17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 10.června 1999
Zápis: Karel Hujer    Fotky: Hausik    Popis fotek: -   
    
Docházka: K.Hujer, JKL, Saturnin, Bublays, Bloodik, Hausík, Hubina, Renderman, Rudlays, Dragon, Kanibal, Nikeman, Cossack.

Další pravidelné zasedání KPCP se konalo tentokrát pro změnu na Arbesáku, že. Naše organizace se dostala poměrně brzy dovelmi netradiční situace, kdy vedle sedící kolektiv cca 4 žen se dokázal smát (co smát, voni se řehtaly jak farářovic kobyly, že) a vyvíjet větší hlomoz, než my. A s tím jsme se nemohli srovnat, že, tudíž jsme se posléze řehtali jen tak „aby byl větší kravál" :) Zejména kolega Bublays byl slyšet až na hajzlech a to musím vědět, páč jsem tam zrovna tou dobou byl, že.
Co se týče tradičního losování soutěžní otázky, opět nebylo tradiční losovací zařízení a tak třem kandidátům byly přiděleny tři čísla, načež následně kolega Bublays zmáčkl jeden čudl na telefonu a bylo vylosováno. Výhercem se stal JKL, který překvapivě s námi zůstal až do pozdních nočních hodin, neboť odešel až ve 20.00, že.
Překvapivě byla zamítnuta důtka KPCP pro našeho šukologa Hubinu, ovšem vzhledem k tomu, že ani nevím za co byl navržen, tak to zas tak překvapivé není, že. Se zajímavou myšlenkou přišel kolega Dragon, který by rád uspořádal KPCP Indoor Closed turnaj v boxu. Jeho vize byla přitom taková, že by byly dvě váhové kategorie, do 50 kg a nad, že. Nicméně členská základna projevila přání o rozšíření na supertěžkou kategorii, ve které by startoval pravděpodobně pouze Dragon a Shaolin. Každopádně je otázkou, zda-li se vůbec tento turnaj uskuteční, poněvadž podle dobrých pramenů nepůjde o turnaj v boxu ale ve sraní, v čemž Dragon vyniká (viz. Jeho účast na mistrovství republiky). Mimochodem, když už je řeč o Dragonovi, kolega Hausík nás upozornil na site www.dragon-bondage.com, který popisuje Dragonovo hrátky v latexu. Zvlášť pikantní je aktuální story, kde cituji Dragona „…jsem protrhl gumu!". Doufám, že na tuto url se již dostali i velcí Dragonovo favorité ze zahraničí, že :). Kolem výše uvedeného se vedla zajímavá debata, kterou kdosi trefně ukončil slovy „..dyk jsme stejně banda úchyláků", k čemuž předseda ukazujíc na Nikemana, dodal, cituji „..jenom von je úchyl teoretik".
Zasedání bylo tedy opět velmi hodnotné a je jenom škoda, že nemohl být přítomen kolega Juldik, který se s námi spojil alespoň telefonicky a tudíž jsme mohli i pokondolovat jeho drahé choti k výraznému životnímu jubileu.
Nicméně, objevily se dvě negativní záležitosti, které je třeba zmínit. Jednak zřejmě nebyl dostatečně pochopen apel z posledního zápisu (kdo jej nečetl, nechť si jej nalistuje) a druhak, opět došlo k nesrovnalostem při placení. Není známo, zda-li byla chyba na straně klienta nebo serveru, tedy provozovny, že. Tento rozmáhající se nešvar je však třeba řešit a to dříve, než se třídní nepřítel rozkouká.
Valná většina zúčastněných překvapivě zbaběle prchla do svých domovů, nicméně trojice Bublays, Hausík a Karel Hujer (tedy pozor, akce KPCP!) se vypravila do dauntaunu na gyros. Tato geniální pochutina spolu s dalším pivem v nás vyvolala výbornou myšlenku na procházku místním rýprbánem a přátelé, to se děli věci. Co čert nechtěl, šel s náma po ulici spolek skotů, na které se okamžitě nabalily romské sociální pracovnice. Vzhledem k tomu, že nám to nedalo a začali jsme hovořit jazykem Anglů, Sasů a Jutů (ti bystřejší již pochopili, že se jedná o angličtinu, že), tyto soudružky obklopily i nás. No přátelé, co si budem nalhávat, nebylo to jednoduché je od nás odehnat, ovšem vzhledem k tomu, že jsme všichni hodní klucí, že, tak se nic zlého nestalo.
Ovšem, to nebylo vše. Skotů přibývalo a i my jsme se s nimi chtěli podělit o radost z nádherného fotbalového zážitku den předtím. V euforii začal Karel prozpěvovat (co prozpěvovat, von řval na celou Celetnou :) anglickou fotbalovou hymnu ‚Three Lions on the shirt…", načež netrvalo dlouho a jeden Skot mu velice jasně začal vysvětlovat, že ne Three Lions „..but ONE… ONE LION!!!!!" :))) Milí Skotové jak jsme zanedlouho zjistili, zde okupovali celou hospodu a to víte, že nám to nedalo, abychom tam nevlezli a to byla voda na náš mlejn, že! S těmito milými fotbalovými přáteli jsme při dalším pivě zavedli řeč samozřejmě na fotbal a rozebrali jsme celý zápas. Taškařice ovšem byla, když se k nám všem přitočil přiožralý německý fanoušek, kterého se Karel provokativně zeptal „..you're Bayern Munich fan, aren't ya?", z čehož bystří Skotové okamžitě usoudili, že si dělam prdel i z nich, když takto skrytě propaguji Manchester United, že :). Nicméně, hoši byli velmi přátelští a jenom škoda, že jsme museli před půlnocí tuto dobrou společnost opustit, neboť nám jelo metro, že, který mi ale stejně na Florenci ujelo a já musel jet domů všema možnejma nočníma tramvajema a autobusama, tudíž jsem se dostal do postele někdy v půl druhý, ale vem to čert.
Jak je tedy vidět, byl to bohatý večer a my se již těšíme na další setkání. Himl, teď koukám, jsem se dneska nějak rozkecal :).
  


... za KPCP  Karel Hujer