17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 03:52  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pátek 27.července 2001
KPCP Outdoor Open získalo nového generálního sponsora![Nikeman]    
Tiskové středisko KPCP Outdoor Open právě vydalo následující tiskovou zprávu:
Praha, 27. července... Generální ředitel KPCP Outdoor Open a prezident All Nikeland Clubu M.A.Nikeman dnes uzavřel exkluzívní smlouvu s IBM o partnerství na nadcházející ročníky KPCP Outdoor Open. Po všech grandslamových turnajích se tak KPCP Outdoor Open stává prvním turnajem z okruhu ATP, který se pro svoji vyjímečnost rozhodla IBM sponzorovat. Na vítěze čekají high-tech dekly na okna, kšiltové čepice a mimořádná cena pro vítěze dvouhry, která byla pro tento účel vyrobena a dovezena až z Californie. M.A.Nikeman k tomu dodává: "Jsme nesmírně rádi, že je to právě IBM, která se rozhodla pro náš turnaj. Jednání byla dlouhá a náročná, nicméně se nám podařilo se C.H.Ooyerem nalézt optimální řešení pro obě strany a na dlouhou dobu zajistit špičkové dotace i renomé našeho turnaje."
 
KPCP Outdoor Open - rozhovor s Koranem Hujeriševičem[Nikeman]    
Všemi odepisovaný a odborníky zatracovaný, tenisový enfant terrible 90. let, takový byl donedávna Koran Hujeriševič. Po několika pokusech dobýt tenisový olymp se letos konečně dočkal - k překvapení svému i svých věrných fanoušků dokázal Koran hrající na divokou kartu vyhrát letošní Widledon. Oslavy v Koranově rodišti nebraly konce, osobní gratulace předali Koranovi nejvyšší představitelé okresu a lid se dovolával sochy pro Korana a přejmenování Václavského náměstí na Place de Corran. Koran ovšem nemíní dlouho odpočívat a hřát se na vavřínech slávy a tak již tento víkend nastoupí na dvorcích All Nikeland Clubu po boku dalšího tenisového titána, Van Dy. Exlusivně pouze pro Pizzerii Herald před KPCP Open oba borce zpovídal náš redaktor, Zasran Agasinovič Mostěnko.

Z.A.M : Korane, jak Vy sám jste vnímal své fenomenální vítězství ve Widledonu?
Koran : Měl jsem samozřejmě radost, ale poslední týden jsem měl tolik sportovních úspěchů, např. ve fotbale, takže jsem to bral už jenom jako další vítězství v řadě.

Z.A.M : Letos nastupujete v deblu opět s Van Dou a patříte mezi favority. Jaké jsou vaše cíle?
Koran : Van Da je dokonalý tenisový terminátor. Je to fenomén, který tenisem žije a je schopen vypustit na kurtu duši. Navíc, jeho úderová jistota a dokonalé periferní vidění z něj dělá nejlepšího deblistu na světě a tak samozřejmě chceme vyhrát. Samozřejmě nás čekají velice kvalitní soupeři, kromě dvou nejvýše nasazených páru si budeme muset dát pozor také na deblové specialisty BlooDiKa s JulDiKem nebo na Alberta se Saturninem.

Z.A.M : Zeptali jsme se i Van Dy, jak on vidí svojí letošní účast na KPCP Open.
Van Da : Tak buřty můžem udělat kdykoliv u nás na zahradě. Stačí vyhodit Ukrajince.

Z.A.M : Aha. Jistě. Takže trochu jinak. Podruhé nastupujete v deblu vedle Korana Hujeriševiče. Jak vidíte letošní účast?
Van Da : Hueee?!? Koran je nejlepší!!! Bomba!!! Výhra, nic jinýho nebereme.

Z.A.M : Koho považujete za největšího favorita ve dvouhře?
Koran : Toto je velice těžká a zákeřná otázka. Největším favoritem je pro mě samozřejmě obhájce loňského vítězství, Barry. Za černé koně turnaje považuji Hausika a Alberta, mnohé napoví již jejich vzájemné utkání v základní skupině. A věřím, že minimálně finále uhraje můj deblový spoluhráč a dlouholetý přítel, Van Da.
Van Da : Uffffff … heeeee … vyhraju já, to je přece úplně jasný.

