17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.09.21 04:56  Anonymous
22.09.21 09:14  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pátek 30.září 2005
Zítřejší KPCP noheYball Open ...[Nikeman]    
... začíná v deset hodin dopoledne. Tak nezbejvá než doufat, že nebude chcát a že se poslední letošní "venkovní" sportovní akce povede. Vemte si radši teplejší věci, asi lepší sundavat než klepat kosu.
 
   Středa 28.září 2005
Badminton KPCP Open 2005/2 v sobotu 22.10.2005[Nikeman]    
A blíží se nám další sportovní akcička, už devátý Badminton KPCP Open. Potřeboval bych aspoň do konce přístího týdne znát Váš zájem o akci, abych měl čas zamluvit halu a spočítat, kolik kurtů a na jak dlouho bude potřeba. Přihlášku do turnaje stačí poslat mailem nebo ICQčkem ...
 
KPCP noheYball Open 2005/2 tuto sobotu[Nikeman]    
V sobotu se, pokud to dovolí počasí, uskuteční dle původního plánu KPCP noheYball Open 2005/2. Jenom bych ještě potřeboval potvrzení účasti od lidiček, se kterýma počítám, ale kteří se zatím nepřihlásili ... vlastně asi jenom Bubla (popř. Bubla Brother) a Karel Hujer. Ještě nevím, jestli se bude hrát od devíti nebo od desíti ráno, ale to ještě včas upřesním.
 
MP3 of the week[Nikeman]    
Pár novinek z domova i ze světa, nově možnost stáhnout celé album zapakované RARem ...
 
   Pátek 23.září 2005
Po třech letech zná KPCP Pexeso Open nového vítěze[Karel Hujer]    
V rámci včerejšího zasedání se odehrál letošní odložený ročník KPCP Pexeso Open, přičemž poprvé se aktivně zúčastnili všichni zúčastnění. Letos se jako každým rokem hrálo opět s novými pexesy, konkrétně čísla, dopravní značky, Best of KPCP 98-99 a žrádlo. Fenomén posledních tří ročníků Karel Hujer vstoupil do turnaje drtivým vítězstvím nad Bublou, ovšem s gastropexesem snad nikdo ani jiný výsledek nečekal. O to větší překvapení pak byla první porážka po několika letech, a to od Hubiny a navíc právě s pexesem s hamburgry. Ostatní zápasy byly velmi vyrovnané a napínavé, některým borcům se dokonce poštěstilo docílit ve všech zápasech ve skupině stejného skore. O účasti v semifinále tak rozhodovalo až aktivnější skore.
Semifinálové duely svedly proti sobě Hausíka s Bublou a Kaníka s Hujerem. Hausík si v prvním semifinále poradil s Bublou, ovšem v druhém dokázal Hujer otočit výsledek až v koncovce. Finále s pexesem Best of KPCP 98-99 mezi Hausíkem a obhájcem titulu Hujerem se dlouho vyvíjelo v Hausíkovo prospěch, do závěrečné části ale Hujer dokázal náskok stáhnout. Rozhodnutí musela přinést až koncovka, kde měl více štěstí tentokráte Hausík a nakonec zvítězil 17:15. Nutno podotknout, že zaslouženě, neboť v průběhu turnaje neztratil ani bod a letos ho tedy nikdo neporazil. Vítězi gratulujeme, všem účastníkům děkujeme za skvělé sportovní výsledky a za rok u KPCP Pexeso Open na viděnou.
 
   Pátek 16.září 2005
(Mini)update MP3 of the week ...[Nikeman]    
... something for faynsmekkers ...
 
   Pátek 9.září 2005
KPCP Pexeso Open 2005[Karel Hujer]    
Vzhledem k chřipkové epidemii, která náhle postihla některé účastníky KPCP Pexeso Open 2005, se konání letošního turnaje odkládá na příští zasedání KPCP. Všem indisponovaným přejem brzké uzdravení.
 
   Čtvrtek 8.září 2005
Oprava nadpisu v předchozím článku[Nikeman]    
Omlouvám se za chybu v nadpisu předchozího článku, turnaj je přeložen samozřejme na sobotu 1.října a nikoliv na 1.září. Díky Dr. za upozornění.
 
KPCP noheYball Open 2005/2 přeložen na sobotu 1.září 2005[Nikeman]    
Další letošní sportovní akce KPCP, noheYball Open 2005/2, se z technických důvodů (čímž mám na mysli střet původního terminu s (ossackovou akcí "Ydykseb" a mou následnou dovolenou) překládá ze soboty 17.září o 14 dní, na sobotu 1.října 2005. Ostatní parametry akce zůstávají stejné. Doufám, že si uděláte na tuhle akci čas a že nám aspoň trochu vyjde počasí ...
 
Na Minigolf KPCP Cupu 2005 po boji vyhrál Kanibal[Nikeman]    
Kanibal se stal sice těsně, ale bezesporu zaslouženě vítězem (konečně letos poprvé uspořádaného, furt se o tom jenom kecalo) prvního ročníku Minigolf KPCP Openu. Druhý skončil o bod Dan a na třetím místě se o další pouhé dva bodíky navíc umístil Rudlays (škoda té sedmičky na úplně poslední jamce), čímž dosáhnul na své historicky nejlepší umístění na sportovních akcích KPCP Dan aspiruje na smolaře roku, po těsné porážce s Hausíkem na Zlaté Kouli nyní tím nejtěsnějším rozdílem skončil druhý i na minigolfu Nejúspěšnější účastnicí něžného pohlaví se stala Veronika De la Holous.
Vítězi blahopřejeme, kompletní výsledky včetně fotodokumentace (konečně bez čmouh a fleků) najdete mezi zápisy z akcí KPCP.
 
Absolutním vítězem KPCP Outdoor Open 2005 se stal Fanda[Nikeman]    
Sorráč, doháním restíky. Absolutním vítězem letošního tenisového turnaje KPCP Outdoor Open se stal Fanda, který zvítězil nejen ve dvouhře, ale po boku Kanibala i ve čtyřhře. Letošní turnaj byl svou účastí poněkud komornějším, ale to neubralo na jeho tradiční kvalitě, páč největší tenisové hvězdy KPCP jako třeba já nebo Karel Hujer samozřejmě nechyběly
Vítězi / vítězům blahopřejeme, kompletni výsledky včetně fotodokumentace najdete v zápisech z akcí KPCP.