17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 16:16  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pátek 24.září 1999
Zimní halová sezóna[Bublays]    
Letos se bude opět konat halová fotbalová nedělní utkání v tělocvičně v Ďáblicích. Sezóna začne s největší pravděpodobností v listopadu, hrát se bude každou neděli od 10.30 do 12.30.
 
Kompars!! Voláme všechny![Karel Hujer]    
Drazí přátelé,
v souvislosti s nadcházejícím Invexem byl Karel Hujer jmenován programovým ředitelem vysílání Velké Hnědé na BVV. Po odborné konzultaci s kameramanem KPCP Bublaysem bylo rozhodnuto natočit film E-life, který bude v průběhu veletrhu promítán na dvou velkých plazma displejích. Pro tento film nyní hledáme herce, ideálně z řad členů KPCP a přátel KPCP. Natáčení proběhne ve dnech 27.-29. září, režírovat a točit bude Bublays, producentem bude Karel Hujer. Prosím, kontaktujte Bublu nebo Karla ohledně dalších informací.
 
   Úterý 21.září 1999
Šusťáky s sebou !!![BLooDiK]    
Dnes v 15:00 se sejde komise rozhodčích, která rozhodne o zrušení/nezrušení dnešní GP KPCP. Předesílám, že mokro nebo lehký deštík nezabrání konání GP KPCP. Pokud ovšem bude pořád lejt jako z konve (mimochodem poprvé za poslední 4 měsíce) bude dnešní GP KPCP pravděpodobně přeložena. Každopádně sledujte kolem 15:30 pozorně Pizzeria Herald, který Vám přinese aktuální informace ze zasedání rozhodcovské komise. V případě, že se GP KPCP bude dnes konat, vzhledem k počasí, doporučujeme vzít s sebou dnes v podvečer na GP KPCP něco alespoň částečně nepromokavého. V opačném případě je možnost si na dráze zdarma zapůjčit nepromokavé závodní kombinézy, rukavice apod.
 
GP KPCP bude ![BLooDiK]    
Rozhodcovská komise rozhodla dnes v 15:15 prostou většinou hlasů, že GP KPCP se bude dnes konat. To znamená, že sraz je v 18:45 na závodní dráze na Džbáně. Teplé a nepromokavé oblečení s sebou. Případné zapůjčení na dráze je možné.
 
   Pondělí 20.září 1999
GP KPCP jen mezi členy[BLooDiK]    
Vzhledem k tomu, že nikdo ze členů KPCP nevyužil práva přihlásit do GP KPCP externího závodníka-nečlena, bude druhá letošní GP KPCP utkáním jen mezi členy KPCP. OV doufá, že se všichni členové KPCP budou chovat v rámci pravidel fair-play, a že vypukne opravdu pěkný a krvavý bratrovražedný boj.
Příhlášení závodníci jsou: BLooDiK, Nikeman, Hausik, JKL, Karel Hujer, Saturnin, Renderman, Hubina, Rudlays, Kanibal, Shaolin, Bublays a Juldik.
 
   Pátek 17.září 1999
1. KPCP Pexeso Open zná vítěze![Karel Hujer]    
Včerejší velmi povedené zasedání zahrnovalo i historicky první turnaj KPCP v pexesu. Utkání jak ve skupinách tak především semifinálová utkání byla nesmírně dramatická a neuvěřitelně vyrovnaná. Z celého klání vyšel nakonec vítězně Karel Hujer, na druhém místě se umístil Juldik, který jako jediný dokázal pozdějšího vítěze porazit a třetí skončil skvěle hrající Kanibal. Detaily budou v zápisu ze zasedání.
Karel Hujer,
kronikář KPCP
 
   Čtvrtek 16.září 1999
1. KPCP Pexeso Open již dnes![Karel Hujer]    
Znovu upozorňuji na historicky první ročník KPCP Pexeso Open, který se bude konat dnes večer na zasedání. Systém se vybere podle počtu soutěžících, velmi pravděpodobné jsou boje ve skupinách s postupem 2 soutěžících ze skupiny do semifinále, nicméně nepředbíhejme. Finále se bude hrát na dva vítězné zápasy. Za vítězství ve skupině budou 3 body, za remízu 1 bod, při rovnosti bodů rozhodne skore, pokud by ani to nerozhodlo tak vzájemný zápas. Diváci se žádají, aby nenarušovali kybicováním hru, sic tím poškodí oba soupeře. Přeji všem zúčastněným mnoho zdaru a zábavy a těším se večer na hojnou účast!
Karel Hujer,
komisař turnaje :)
 
   Čtvrtek 2.září 1999
1. KPCP Pexeso Open![Karel Hujer]    
S radostí si Vás dovoluji upozornit, na premiérový turnaj KPCP v populární společenské hře pexeso. Turnaj se uskuteční v rámci příští schůze, přesto bych Vás rád požádal o zaregistrování se na této adrese. Podle počtu účastníků se rozhodne o systému turnaje. Hrát se bude s pexesy Večerníček, Naši politici a Zelený Raoul. Nemusím samozřejmě připomínat, že se bude hrát o hodnotné ceny a proto doufám, že účast bude hojná!
Karel Hujer