17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Úterý 25.června 2002
KKPNS aneb Konečně komentáře pro notorické stěžovatele[BLooDiK]    
... obzvláště Kanibala, co si budeme vykládat, že ... ale abych to ujasnil. Doprogramoval jsem do PH možnost psát komentáře. Zatím jenom k zápisům a fotkám z akcí, ale k čemu jinýmu by ste se taky mnjeli vyjadřovat, že. Skripty nejsou zrovna jednoduché, takže je možné, že se vyskytne nějaká ta moucha, ale od toho ste moji betatesteři, no ne Připomínky nepřijímám, chybky hlaste přímo mnje. A nakonec, jako vždy, neměl jsem možnost otestovat to pod Netscape, takže nevim co to v něm dělá, ale jak rád říkám, 'je mi to u prdele' ...
 
   Středa 19.června 2002
Vítězem Zlaté Koule KPCP 2002/1 Saturnin a Old Hubina[Nikeman]    
6. (polo)ročník Zlaté Koule KPCP, který se uskutečnil včera večer, se stal triumfem buqice Saturnina, který konečně po dlouhé době ukázal, že umí i něco jínýho než jenom cvrnkat kuličky do děr a vyhrál nejen soutěž jednotlivců nejvyšším výkonem v historii Zlaté Koule, ale navíc dokázal s Old Hubinou i obhájit vítězství v soutěži dvojic.
Vítězům srdečně blahopřejeme a ostatním účastníkům děkujeme za výborné předvedené výkony, letošní Zlatá Koule měla co do výkonů jednoznačně nejvyšší úroveň, padla řada osobních rekordů.
Oficiální výsledky naleznete mezi zápisy z akcí KPCP, fotodokumentace bude dodána později.
 
   Pondělí 17.června 2002
Zlatá Koule KPCP 2002/1 již zítra ... !!![Nikeman]    
V pořadí již šestá Zlatá Koule KPCP se uskuteční podle plánu zítra, tj. v úterý 18.6.2002, v bowlingové herně RAN v Millennium Plaza. Dnes dopoledne proběhlo rukou Mr.Kaníka slavnostní rozlosování dvojic, které dalo dohromady nekteré opravdu zajímavé páry, např. Saturnin - Old Hubina (obhájci loňského vítězství), Hubina - Monty nebo Kanibal - Cossack
Kompletní rozlosování včetně rozpisu na jednotlivých drahách naleznete TADY.
Závěrem prosím všechny hráče, aby do RANu dorazili nejpozději v 18:45 hodin, abychom mohli od 19:00 hodin začít boulovat.
 
   Úterý 11.června 2002
Update MP3 of the week[Nikeman]    
Po relativně krátké době je pro Vás připraven další update MP3 of the week. Třeba najdete mezi novinkami něco, co Vás bude zajímat.
Enjoy the sound
 
Zlatá Koule KPCP 2002/2 již příští týden ... !!![Nikeman]    
Na ya, půl roku uteklo jako voda a tak tady máme další Zlatou Kouli KPCP. Její v pořadí již šestý (polo)ročník se uskuteční příští týden, přesně v uterý 18.června od 19:00 hodin v bowlingové herně RAN. Do turnaje je zatím přihlášeno deset hráčů, takže je ještě pár volných míst. Chtěl bych požádat případné zájemce, kteří chtějí hrát a dosud se nepřihlásili, aby tak učinili nejpozději do zítřka, tj. do středy 12.června do14:00 hodin. Jde mi jenom o to, že potřebuju s dostatečným předstihem objednat určitý počet bowlingových drah v RANu. Děkuju za pochopení a těším se, že se příští týden sejdeme v hojném množství, jak tomu bývá na Zlaté Kouli KPCP zvykem.
BTW: Rozlosování dvojic proběhne na čtvrtečním pravidelném zasedání KPCP v pizzerii Borzalino.
 
KPCP Smart Dart Open 2002 zrušen[Nikeman]    
Dnes se měla uskutečnit sportovní akce KPCP Smart Dart Open 2002, turnaj v šipkách. Bohužel, z důvodu malého zajmu z řad členstva KPCP, byl tento turnaj zrušen. Taxnad někdy příště ...
 
Vítězem Badminton KPCP Cupu Nikeman a Kanibal s BLooDiKem[Nikeman]    
V sobotu 25.května se uskutečnil již druhý ročník mezinárodního mistrovství KPCP v badmintonu. Vítězem dvouhry se stal Nikeman, čtyřhra se stala kořistí narychlo sestaveného (skoromanželského) páru (bukvic) Kanibal - BLooDiK.
Vítězům blahopřejeme a ostatním hráčům děkujeme za předvedené výkony, turnaj měl skutečně výbornou úroveň. Kompletní výsledky turnaje najdete mezi zápisy z akcí, tentokráte bohužel bez fotografíí, páč všechny digitální foťáky (a že jich je v KPCP hodně) tektokráte zklamaly.
A ještě malé upozornění na závěr, turnaj se setkal s velkým ohlasem všech hráčů a proto bude s nejvější pravděpodobností zopakován již na podzim letošního roku. V nabitém kalendáři sportovních akcí KPCP by měl nahradit Grand Prix KPCP. Uvidíme