17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 04:56  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pátek 22.června 2001
Nové zápisy z akcí KPCP[BLooDiK]    
Grafoman Cossack sepsal svůj další zápis, tentokrát z výletu na hrad Gutštejn, a překvapivě je zápis opět delší než ten poslední a opět lepší ... jak také jinak.
JKL konečně dodal (že mu to ale trvalo, buzně ) zápis z Městského běhu, kterého se někteří členové KPCP zůčastnili. Čtěte v zápisech.
 
   Čtvrtek 21.června 2001
Zabiják, nebo lék?[Hubina]    

      Nadměrná spotřeba i těch sebezdravějších nápojů škodí. U piva o to více, že obsahuje zákeřný návykový ethylalkohol, i když v jednom půllitru ve zcela neškodné - ba naopak pro naše cévy a srdce prospěšné míře. Pochopení zdravotních předností tradičního českého nápoje by mělo vést na jedné straně k omezení nadměrné konzumace a na druhé straně k definitivnímu zařazení jeho mírné spotřeby do pitného režimu. Pivo často spojované s opilstvím, se tedy může stát lékem. Jde jen o to užívat ho s mírou. Jedná se totiž o izotonický roztok s antioxidačním účinkem, škálou vitamínů a minerálů, bez obsahu tuků, při tom s dostatečným energetickým potenciálem.

    1 litr piva obsahuje:
  • 1/5 potřebné denní dávky vitamínu B2
  • 1/3 denní dávky vitamínu B6
  • 1/2 denní dávky kyseliny listové
  • 1/4 denní dávky vitamínu B5
  • denní dávku zinku
  • 1/2 denní dávky hořčíku
  • vápník, železo, fluor, měď

      "V rozumné míře působí pivo jako prevence kardiovaskulárních nemocí, osteoporózy a Alzheimerovy choroby. Díky svému složení prospívá ženám v produktivním věku a v období klimaktéria," říká gynekolog doc. MUDr. Josef Donát, DrSc. Je známo, že chmel patří mezi rostliny, které byly pro svůj zdroj estrogenních látek a hormonální účinek používány již ve starém Egyptě.
      Pivo obsahuje 92 procent vody a 1/2 litr má okolo 200 kalorií, zatímco stejné množství ovocné šťávy nebo mléka 250 a vína 300 kalorií.

 
   Pátek 15.června 2001
Jestě pár slov ke Zlaté Kouli ...[Nikeman]    
"Faktické opravě" k výsledkům Zlaté Koule nerozumím. Výsledky na webu jsou oficiální a má-li k nim kdokoliv nějaké připomínky, nechť je adresuje na adresu Ministerstva sportu KPCP
K prvnímu odstavci předchozí zprávy bych řekl snad jen to, že organizátor akce nemůže být 100% zodpovědný za technický stav sportoviště. Myslím, že úterní drobné technické problémy ani v nejmenším nenarušily serióznost a korektnost Zlaté Koule.
A co se týče výdělečnosti akcí ... kdyby na akce dorazili vždy ti, kteří se předběžně přihlásí, pak by žádná z těchto akcí nebyla ztrátovou. Bohužel tomu tak v reále není a ač nerad, souhlasím s celou poslední částí zprávy od BLooDiKa. Mě je jako organizátorovi Zlaté Koule putna, kolik se přihlásí účastníků ... přihlásí se čtyři hráči, objedná se jedna dráha ... prihlásí se jich osm, objednají se dvě .... atd. S tím vážně nemám problém. Ale skutečně mi vadí, když někdo odvolá svou účast půl hodiny předem, nebo když se neozve vůbec a jednoduše nedorazí
Myslím, že bylo řečeno vše podstatné a že příště proběhně vše bez problémů. Díky.
 
   Středa 13.června 2001
ERROR 404 live party[Karel Hujer]    
Dovolujeme si tímto pozvat členy KPCP a jejich rodinné příslušníky na nadcházející party spojenou s vystoupením uměleckého souboru ERROR 404. Party se koná v sobotu 23. června od 20.00 v klubu EF v areálu Zemědělské Univerzity v Praze Suchdole. Slavit se bude mimo jiné i rok setrvání JKLho v chomoutu. Pro zvané je vstup zdarma. Z důvodu omezené kapacity klubu Vás prosíme o potvrzení mailem. Občerstvení zajištěno.
Karel Hujer + JKL
 
... jen dvě faktické opravy k průběhu a výsledkům Zlaté koule[BLooDiK]    
Co se týče "nesportovního chování" bývalého šampiona ... bývalý šampion velice správně upozornil na nesportovní chování jiného hráče a byl za to rozhodčími kritizován a neprávem nařknut ... co k tomu dodat, že.
Co se týče výdělečnosti akce ... Zlatá koule není rozhodně první akci v historii, která si na sebe vydělala .... připomenout stačí všechny Chobot cupy, všechny Zlaté motokáry atd. Nikeman musí prostě u svých akcí zvednout startovné, aby nemusel 99% svých akcí dotovat ze svého, jak je tomu doposud. Učastníci jeho turnajů to prostě musí pochopit (... a zaplatit )
Jinak celkově hodnotím akci velmi pozitivně a věřím, že další budou následovat.
A nakonec musím konstatovat svoje zhnusení nad těmi, kteří se přihlásili a nedostavili. Je to bohužel na turnajích KPCP častý jev a musím říct, že to organizátorům turnajů a závodů KPCP komplikuje práci a navíc je to pěkně sere. Ovšem včera, kdy se někteří přihlášení nejen že nedostavili, ale ani se neuráčili to organizátorům sdělit, to už je vrchol. Tento problém půjde do programu na příštím jednání OV KPCP a bude se s ním konečně něco dělat, protože jak říká klasik "takhle by to dál už nešlo".
 
