17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 04:56  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pondělí 25.září 2000
(Mega)update MP3 of the week[Nikeman]    
Po delší odmlce, způsobené technickými problémy na serveru, mezi Vás opět přicházím s historicky NEJrozsáhlejším updatem klubové rubriky MP3 of the week.
Chtěl bych poděkovat všem přispěvovatelům, kterých bylo tentokráte opravdu hodně, zejména však Karlovi a duu HU-HA. Příjemný poslech a zábavu všem.
BTW: FTP přístup na server získáte po přilogování se do members area…
 
   Středa 20.září 2000
Technické problémy na webu KPCP odstraněny[Nikeman]    
S radostí Vám oznamuji, že naše webové stránky www.kpcp.cz jsou opět plně funkční. Musíme sice ještě vychytat pár drobných chybiček a nesrovnalostí(čeština, wapové stránky apod.), ale to už je jen detail.
Velice se omlouvám za způsobené problémy a doufám, že podobná situace se již nikdy nebude opakovat. Ikdyž...nikdy neříkej nikdy, že
 
   Úterý 12.září 2000
KPCP jede v sobotu na výlet !!![BLooDiK]    
Oznamuji zde, že v sobotu jedeme na celodenní výlet, ať se zase nikdo nevymlouvá, že o tom nevěděl. Připomínky typu 'v sobotu nemůžu, přeložte to na neděli' se nepřijímají. Současná verze cíle výletu je Hřensko, Pravčická brána, ilegální přechod hranic do SRN, družba s východoněmeckými pionýry, plavba soutěskou na lodičkách a navečer, jako vždy, vydatná večeře. Evidence účastníků zájezdu se nevede, kdo se ráno dostaví, ten se dostaví. Akorát se dohodněte kdo s kým jede.
 
GP KPCP je za námi[BLooDiK]    
Minulý týden v úterý se, jak asi většina z Vás ví,uskutečnila letošní poslední GP KPCP v motokárách a je na mě abych ji tak nějak zhodnotil. Předem bych chtěl poděkovat všem jezdcům za účast a hlavně JKLmu a Mrs. Hausíkové za perfektní rozhodcovskou činnost. Závody se po nespokojenosti některých členů s jarním závodem konaly trochu jiným způsobem. Ano, soutěž jednotlivců a soutěž dvojic je opravdu odlišná. A jak se nový systém osvědčil ? Co se týká mne, tak mě se docela líbil, i když druhá půlka závodu již tak trochu postrádala na dramatičnosti (no ... Hausíkovo kolečko bez brzd bylo dramatické dost ), výsledky byly prakticky dány již po půlce závodu. Takže se opět naskýtá otázka ''jak příště?''. Jsou tři možnosti a před příštím závodem pravděpodobně vypíšeme takové minireferendum. Pokud by měl někdo nějaký návrh na nová pravidla, tak sem s ním. Zvážíme, posoudíme a zamítneme ...
To je asi tak vše, všem ještě jednou děkuji, sláva vítězům, čest poraženým, zápis a fotky následují.