bude pršet nebo bude mokro, vemte si s sebou něco nepromokavého, jinak budete po jedný jízdě skrz naskrz promočený. Sraz je na závodišti mezi 18:30 a 18:45!! Začíná se v 19:00 a kdo tam nebude má smůlu, peníze nevracíme. Na Džbán se dostanete podle této mapky. Případné dotazy směrujte na BLooDiKůf mobil.
 
   Neděle 16.května 1999
Mistři !!!!![Bublays zlatý]    
Hoši děkujem !!!
Byli jsme při tom, je to super !!!
Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři... Mistři...
 
Bitva u Stalingradu 99[BLooDiK]    
Akce se i letos vydařila, počasí kupodivu vydrželo a nezačalo lejt. Ukázka byla výborná i když bylo trochu méně vidět než loni, bojové pole bylo totiž od diváku trochu více vzdáleno. Akce, podotýkám že akce KPCP, se ovšem kromě mě a možná Cossacka nigdo nezůčastnil čimž jste mě všichni, a to řikám upřímně, pěkně nasrali ....... :(((
 
   Pátek 14.května 1999
Rozlosování Grand Prix KPCP[BLooDiK]    
Stránka Grand Prix KPCP byla updatována. Dozvíte se rozlosování startovních čísel, startovní rošt jednotlivých jízd, jména rozhodčích jednotlivých jízd atd.
 
   Pondělí 10.května 1999
DOTW zítra ...[BLooDiK]    
DOTW mam hotový od soboty, ale nechtělo se mi posílat 6MB po modemu, tak sem si myslel, že ho tam nahraju v pondělí ráno. Bohužel, strávil sem celý den u zákazníka, takže bude až v úterý dopoledne (snad).
 
Zápis na Grand Prix KPCP ve čtvrtek![BLooDiK]    
Startovné na Zlatou motokáru 99 a vylosování startovních čísel proběhne ve čtvrtek na pravidelném zasedání KPCP. Kdo nemůže přijít nechť po někom pošle startovné. Nasazení do elitní dvanáctky bude podle přihlášek, ovšem v případě nezaplacení startovného bude na jeho místo dosazen ten kdo ve čtvrtek zaplatí!
 
Soud v Haagu neuznal rekord KPCP![BLooDiK]    
Soudní tribunál v Haagu neuznal Nikemanovi bowlingový rekord KPCP. Jako důvod uvedl, nutno dodat, že celkem logicky, že tohoto skore nebylo dosaženo na akci KPCP (nezůčastnili se minimálně 3 členové KPCP) a tudíž nemůže být uznáno jako oficíální rekord KPCP. Oficiálním rekordem KPCP tedy zůstává JKLho 132 bodů, kterých dosáhl při Zlaté Kouli 99.
 
JSME TAM !!![BLooDiK]    
Anóóóóóóóóóóóóóóóóóóó !!!!!!!!!!!!!
 
   Pátek 7.května 1999
Nový rekord KPCP v bowlingu...!!![MS KPCP]    
V úterý v podvečer se v herně hotelu Duo uskutečnil zajímavý bowlingový zápas mezi úřadujícím šampiónem KPCP M.A.Nikemanem, držitelem Zlaté Koule `99 a vyzývatelem, nadějným představitelem nastupující generace Saturninem. Utkání těchto dvou největších hvězd bowlingového nebe slibovalo velice vyrovnané utkání a možný atak na dosavadní rekord KPCP, který měl hodnotu 168 bodů.
Když v první hře zvítězil M.A.Nikeman rozdílem 50-ti bodů, mnoho z přítomných diváků už bylo pomalu na odchodu, zklamáno nerovným průběhem zápasu. Druhou hru však vyhrál s převahou Saturnin a po třetí, ve které překonal dosavadní rekord KPCP výkonem 176 bodů (!!!), se dokonce ujal vedení 2:1. Poté však nevydržel fyzické a psychické napětí, kterému byli oba borci během hry vystaveni a otěže zápasu opět převzal M.A.Nikeman. Vyrovnal na 2:2, ujal se vedení 3:2 a v šesté hře si dokonce vzal fantastickým výkonem 183 bodů (!!!) svůj rekord KPCP zpět. Zlomený Saturnin dokázal v exhibičním závěru už pouze snížit celkové skóre na konečnou hodnotu 3:4.
Co řící závěrem? Snad jen to, že utkání mělo vynikající úrověn, což dokázalo 10.000 přítomných diváků ocenit dvouhotrvajícím potleskem. Snad jedinou skvrnou na celém utkání byl fakt, že Saturnin v závěru psychicky neunesl svou porážku a svého soupeře opakovaně křivě obvinil z podvádění, za což si vysloužil pouze pískot přítomných diváků, pokutu 150.000 $ od Mezinárodní bowlingové federace a půlroční zákaz činnosti.
Inu, kdo umí, ten umí, kdo neumí, ten censored...:-)))
 
   Pondělí 3.května 1999
Zápis bude, zprávy do archivu, soutěž[BLooDiK]    
Zápis je opožděn, pravděpodobně z důvodu indispozice našeho kronikáře. Zprávy za duben jsou přesunuty do archivu. Upozorňuji na novou, vychytanou soutěžní otázku, na kteru zatím ani autor nezná správnou odpověď, jelikož si pustil včera televizi pozdě.
 
Zápis, docházka ...[BLooDiK]    
Zápis dorazil, docházka je updatována.