Z.A.M : Na veřejnost prosákly informace, že se možná objevíte, podobně jako ve Widledonu, také v singlu. Můžete nám k této fantastické zprávě něco říct?
Koran : Bohužel se k tomuto tématu zatím nemohu vyjádřit, ani kladně, ani záporně. Mezi mnou a ředitelem turnaje včera proběhlo jisté neformální jednání o možnosti přidělení divoké karty pro dvouhru, ale toto jednání dosud nebylo ukončeno.

Z.A.M : Takže je možné, že Vás letos diváci ve dvouhře uvidí?
Koran : Možná, vyloučit to nelze (tajemný úsměv).

Z.A.M : A závěrečná otázka, jak oba hodnotíte celkovou úroveň KPCP Outdoor Open?
Koran : Já osobně považuji turnaj KPCP Outdoor Open za nejlepší na ATP Tour okruhu. Nádherné tenisové prostředí All Nikeland Clubu, skvělé zázemí pro hráče i návštěvníky, objektivní a tenisu-znalí diváci, úžasná tenisová atmosféra. Myslím, že ředitel turnaje M.A.Nikeman odvádí již několik let skvělou práci a toho všechno jsou důvody, proč každoročně jezdím na KPCP Outdoor Open. A jezdím sem velice rád.
Van Da : Hmmm, dobrý. Hlavně, aby bylo k dispozici hodně jídla a pití zadarmo.

A nyní si shrňme, kdy nastupují oba borci ke svým zápasům. V 10.30 uvidí diváci na centrálním kurtu utkání Koran Hujeriševič, Van Da vs. Sasha, Jindra, od 13.00 pak čeká Korana s Van Dou duo JKL, Alenka a své sobotní vystoupení zakončí v 13.30 s nasazeným párem č.2 Barry, Hausik. Podle posledních informací přímo z All Nikeland Clubu se Koran Hujerišovič objeví rovněž ve dvouhře a to by potom byla opravdu událost sezóny. Nezbývá než doufat, že počasí se vydaří a všechny přátele bílého sportu pozvat tento víkend na bezesporu světový tenis.
 
   Pondělí 23.července 2001
Update rubriky Bavte se na PH[BLooDiK]    
... tentokráte opravdová bomba, která rozhodně stojí za shlédnutí. Upozorňuji pouze, že vyžaduje "direct access to internet" ...
 
   Pátek 20.července 2001
Cossackův další román právě v prodeji ![BLooDiK]    
Nejnovější dílo z péra mistra Kozáka se pod titulem 'Výlet č.5 na Protrženou prehradu' právě dostává do našich obchodů. Čtěte v rubrice Zápisy z akcí ...
 
   Pondělí 16.července 2001
KPCP Outdoor Open 2001 - termín potvrzen[Nikeman]    
Po včerejším náročném mnohahodinovém jednání mezi ministrem sportu KPCP a ředitelem sportovního tenisového multiareálu v Modřanech lze konstatovat, že všechny sporné otázky ohledně konání turnaje byly vyřešeny a tak Vám mohu s radostí a s definitivou oznámit, že 3. ročník tenisového turnaje KPCP Outdoor Open se uskuteční v termínu 28. - 29.7.2001. V sobotu budou sehrány zápasy základních skupin (dvouhra i čtyřhra) a v neděli vyřazovací pavouk o titul(y).
Rozlosování přihlášených účastniků turnaje do základních skupin proběhne zítra ve 12:00 hodin, během dne se všechny potřebné informace objeví na webu KPCP.
 
Beach volejbal tento pátek!!![Nikeman]    
Zdravím fšechny sportofce v KPCP,
a na vědomost tímto dávám, že jsem objednal na tento pátek (20.7.2001) od 18:00 do 20:00 hodin kurtík na beach volejbal, takže doufám, že si tam jako úchyl nebudu plácat sám
Hrát se bude samozřejmě v Kozákovi na Budějárně. Sportu zdar!
 