   Úterý 12.června 2001
Výsledky Zlaté Koule KPCP 2001/1[Nikeman]    
...a abych nezapoměl, kompletní výsledky Zlaté Koule KPCP 2001/1 naleznete právě TADY. Posléze se samozřejmě objeví taktéž mezi zápisy z akcí KPCP.
 
Vítězem Zlaté Koule KPCP 2001/1 Monty a Nikeman s Králíkem[Nikeman]    
Vítězem čtvrtého (polo)ročníku Zlaté Koule KPCP se stal Monty, který ke svému skvělému výkonu navíc přidal nový individuální rekord Zlaté Koule, mající nyní hodnotu 178 bodů. Na druhém místě skončil Nikeman a na třetím BLooDiK. V souteži teamů zvítězili s převahou Králík s Nikemanem před dvojicemi Hubina Jr., Monty a Saturnin, Cossack.
Ministerstvo sportu KPCP gratujuje vítězům, děkuje všem zůčastněným za výborné předvedené výkony (...které se každým rokem zlepšují) a těší na další bowlingové setkání při Zlaté Kouli, které se uskuteční na přelomu listopadu a prosince, samozřejmě letošního roku. Zvláštní poděkování patří Zuzce, která na turnaji vykonávala náročnou funkci hlavního rozhodčího a nejednou musela čelit výpadům nesportovního chování ze strany nejmenovaného bývalého bowlingového šampióna KPCP
Závěrem bych Vám rád oznámil, že letošní Zlatá Koule KPCP se stala první sportovní akcí v historii KPCP, která si na sebe nejenom vydělala, ale vykázala taktéž jistý, byť nepříliš vysoký zisk, který bude odveden do pokladny KPCP.
M.A.Nikeman, ministr sportu KPCP
 
   Čtvrtek 7.června 2001
Zlatá Koule KPCP 2001/1 slavnostně rozlosována!!![Nikeman]    
Dnes ve 14:00 hodin byl v rezidenci ministerstva sportu KPCP slavnostně rozlosován již 4. (polo)ročník Zlaté Koule KPCP. Rukou váženého Saturnina, za notářského dohledu M.A.Nikemana, byly rozlosovány tyto dvojice soutěžících:

1) Saturnin - Cossack
2) Hubina - Monty
3) Renderman - Hausik
4) JulDiK - Alenka
5) BLooDiK - Soused
6) Lucka - JKL
7) Martina - Karel Hujer
8) Bublays - Bosorka
9) Králík - Nikeman

Všichni soutěžící se sejdou v úterý 12.června v 18:45 hodin před palácem Millennium Plaza.
 
   Pondělí 4.června 2001
Změna místa konání Zlaté Koule KPCP 2001/1[Nikeman]    
Vážení sportovní přátelé,
rád bych Vás upozornil na změnu místa konání Zlaté Koule KPCP 2001/1. Tento turnaj se neuskuteční na tradičním místě, tj. v hotelu Duo, ale v nové bowlingové herně v paláci Milennium Plaza, naproti Masarykovu nádraží. Předpokládám, že mapa není nutná, je stejném objektu sídlí mj. Nextra. Původní termín se nemění, turnaj se uskuteční v úterý 12.června od 19:00 do 21:00. Díky za pochopení.
Za organizační výbor Zlaté Koule 2001/1 Nikeman a Saturnin.
 
   Pátek 1.června 2001
... a čeká nás Zlatá Koule KPCP 2001/1[Nikeman]    
Rád bych Vás upozornil, že v pořadí již čtvrtý (polo)ročník bowlingového turnaje Zlatá Koule KPCP se uskuteční již 12.června, tzn. od příštího úterka za týden. Na tuto akci je zatím přihlášeno 14 účastníků, mezi nimiž ještě chybí mnohé ze sportovních veličin KPCP. Protože maximální počet "koulařů" je omezen na 18-20 kousků, prosím další připadné zájemce o registraci do souteže nejpozději do pondělí 4.června, z důvodů zajištění dostatečné kapacity bowlingových drah. V pondělí bude přijem přihlášek ukončen.
Díky za pochopení.
 
Badminton KPCP Open 2001 je za námi ...[Nikeman]    
V sobotu 12.května se za široké účasti členstva KPCP konal první ročník nové sportovni akce Badminton KPCP Open . Akce se díky skvělým výkonům všech zůčastněných skvěle vydařila a byla vygradována nejen strhujícím finálem mezi Bublaysem a Nikemanem, ale také nervydrásajícím zápasem našich hokejistů na Mistrovství světa v hokeji proti Švédsku, se štastným koncem
Jménem pořadatele bych rád poděkoval všem účastníkům akce a pevně doufám, že se sejdeme opět za rok, při druhém ročníku tohoto turnaje. A abych nezapoměl, kompletní výsledky turnaje naleznete právě zde, jinak se samozřejmě objeví taktéž mezi zápisy z akcí, až BLooDiK udělá update Pizzeria Herald webu...