17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 03:52  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Čtvrtek 30.srpna 2001
Bobo šampijónshit KPCP 2001 - již 15.září[Nikeman]    
Rád bych všechny členy KPCP upozornil, že první ročník oficiálního mistrovství KPCP v bobování Bobo šampijónshit se uskuteční na letní bobové dráze ve Špindlerově Mlýně již v sobotu 15.září 2001.
Případné aktivní zájemce prosím o včasnou registraci, na nejbližším pravidelném zasedání v Borzalinu bychom měli dohodnout podrobnosti celé akce včetně rozlosování startovních pozic. Zatím se přihlásili pouze čtyři bobisté, takže očekávám brzké přihlášky ostatních hrdinů, v první řadě přihlášku "Velký Huby" Rendermana, na jehož popud jsem tuto sportovní akci vyhlásil a který si prozatím hraje na mrtvýho brouka ...
 
KPCP Smart Dart Open 2001 - již v úterý 11.září[Nikeman]    
Rád bych všechny členy KPCP upozornil, že první ročník šipkového turnaje KPCP Smart Dart Open se uskuteční již v úterý 11.září 2001. Případné zájemce prosím o včasnou registraci, informace k této sportovní akci naleznete právě zde. Díky.
 
   Úterý 28.srpna 2001
KPCP Pexeso Open 2K1[Karel Hujer]    
V průběhu příští schůze se uskuteční další ročník KPCP Pexeso Open. Hrát se bude s pexesy Večerníčky, Hrady a zámci České Republiky, Ovoce a zelenina a Krkonoše ... uvidíme zda dokáže Hausík obhájit, zda favorité potvrdí svoje postavení, či zda se objeví nějaká nová vycházející hvězda ... Doufám, že se zůčastníte v hojném počtu.
 
   Pátek 10.srpna 2001
Liam novým členem KPCP[BLooDiK]    
Hlasování skončilo a jeho výsledkem jest přijetí nového člena do řad KPCP. Vítáme tedy Liama v našich řadách a doufáme, že důvěru, kterou jsme v něj vložili, nezklame . Ještě pro pořádek výsledky hlasování : 13 členů pro, 4 členové proti. Dvoutřetinová kvóta byla tedy slpněna.
 
   Čtvrtek 9.srpna 2001
Bobo šampijónshit KPCP 2001[Nikeman]    
Vážení sportovní přátelé,
rád bych Vás upozornil na další sportovní akci KPCP, kterou pořádá ministerstvo sportu v nízké spolupráci s Mr. "Bondage" (ossackem. V sobotu 15.září 2001 se v areálu letní bobové dráhy ve Špindlerově Mlýně uskuteční 1.ročník mistrovství KPCP v bobování, příznačně nazvaný Bobo šampijónshit KPCP 2001. Vzhledem k tomu, že předběžnou účast na této akci již přislíbily takové sportovní veličiny jako např. sám ministr sportu M.A.Nikeman, lze očekávat opravdu vysokou úroveň předvedených sportovních výkonů
Informace k akci naleznete právě zde, již nyní se můžete na Bobo šampijónshit KPCP 2001 přihlásit.
 
   Neděle 5.srpna 2001
Důležité! Rozšíří KPCP své řady o nového člena ?[BLooDiK]    
Opět zde máme, v souladu se stanovami KPCP, hlasování o přijetí či nepřijetí nového člena do KPCP. Liam se již mnohokrát zůčastnil a požádal ... , takže je na Vás, jak s ním naložíte ... Upozorňuji, že povinností člena KPCP je hlasovat. Pokud by to bylo jen trochu možné, pokuste se odhlasovat do tohoto čtvrtka, abychom mohli konečný ortel vyřknout již na čtvrtečním pravidelném zasedání. Děkuji.
 
   Čtvrtek 2.srpna 2001
Sportovní akce KPCP do konce letošního roku[Nikeman]    
Jak si mnozí z Vás zajisté povšimli, na webu Pizzerie Heraldu se objevil přehled sportovních akcí KPCP do konce letošního roku. Na tyto akce se můžete přihlásit už nyní, což někteří z Vás již využili.
Další sportovní akcí, která by se měla uskutečnit ještě do konce letošních prázdnin, je sjezd Sázavy na kánoích. Tuto akci připravuje Ministerstvo sportu ve spolupráci s důchovním otcem tohoto projektu Kanibalem a doufám, že již během dnešního dne Vám budeme moci přínést prostřednictvím webu detailní informace. Věřím, že účast bude hojná, protože by to mohla bejt docela slušná prdel
 
Vítězem 3.ročníku KPCP Outdoor Open opět Barry[Nikeman]    
KPCP Outdoor Open 2001 je minulostí. Vítězem dvouhry se stal obhájce titulu z loňského roku Barry a čtyřhra se stala kořistí narychlo sestavené dvojice Sasha, Michal.
Ministerstvo sportu KPCP srdečně blahopřeje vítězům a děkuje všem účastníkům turnaje za výborné předvedené výkony. Myslím, že díky Vám všem se letošní tenisový turnaj opravdu skvěle vydařil.
Kompletní výsledky turnaje naleznete právě zde, v dohledné době budou webmasterem Pizzerie Herald přesunuty mezi ostatní zápisy z akcí KPCP.