17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 1.července 1999
Zápis: Karel Hujer    Fotky: -    Popis fotek: -   
Docházka: Saturnin, Bloodik, K. Hujer, Juldik, Hausík, Rudlays, Renderman, Dragon, DJ, Nikeman, Bublays
Rok se s rokem sešel a začaly nám prázdniny, že. Jelikož jsme ovšem vesměs pracující intelygence a prázdniny tak neznáme, alespoň jsme si připomenuli první prázdninový den pravidelným zasedáním KPCP, pro změnu tentokrát opět na Arbesáku.
Výhercem pravidelné soutěže o 1 pivo od OV KPCP se stal tentokrát Rudlays, jemuž srdečně blahopřejeme. Jako další oficiální bod programu bylo dodatečné slavnostní předávání trofejí za loňský a letošní Chobot Cup. Za loňské vítěze - team England 98ers převal cenu Karel Hujer, za letošní vítěze Italy pak oba hráči tohoto celku.
Zasedání dále rozebralo právě skončený KPCP Outdoor Open a jeho následky. Neustále prudící Dragon oživil diskuzi zajímavými postřehy z domova. Dovolím si citovat jeho drahou choť:"...všechny si je nasral, měl by ses omluvit" anebo jiný útržek,.. "..seš hamoun!" Pod tíhou všeobecné a tvrdé kritiky nakonec chudák Dragon pozval některé jedince na Johnnie Walker soustředění, ovšem před touto opiliádou jsme se dozvěděli zajímavé skutečnosti. Například to, že s Dragonem pracuje na pracovišti jedna žena a jak sám dělil, "u nás na divizi je holka a já sem jí omylem roztrh punčocháče". Těžko soudit, co z tohoto incidentu vzešlo, zvláště když si uvědomíme Dragonovo myšlenkové pochody, podle kterých se dokonce domnívá, že Silva fetuje. Ano přátelé, to vše na schůzi zaznělo.
Zasedání ovšem bylo nuceno probrat a teď pozor, přímo na ulici, důležité stranické problémy související s již dříve probíranou otázkou členství v organizaci. Při tomto pouličním zasedání jsme také přivítali přicházevšího kolegu Bublayse, který hned nezapřel svůj čmeláčí původ, což ihned poznaly dvě právě procházevší ženy. Na druhou stranu, kdy se jim dostane znovu takového aplausu, že :).
Došlo rovněž k udělění stranického trestu a totiž důtky pro kolegu Hausíka, byť přítomnost paní Hausíkové byla shledána velmi vítanou, neboť stejně jako paní Dragonová, paní potentní Nikemanová (TM Nikeman) a další soudružky, jest oblíbenou osobností členské základny KPCP. Interaktivně byla přítomna i ze země ledu se navrátivší Hujersestra, se kterou kolega Juldik probral problematiku speciélních vozů značky Daimler.
Zasedání to bylo tedy opět velmi hodnotné a již se těšíme na další shledání.
  


... za KPCP  Karel Hujer