17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 16:16  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Úterý 29.června 1999
Výsledky KPCP Outdoor Open 99[MS KPCP]    
V sobotu byl na dvorcích Ronalda Gyrrose sehrán první ročník tenisového turnaje KPCP Outdoor Open.
Vítězem dvouhry se stal M.A.Nikeman, který ve finále porazil Fandu 6:1 a vítězem čtyřhry se stala smíšená dvojice Fanda, Silva, která si ve finále poradila s duem Cooper, Zátka v poměru 6:4.
Myslím, že turnaj se velice vydařil, za což patří velký dík - kromě pěkného počasí - všem zůčastněným, kteří předvedli opravdu velice kvalitní sportovní výkony. Kompletní výsledky turnaje budou zveřejněny na webu KPCP v průběhu tohoto týdne.
 
   Středa 23.června 1999
(Ne)pravidelné zasedání KPCP[M.A.Nikeman]    
Protože na minulém zasedání KPCP nastaly zmatky ohledně hlasování, zda bude pizzerie konána každých čtrnáct dní, vyhlašuji na zítřek, tzn. na čtvrtek 24.6.1999, mimořádné zasedání KPCP na tradičním místě, pizzerii Borzalino na Arbesáku.
Jedním z hlavních bodů jednání budou organizační informace na téma první ročník tenisového turnaje KPCP Outdoor Open, který se za přispění dobrého počasí uskuteční tuto sobotu.
Mimo jiné se očekává přijezd mírového vyjednávače Richarda Holbruka, který se pokusí cestou smíru vyřešit problém, který se týká imbecilního zneuctění oficiálního webu tenisového dua Nikeman&Hujer známým pachatelem.
Za OV KPCP - M.A.Nikeman
 
   Úterý 15.června 1999
Zápis, fotky, docházka[BLooDiK]    
Zápis z poslední pizzerie jakožto fotky najdete, jako vždy, v rubrice Zápisy. Dále je updatována docházka, dokonce i s pravděpodobnou účastí v pizzerii 13/05. Další novinkou jsou fotky z pizzerie 27/05 a pár JKLho fotek z Grand Prix KPCP. Najdete je vždy u příslušného zápisu.
 
   Pondělí 14.června 1999
Internetová hokejová liga[BLooDiK]    
Kdo se chce zůčastnit Internetové hokejové ligy, ať si na adrese alter.xion.cz/ihl zaregistruje svoje mužstvo a může vyzvat již existující KPCP teamy Bloodika, Saturnina a Rendermana. Další teamy následují ....
 
   Čtvrtek 10.června 1999
Nová soutěž .....[BLooDiK]    
Soutěž jsem dnes ukončil o něco dříve, jelikož bych potom zase zapoměl vytisknout výsledky a dostal bych další důtku. No a jelikož příští pizzerie bude až za tři neděle předkládám soutěž novou, tentokrát trochu delší na odpovídání .... ale máte na to tři neděle ...
 
   Středa 9.června 1999
Oficiální stránka KPCP Outdoor Open[M.A.Nikeman]    
Díky rychlé práci webmastera je informační stránka tenisového turnaje KPCP Outdoor Open hotova, dostanete se na ní buď takhle a nebo kliknutím myši na ikonu v sekci Akce. Najdete zde stručná pravidla hry, oficiální rozlosování základních skupin pro dvouhry i čtyřhry, mapku místa konání akce, orientační časový harmonogram průběhu celého turnaje a v neposlední řadě také výši startovného, které se bude vybírat na zítřejším pravidelném zasedání KPCP.
Takže sportu zdar a tenisu zvlášť...!!!
 
   Pondělí 7.června 1999
Rozlosování KPCP Outdoor Open[M.A.Nikeman]    
V neděli večer byl ukončen příjem přihlášek na první ročník tenisového turnaje KPCP Outdoor Open. Dnes v dopoledních hodinách byl za účasti předsednictva KPCP ve složení BLooDiK, Bublays a M.A.Nikeman turnaj slavnostně rozlosován. Los přinesl mnohá překvapení, jedním z nich je například úvodní zápas čtyřhry mezi Karlem Hujerem & M.A.Nikemanem a deblovými specialisty BLooDiKem a JulDiKem, který je mnohými tenisovými odborníky považován za předčasné finále deblové soutěže :-)
Doufám, že dnes večer se uskuteční má plánovaná seance s webmasterem KPCP a již zítra ráno budou kompletní informace o turnaji (včetně rozlosování, startovného či mapky) všem k dispozici na webu.
 
Pozvánka na homepage KH & MAN[M.A.Nikeman]    
Přestože tenis je spíše soubojem výrazných individualit a hlavním bodem prvního ročníku KPCP Outdoor Open je tedy soutěž singlistů, deblová dvojice Karel Hujer a M.A.Nikeman, velcí favorité soutěže ve čtyřhře, si pro Vás dovolili připravit svou oficiální homepage, na které se dozvíte mnoho zajímavých informací. Mimo jiné charakteristiky obou aktérů KPCP Outdoor Open, rozhovory, statistiky v letošní sezóně, čí...poněkud s předstihem...i rozlosování základních skupin celého turnaje jak ve dvouhře, tak ve čtyřhře.
Takže vítejte na našich stránkách, které naleznete právě zde.
 
Změna v obsazení KPCP Outdoor Open[M.A.Nikeman]    
Letošní ročník KPCP Outdoor Open má bohužel za sebou první velké zklamání. Tím se stalo odstoupení letošního vítěze turnaje Super 9 v Monte Carlu a černého koně KPCP Outdoor Open, Ajbyho, který si během tréninku při dobíhání kraťasu zlomil kotník a je minimálně na měsíc mimo hru. Místo něj nastoupí v Modré skupině Andre Agassiho Cossack, který bude mít za soupeře Hausíka, Fandu, Coopera a Nikemana.
Posledním otazníkem zůstává, kdo nahradí zraněného Ajbyho v deblu, kde měl tento borec nastoupit ve dvojici s Cooperem. Tento problém by však měl být brzo vyřešen.
Zlým jazykům bych na závěr rád zdůraznil, že Ajby se zachoval jako profesionál a startovné ve výši 100.000$, které dostal za od pořadatelů, do posledního dolaru vrátil :-)
 
   Neděle 6.června 1999
Zase jeden den ...[BLooDiK]    
Zase jeden den strávenej nad PH. To ovšem znamená spousta změn a updatů. Bohužel, většiny z nich si ani nevšimnete. Jediná očividná změna je zařazení další rubriky a to sice Černých ovcí KPCP. Aspoň si teď už konečně můžeme ukázat prstem .... jo eště sem přesunul květnové zprávy do archivu a udělal docházku do pizzerie.
 
   Pátek 4.června 1999
Oficiální prohlášení MS KPCP[M.A.Nikeman]    
"Tímto oficiálně prohlašuji, že jestli můj oblíbenec Andre Agassi vyhraje letošní ročník French Open a stane se tak prvním tenistou po třiceti letech, kterému se podařilo vyhrát všechny čtyři turnaje Grand Slamu (že Kanibale), tak se na nejbližším zasedání KPCP ožeru do němoty. Doufám, že mě potom aspoň někdo donese domů" ... M.A.Nikeman, ministr sportu KPCP, vlastní rukou.