   Pátek 13.července 2001
'Daffodils' opět řádili[Karel Hujer]    
Hvězdné fotbalové duo Charles Hooyer a M.A.Nikeman se včera večer sešlo na InterTotoSparuCupu, kde sehrálo benefiční utkání proti vyzyvatelům, Bloodikovi s Juldikem. Na Karibiku přezdívaní 'daffoes' přijali výzvu k utkání hraném na tři vítězné zápasy a dohodu, že kdo prohraje, bude týden volat vítězi každé ráno po příchodu do práce a zeptá se jej "Dobré ráno Vaše Blahorodí, jak jste se vyspal" a podobně. Nesplnění se rovná láhev bolsu za každé porušení dohody. Věru, takovouto výzvu nemohli daffodilové odmítnout. Úvod zápasu vyšel lépe vyzyvatelům, kteří rychle vedli již 2-0. Ovšem obrovská herní jistota, dlouholeté zkušenosti a geniální periferní vidění hráčů ve středové řadě, způsobily herní zvrat a rázem bylo první utkání ukončené ve prospěch Charlese a M.A. Do druhého dějství nastoupili vyzyvatelé s větším odhodláním, ovšem vynikající středová řada nepustila útočníka Bloodika do šance a když už, fantastický M.A. v bráně kontroloval situaci. Po druhém utkání stav 2-0 pro daffodily. Málokdo čekal, že zápas se rozhodne v pouhých třech hrách. Třetí dějství bylo solem pro M.A., který ze zálohy šokoval protihráče a postaral se o triumfální vítězství 3-0. Šok to byl nejen pro vyzyvatele ale i pro diváky, kteří přijeli v očekávání napínavých dlouhých bitev. Charles s M.A. však nepřipustili tahanice o vítězství.
 
   Pondělí 9.července 2001
Wallpapery uploadovány[BLooDiK]    
... takže jsem se přeci jenom dokopal do práce, takže od této chvíle jsou wallpapery (viz předchozí zpráva) k dispozici ke stahování (teda pokud někdo bude chtít ....).
 
   Neděle 8.července 2001
Cossackův nový zápis, nová rubrika na PH[BLooDiK]    
Cossack sepsal svůj další román na téma výlet KPCP, tentokrát z výletu za mrtvými(y) mosty u Borovska. Některé pasáže zápisu jsou obzvláště zajímavé (zasvěcení jistě vědí, které mám na mysli), takže doporučuji si zápis přečíst.
Konečně jsem smazal absolutně zbytečnou (že Karle .. ) rubriku Docházka do PCP. Ale když už jsem byl v tom mazání, bylo mi líto Vás takhle ochudit, proto jsem přidal rubriku novou, a to Wallpapery KPCP. Doufám, že z názvu každý pochopí o co jde. Prostě z některých lepčejších fotek z výletů občas vyrobím nějaká ta pozadí do Windows™, pokud by si někdo chtěl nějaký ten výlet připomínat častěji.
Jedním dechem zde musím ovšem upozornit, že úpravy jsem dělal z domova a odmítám uploadovat cca 30MB dat po modemu. Tzn., že na PH jsou momentálně pouze thumbnaily zmíněních wallpaperů, vlastní soubory nahraji na PH asi zítra, pokud se mi bude chtít do práce (mam tak nějak dovolenou .. heč, heč ) ...
 
   Úterý 3.července 2001
Grab Komedie2 pro off-line browsing[BLooDiK]    
Některé z Vás jsem před časem upozornil na vynikající stránku  Zvukové úryvky a obrázky z českých filmů . Sám jsem si jí grabnul celou pro offline browsing celou. Jelikož někteří z Vás projevili o tento grab zájem dávám ho k dispozici  právě tady (99MB)  .... enjoy.
 
   Pondělí 2.července 2001
Depeche Mode - Exciter Tour 2001, pár informací[Nikeman]    
Zářiový koncert Depeche Mode se blíží. V tuto chvíli zbývá v předprodeji pouhých cca. 1.500 lístků z celkové kapacity 15.000 míst. Definitivně padla možnost přeložení koncertu na fotbalový stadión Slávie v Edenu, neboť management kapely vydal stručné prohlášení, že Depeche Mode na otevřeném stadiónu hrát nebudou, neboť nejsou schopni venkovní koncert kvalitně ozvučet. Pokud tedy stále váháte, zda se této akce zůčastníte či nikoliv, měli byste se rozhodnout co možná nejdříve.
Na informační stránce k této akci KPCP si můžete stáhnout a poslechnout ve formě MP3 čtyři skladby, které DM na koncertě v Praze jistě zahrají. Zdá se, že skupina je v té nejlepší formě za posledních několik let.