17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 16:16  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Úterý 27.července 2004
Zájezd na tenisovou exhibici 1. srpna [Nikeman]    
Pro všechny zájemce o účast na tenisové exhibici Z. A. Mostěnko & Draco Agony vs. J. C. Van Da & Carlos Huyerra dne 1. srpna na dvorcích MC Hammera v Run Round City: autobusy s odvozem zdarma na místo konání budou přistaveny v obcích Hnětenice, Masákova Lhota, Židenice, Luzna a Tukvice.
 
RE: Reakce na článek agentury DR:NEWS[Nikeman]    
Toť druhá strana mince. Tenisové fanoušky bychom rádi upozornili, že souboj těchto gigantů bílého sportu bude zopakován tento týden v neděli večer na stejném místě, takže pokud Vám první utkání z nějakého důvodu uteklo, zopakování této exhibice byste si neměli nechat ujít.
Vstupenky jsou již v tuto chvíli v předprodeji ve všech pobočkách NikemanPro a prvních 500 zájemců dostane ke vstupence jako prémii balíček vaty do uší zdarma
 
Reakce na článek agentury DR:NEWS[Karel Hujer]    
K tiskové zprávě agentury DR:NEWS, pokládá jeden z účastníků večera, Karel Hujer, za nutné se vyjádřít.
Situace nebyla zdaleka tak dramatická, jak se píše v článku. Byla totiž ještě horší a to rovnoměrnou zásluhou obou stran. Souboj dvou nesmiřitelných tenisových rivalů a legend KPCP Outdoor Open, Jeana-Clauda Van Dy a Zasrana Agassinoviče Mostěnka vždy vyvolával emoce jak na kurtě, tak v hledišti. Ovšem doplnění tohoto hvězdného dua o Draca Agonyho mělo stejný efekt, jako zapálení rozbušky. Od prvních míčů spolu obě strany soupeřily ani ne tak v kvalitě hry ale v pestřejších adjektivech na adresu protistrany. Že se k těmto nechutným přestřelkám nechal strhnout i Jean-Claude Van Da, pověstný svým stoickým klidem, jen vykresluje atmosféru večera. Mimo diváků tak utrpěl především samotný tenis a to je před blížícím se dalším ročníkem KPCP Outdoor Open jistě varování.
Carlos Huyerra
 
   Pondělí 26.července 2004
DR.NEWS: přípravy na KPCP Outdoor vrcholí ...[Dr.Agon]    
Trénink před KPCP Outdoor Open 2004 je v plném proudu. Včera večer jsme na centrálním kurtě tenisového klubu HAMR zastihli jednoho z favoritů debla, dvojici Van Da - Karel Hujer, v tréninkovém zápase proti narychlo slozenému páru Dr.Agon - Nikeman. Utkání spíše nez svou úrovní pobavilo diváky emocemi jednotlivých hráčů, neboť nadáfky a blbý kecy lítaly na druhou stranu kurtu rychleji než většina tenisových úderů a navíc ... zejména zásluhou Van Dy ... se musel každý druhý míček soupeřů přeměrovat, neboť byl - samozřejmě Van Dou - ohlášený jako aut ... ať už padnul půl metru do hřiště, na čáru a nebo skutečně do autu.
V zápase plném zvratů nakonec došlo k senzaci, neboť dvojice Van Da - Karel Hujer, jedni z horkých favoritů KPCP Outdooru, odešla po dvou hodinách z kurtu poražena po setech 6:2, 3:6 a 4:6 i přesto, že Karel Hujer podal jeden ze svých nejlepších tenisových výkonů ... na kompaktní dvojici Dr.Agon - Nikeman to překvapivě nestačilo.
Utkání přineslo pořadatelům KPCP Outdooru jeden velmi důležitý poznatek ... vzhledem k pidlowokosti Van Dy budou muset být na všechny zápasy dvojice Van Da - Karel Hujer nominováni čároví rozhodčí, čímž se budget turnaje navýší o cca. 500%, což se samozřejmě projeví v několikanásobném navýšení startovného pro dvojici Van Da & Hujer
 
   Středa 21.července 2004
V září se uskuteční KPCP noheYball Open 2004 [Nikeman]    
Rád bych Vás ještě upozornil (a tím ode mě máte pro dnešek pokoj), že v sobotu 18.září bych rád uspořádal turnájek KPCP v nohejbalu dvojic. Hrát by se mělo na hřišti s umělou trávou, v areálu SportCentra v Praze na Proseku. Mapku konání akce včas dodám.
Doufám, že si uděláte čas a sejdeme se v hojném počtu. Přihlášky posílejte optimálně jako dvojice, ale můžete i jednotlivě, Mr. Director Vás do dvojice zkompletuje (... samozřejmě tak, aby vyhrál )
 
KPCP Outdoor Open 2004 již 21.srpna 2004 ... !!![Nikeman]    
V pořadí šestý ročník tenisového turnaje KPCP Outdoor Open se uskuteční v sobotu 21.srpna 2004, na tradičním místě, tzn. na kurtech TJ Spartak Modřany. Sice jsem kvůli zázemí chvilku uvažoval o Hamru, ale startovné by se zdvojnásobilo, což je v dnešní době placení hypoték, leasingů a vydržování zahraničních milenek dost nepříjemná záležitost Takže doufám, že si všichni uděláte čas a že se sejdeme na kurtech v plné sestavě ... a hlavně, že vyjde gut počasí.
 
Výsledky KPCP Badminton Openu 2004/1[Nikeman]    
Taxem se konečně dokopal k tomu, abych naklepal na web výsledky KPCP Badminton Openu 2004/1. Sice se tady na zápisy z akcí a výletů KPCP uz nějakou dobu zvysoka sere (což mě fakt docela mrzí), ale jááááááá, dokud budu "prezidentem" všech sportovních akcí , který si sám pro sebe pořádám, budou zápisy VŽDYCKY a budou pořád tak dokonalý, jak tomu bylo doposud Tož, výsledkový servis včetně fotodokumentace (díky Kaníkovi, fotky sice za moc nestojí, ale zase to byla první Kaníkova fotografická sportovní akce, tak mějme pochopení a soucit ... a navíc, tím videem Kaník zase získal ňáký plusový body zpátky ) najdete na webu KPCP mezi zápisy z akcí.
Takže díky všem za předvedené sportovní výkony a Bublaysovi s Kaníkem gratuluju za celkem jednoznačné vítězství ve ctyřhře (povšimněte si prosím, že sobě za třetí vítězství v singlu v řadě (a páté celkově) v singlu záměrně a skromně negratuluju, což doufám pozitivně, resp. negativně oceníte v nominacích pro Narcise roku ve Zlatých Hujerech 2005 )
Pro dřeváky ... zápis z akce je tady ...
 
   Středa 14.července 2004
(Mini)update MP3 of the week ...[Nikeman]    
Po kratší odmlce je tu opět menší update MP3 of the week aneb ... aspoň podle mého názoru ... po delší době zase celkem zajímavá nová česká kapela.