17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Úterý 30.září 2003
5. ročník KPCP Pexeso Open[Karel Hujer]    
Ve čtvrtek 25. 9. se odehrál v pizzerii v Lesnické pátý ročník KPCP Pexeso Open. V tradičně silné konkurenci se ve dvou čtyřčlenných skupinách bojovalo systémem každý s každým, dva nejlepší z každé skupiny postoupili do semifinále. Hrálo se s pexesy 101 dalmatinů, Sindy, Savci - Cicavce a Můj domeček. V první skupině se odehrál velmi dramatický souboj, přičemž o postupu rozhodl až poslední zápas mezi Bloodikem a Nikemanem, kterým Bloodik rozhodl o svém postupu z prvního místa a zároveň odsunul z postupových pozic velkého favorita Hausíka. V této skupině naprosto vyhořel Nikeman, který nedokázal bodovat. V druhé skupině si postup bezpečně zajistili Rudlays a Karel Hujer.
Semifinále mezi Bloodikem a Karlem Hujerem na savcích kontroloval Karel od začátku zápasu. V druhém semifinále si s nepříjemnými dalmatiny poradil lépe Bublays. Více štěstí na pexeso měl v zápase o třetí místo Bloodik, který na Sindy s přehledem porazil Rudlayse. Finálový zápas mezi Karlem Hujerem a Bublaysem se hrál s pexesem Můj domeček a Karel Hujer v něm korunoval svůj poměrně hladký průběh celým turnajem a nedal Bublaysovi prakticky žádnou šanci. Výsledek 20:8 tak byl až příliš krutý pro jinak výtěčně hrajícího Bublayse, kterého dokázal porazit jen Hausík ve skupině. Karel Hujer tak dokázal obhájit loňské vítězství.
Děkujeme všem zúčastněným za skvělé sportovní výkony a všem vítězům blahopřejeme!
 
   Pondělí 8.září 2003
Badminton KPCP Open 2003/2 v sobotu 11.října 2003[Nikeman]    
Včera se po cca. dvouměsíční prázdninové přestávce opět rozjela podzimní badmintonová sezóna v KPCP. Pátý (polo)ročník turnaje Badminton KPCP Open by se měl podle plánu uskutečnit v sobotu 11.řijna 2003 na tradičním místě, v herně TJ Astra na Zahradním Městě. Všechny důležité informace ohledně tohoto turnaje najdete mezi sportovními akcemi KPCP.
 
Páteční náfstěva IMAXu na Floře[Nikeman]    
V IMAXu od středy promítají novinku - Cyberworld 3D. Chceme jít s BLooDiKem v pátek od 18:30 hodin, páč v sobotu ráno se jede na výlet do Německa. Pokud byste chtěl jít někdo s náma, dejte vědět během dnešního dne, zítra bychom se pokusili zarezervovat lístky.
 
Zahraniční výlet KPCP - tuto sobotu 13.září[Cossack]    
V sobotu 13.září se uskuteční historicky druhý zahraniční výlet KPCP, tentokráte poprvé na západ, nach Dojčland, kousek za hranice na pokračování skalních měst Českosasského Švýcarska; konkrétně na gigantický skalní most Basteibrucke a neméně gigantický skalní hrad Koenigstein.

http://www.festung-koenigstein.de/

Kdo máte zájem jet, dejte včas vědet.