Skupina B:
1.Barry, Hausik
2. Fan Dam, Karel Hujer
3. Kanibal, Bike

Rozpis jednotlivých zápasů plus všechny ostatní potřebné organizační informace k turnaji budou k dispozici v pondělí příštího týdne ...

Pondělí 22.července 2002
KPCP Outdoor Open 2002 již za dva týdny ... !!![Nikeman]
O víkendu proběhlo jednání mezi ředitelem turnaje M.A.Nikemanem, finančním ředitelem české pobočky IBM (generální sponzor turnaje) Carlosem Hujeritou a správcem tenisového areálu Rolanda Gyrrose v Praze - Modřanech, panem Šafránkem, ze kterého vzešlo, že v pořadí čtvrtý ročník mezinárodního mistrovství KPCP v tenise bude uskutečněn v plánovaném termínu, tj. o víkendu 3. a 4. srpna 2002. V sobotu budou odehrány zápasy základních skupin a v neděli pavouk K.O. vyřazovacím systémem.
Rozlosování turnaje do základních skupin proběhne na pravidelném zasedání KPCP v pizzerii Borzalino tento čtvrtek, tj. 25.7.2002.

Nikeman vítězem 1.ročníku KPCP Chess Open[Nikeman]
Vítězem 1.ročníku KPCP Chess Open, který se uskutečnil minulý týden v pizzerii Borzalino, se stal nečekaně Nikeman, který tak získal titul mezinárodního šachového velmistra KPCP pro rok 2002. Na druhém místě skončil po zásluze Liam a třetí přičku obsadil Fanda. Turnaj měl překvapivě vysokou sportovní i společenskou úroveň, jeho jediným negativem byla neomluvená neúčast předem přihlášených velmistrů BLooDiKa, Kanibala a Hujera.
Vítězi turnaje blahopřejeme a s ostatními se těšíme na shledání příští rok. Kompletní výsledkovou listinu a dokodokumentaci z turnaje naleznete v zápisech z akcí KPCP.