17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
16.10.21 11:28  Anonymous
15.10.21 20:40  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
První Předchozí Zpět na zápis Další Poslední
   Tradiční vánoční půlnoční výlet KPCP - Fotografie č.1

 
 
Rok se s rokem šešel letos poněkud rychleji než dřív, takže letošní výletová sezóna se jen těžko může měřit s jakoukoliv jinou předchozí. Snad s vyjímkou těch prvních v historii KPCP, kdy se na výlety prakticky nejezdilo.
Tento tristní staff se snad podaří zvrátit příští rok, kdy BlooDiK slíbil, že se výletové organisace ujme a bude se jezdit každý pátý víkend v měsíci.
To, že jsme se letos nejenže prakticky neposunuli v geokešyngu stran počtu ukešených keší, že výlety by se daly spočítat na prstech jedný ruky lenochoda tříprstýho... nám nemohlo ale zabránit ve velmi pěkné tradici půlnočně vánočních výletů v noci na 24. prosince.
Organisace zpočátku sice poněkud vázla, ale to bylo jen díky technice. Pozvánku na výlet tak např. Bubl@ vůbec nedostal, (ossackovi skončila v práci, kde nebyl a jen skromný dotaz půl hodiny před plánovaným odjezdem (o čemž nevěděl) vnesla světlo do tmy a situace. Impregnace (ossackovo tukové baňky za pomoci termomikiny a termogatí proběhla velmi rychle, odlet taktéž a tak dorazil na místo určení prakticky v závěsu za Bublou, který se nějakým hnutím o výletu taktéž dověděl. KuNikE prohlásila, že letos benzín neplatí, takže jí bylo přislíbeno, že pojede na kouli. Čí, to se mělo teprva losovat. Vzhledem k počtu zúčastněných jsme se dohodli, že i přesto, že je (ossack letos tlustej jak šest prasat s koněm a zabírá celý přední sedadlo, pokusí se zblilá trojice vtěsnat na zadní sedadlo BubloOptáfky. Bubl@ zasedl za volant a vyrazili jsme.
Cestou proběhl klasický FBK, neb jsme se v této sestavě poměrně značně dlouho neviděli. Povykládali jsme si, že se spolu nebavíme, abychom zjistili, že se spolu bavíme (myšleno elektronicky poštěvně) jen holt druhá strana nedostává fskazy. Probrali jsme i KuNikEho vinnou klobásu, která vynikla po nedobrovolné holbě ohanbí, když si měřila délku a svítila si zapalovačem. Vzhledem k délce a tím pádem blízkosti k plynojemu došlo k explozi a ohanbí bylo odhanbeno. Zkrátka velmi veselá taškařice o které sám Bubl@ prohlásil, že by se měla konat častěji. Na tom jsme se prakticky všichni shodli.
První zastáffka proběhla u pumpy Esso na úrovni Benátek. Zakoupeno bylo něco nápojiva (Bubl@ doporučuje Kappy), pivo na oslavu a příťuk no a BlooDiK jelikož si chtěl splnit svůj erotický sen a vystřelit z hradu rachomejtli, zakoupil sadu trubek na které KuNikE celý zbytek cesty tak zálibně koukala.
Kam že jsme to vlastně letos jeli? Už podle předchozích řádek odborník usoudí, že tentokrát nebyl naším cílem tak oblíbený most u Bobrovska, neb bez sněhu nemá cenu tam jezdit, ale zcela pure nový cíl z Holousova péra - zvířetina hradu Zřícenice. Tam jsme také cca za 15 minut půlnoc dorazili, resp. do podhradí. Občanstvo již se uložilo ku spánku a tak nás snad nikdo nepozoroval. Projetí oblíbeného silničního ''hupu'' jsme si nenechali ujít a hezky jsme si zařádili. Menší zpoždění oproti plánovanému příletu jsme získali díky tomu, že klimbající KuNikE se probudila a začala navigovat. Co bylo platné, že jsme měli Natašu, KuNikE byla neoblomná a tak jsme přestali bloudit až poté, co Holous vypustil jednoho ''omamňáka'' a navigátorka díky tomu opět usnula. Předtím nás ještě několikrát otravovala přáním jet na ''Mosty'', ale bylo nám jasné, že kdybychom jeli na mosty, zas by kafrala, že jedem někam, kde už stokrát byla... Zkrátka KuNikE...
Výstup na hrad konal se bez účasti Policie ČR, kterou jsme trochu očekávali, neb cizí auto stojící na parkovišti uprostřed velkoobce musí budit podezření. Schodiště na věž nám dalo poněkud zabrat, neb už nejsme nejmladší, ale dokázali jsme to jak je vidět na přiložené první fotografii. V popředí těhotný primář Sovous chystající se na operaci - teď sleduji, že má na sobě nejspíše jeden z vánočních dárků - už nemá kosmickou bundu z Blue Oyster clubu. Upozaděn pak na této fotografii ještě relativně v mezích možností fotogenický asistent (ossack.
 
Velikost souboru: 58,83kB