17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Sobota 17.srpna 2002
KPCP Outdoor Open 2002 - finále dvouhry prozatím nedohráno, vítězem debla Dan s Nikemanem[Nikeman]    
Finále mužské dvouhry na KPCP Outdoor Open mezi Barrym a Kanibalem bylo bohužel přerušeno pro silný déšť a bude se dohrávat v nejkratším možném termínu. Vítězem turnaje ve čtyřhře se stala zaslouženě dvojice Dan - Nikeman, která si ve finále dokázala poradit s Barrym a Hausikem a získala již svůj druhý titul na KPCP Outdoor Open.

Zápis z turnaje obsahující kompletní výsledky včetně okomentované fotodokumentace naleznete mezi zápisy z akcí KPCP.
 
   Pátek 16.srpna 2002
KPCP Minigolf Cup 2002 již příští víkend[Nikeman]    
První ročník mistrovství KPCP v minigolfu se uskuteční již přístí týden, tzn. v sobotu 24.srpna 2002, v minigolfovém areálu TJ Tempo na Novodvorské. Sraz všech přihlášených účastníků (Hubina, Nikeman, Káča, Rudlays, Ivča, Karel Hujer, Lyn, Kanibal, BLooDiK a Bosorka) je ve 13:00 hodin před branami areálu.
Doufejme, že nebude pršet a že se akce povede ...
 
Sportovní akce KPCP do konce letošního roku[Nikeman]    
Rád bych informoval všechny členy KPCP o sportovních akcích, které se připravují a uskuteční do konce letošního roku. V září se koná, pod záštitou ministerstva bondage a latexu KPCP, první ročník Bobo Šampijónšitu, což budou závody na bobové dráze ve Špindlerově Mlýně. Podrobnosti dodá do konce prázdnin Mr. (ossack, hlavní organizátor akce.

V sobotu 12.října se uskuteční letos již druhé (celkově třetí) přebory KPCP v badmintonu, Badminton KPCP Open 2002/2. Stejně jako v předchozích ročnících se i tento uskutečný v herně TJ Astra na Zahradním Městě.

O více než měsíc později, přesně v sobotu 16.listopadu, jako již tradičně, většinu z nás čeká KPCP Squash Open 2002, mezinárodní mistrovství KPCP ve skvoši. Stejně jako všechny předchozí ročníky, i ten letošní bude sehrán ve sportovním centru Rudná pod tichou patronací Dr.Agona.

V listopadu se bude také konat třetí ročník KPCP Pool Open 2002; všechny potřebné informace včas dodá Mr. Saturnin, ředitel turnaje a jeho dvojnásobný vítěz.

No a nakonec, poslední letošní sportovní akcí bude bowlingový šampionát Zlatá Koule KPCP 2002/2. Tato akce se uskuteční v úterý 17.prosince.

Doufám, že většinu z Vás některá z výše uvedených sportovních akcí zaujala a že si pro ní rezervujete volné místo ve svém nabitém kalendáři a včas se přihlásíte. Sportu zdar a sportu v KPCP zvlášť
 
Update MP3 of the week[Nikeman]    
Připravil jsem pro členy KPCP další (maxi)update rubriky MP3 of the week. Přeju Vám příjemnou zábavu při poslechu nových empétrojek ...
 
   Pátek 2.srpna 2002
Tenisové legendy se slétávají do Prahy[Karel Hujer]    
Kohn McHujeroe a Mandre Nigassi po příletu Včera přesně ve 23:57 hodin SEČ dosedl na V.I.P. přistávací ranvej ruzyňského letiště soukromý Boeing 747, na jehož palubě se nacházeli dvě největší tenisové hvězdy letošního KPCP Outdoor Open, legendy bílého míčku, Mandre Nigassi a Kohn McHujeroe. Reportér KPCP byl tím jediným, komu obě tenisové legendy poskytly ihned po příletu rozhovor, byť velice krátký.

KPCP: S jakými pocity přilétáte do Prahy?

Mandre: Do Prahy se vracím moc rád - ostatně jako na každé jiné místo, kde se mi daří a kde jsem zvyklý vítězit. Dokonce jsem se k Vám tešil natolik, že jsem v neděli minulého týdne nasimuloval zranění zápěstí a na poslední chvíli tedy odřekl účast v Torontu (tento týden se tam koná turnaj Super 9, pozn. redaktora KPCP). Sice mě to stálo pěkný prachy, ale hrát v Praze na KPCP Outdoor Open za to určite stojí

Kohn: Původně jsem neměl vůbec ve svém turnaji nabitém kalendáři pro tento pražský vůbec místo, ale dal jsem na naléhání svého deblového partnera, Jean-Claude Fan Damma, a po přislíbené účasti ve čtyřhře se nakonec rozhodl i pro singlovou účast. Takže pokud se mne ptáte na pocity, jsou opravdu plné očekávání!

KPCP: Nebyli jste nakonec zlákáni i vysokou dotací tohoto turnaje?

Kohn: V mém věku již nejsou dotace turnajů rozhodující pro účast. Je to především radost z tenisu a z poznávání nových talentů. Je to fascinující vidět dravé mládí a zároveň i možnost předat jim něco ze svých bohatých zkušeností a to je případ i pražského turnaje.

Mandre: Ano, je pravda, že letošní ročník má opravdu velmi vysoké dotace, ale nemyslím si, že by tou největší motivací byl právě ten jednomístný šek. Tou pravou a jedinou motivací je pro mě jednoznačně touha po vítězství!

KPCP: Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně úspěchů!

Kohn: Díky.

Mandre: No máte za co ...
 
Oficiální plakát letošního KPCP Outdoor Open![Karel Hujer]    
Organizační středisko KPCP Outdoor Open právě obdrželo doposud pečlivě tajený plakát na letošní turnaj. K vidění je na tomto místě.