17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
01.12.21 03:35  Anonymous
01.12.21 01:09  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
První Předchozí Zpět na zápis Další Poslední
   č.21 na Sněžku, Luční boudu a zpět do Pece - Fotografie č.1

 
 
Po čtrnácti dnech jsme se vydali opět do našich nejvyšších hor za zbytky předválečného opevnění. Původní osádku BlooDiK, (ossack, Kanibal doplnili tentokrát ještě Káča s Nikemanem. Nikeman jet musel zejména proto, jelikož se po návratu předchozí expedice kasal, že pro něj nějakých 20km po horách vůbec nic neznamená a jakožto ministr sportu KPCP tedy tuto druhou tůru zvládne s prstem v ...
Pro ilustraci zde doplňuji poslední mailovou korespondenci stran předchozího výletu, kterého se Nikeman nemohl účastnit. Je z ní jasně patrno s jakou přirozenou skromností se Nikeman zhostil odpovědí   

(ossack (nadšeně): Bylo to super.
Nikeman (smutně): O.K. Skoda, ze jsem nemohl jet taky ...
(ossack (opatrně): Nojo no. Myslis, ze bys to usel? )
Nikeman (s přezíravým úsměvem): Ja? Nejvetsi sportovni hwjezda v KPCP? ... Kolik vubec?
(ossack (opatrně): neco pres 20 po horach.
Nikeman (s přezíravým úsměvem): To by bylo uplne v pohode for me
(ossack (znalý situace): No dobre dobre beru Te za slovo.
Nikeman (jak ho známe): To, co ujdes ty, ujdu trikrat ... a klidne po rukou ..
(ossack (zkušeně): Tohle si schovam...
Nikeman (se zívnutím): Chmmmm ...

Jeho nadšení pro věc ale postupem času uvadalo a v pátek se již zdálo, že asi ani jet nechce, neboť z ''určitě jedeme'' se postupně stávalo ''určitě asi pojedeme'' a posléze ''pojedeme'', aby toto přerostlo v ''asi pojedeme'' a pak ''snad určitě pojedeme'' a dále ''snad, ozvu se''... No zkrátka v jeho účast jsme nevěřili. JulDiK se vymluvil ve čtvrtek nejdříve ''na tisky'' (horký kandidát na výmluvu roku) a v pátek pak na šéfa. U BlooDiKa jsme se nakonec sešli dva.
Ovšem obrovským a musíme uznat, že příjemným překvapením pro nás byl v 8:53 přijefší Nikeman s chotí. Že přijel jsme si ještě tak nějak dokázali logicky vysvětlit tím, že ráno nehlásil žádné ''no něco mi do toho vlezlo...'', naopak, byl podivuhodně ticho. Co nás ale dorazilo byl jeho příjezd nejen včas, ale dokonce o sedm minut dříve!!! Na to skutečně nejsme zvyklí u takové kapacity a tak (ossack když vyhlédl od BlooDiKovo rezidence z okna a spatřil Nikemana jak leze z vozu, musel se štípnout do oka, zda se mu to nezdá a s úžasem ve tváři volal na BlooDiKa, který se snažil domluvit tiskárně, resp. černému toneru, aby tisknula, že ten kdo zvoní není překvapivě pošťák, ale sám Ó Velký Nikeman.
Kanibal jako již tradičně dorazil pozdě a aby měl alibi, tvrdil, že na nás deset minut nejdříve čekal před domem a když jsme nešli, osmělil se a zazvonil Téhle pohádce snad nevěřil ani on sám.

Zde každopádně již záběr na lavinové svahy Studniční hory (vlevo), Luční horu (vzadu uprostřed), přímo před námi Obří důl a pozornému pozorovateli neunikne ani Luční bouda mírně vpravo v cípu louky ten temný obdélníček. Tak tam jsme mimo jiné chtěli jíti a tam, což málokdo ví, se také nachází bývalá staveniště dvou těžkých objektů našeho opevnění z roku 1938.
 
Velikost souboru: 25,44kB