17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
23.01.22 09:17  Anonymous
23.01.22 06:28  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 10.prosince 1998
Zápis: Karel Hujer    Fotky: Hausik    Popis fotek: -   
    
Přítomni byli: K. Hujer, JKL, Hausik, DJ, Wizard, Rudlays, Bloodik, Bublays, Smyčoun, Danny, Dragon, Cossack, Nikeman, Fanda, Ajby, Kanibal, Shaolin, Juldik. Přísedící: Martin Zounar ml.

Stejně jako poslední zasedaní, i toto se konalo v podniku Bonzalino na Arbesáku. Již několik hodin před zahájením zasedání bylo mnoho jedinců patřičně nažhaveno, což dali patřičně najevo v diskusním kroužku na našem webu, že. Tuto radost nezkalilo ani narušení tohoto posvátného místa podezřelými individuY, vydavávající se pod nickem Syslík a Krávík. Všichni jedinci se rovněž těšili na posledně obsluhující sl. Moniku, která se za velikého jásotu zůčastněných skutečně dostavila, ovšem byla poslána vedením podniku kamsi za bar nebo do kuchyně nebo že by snad rovnou do pr.....ale to jistě ne, že.
V 18.45 byl slavnostně přijat za člena KPCP kolega Hausik, kterému všichni ještě jednou gratulujeme k tomuto významnému životnímu jubi.. neeeeé, životnímu kroku, tak. Zároveň byl i vylosován výherce historicky první soutěže OV KPCP, kterýmžto se stal Shaolin. Podmínkou udělení výhry bylo ale dostavení se do 19.00 PT, což ke zděšení ostatních soutěžících se skutečně stalo a tak mohla být cena předána.
K dalšímu zpestření jistě přispělo umístění informačního panelu, za což patří náš dík kolegovi JKLovi. Mrzí nás, že pouze Juldik otevřeně vyzdvihl tento šlechetný počin ale jsme rádi, že se aspoň někdo našel, že. Rovněž nás velmi mrzí separatistické, šovinistické a vůbec debYlní útoky Dr. Agona, který již posledně trpěl syndromem karadžičismu vůči šumavské enklávě v KPCP. Doufejme, že nadcházející vánoční svátky v dobrém zapůsobí na duši nebohého doktora a po božím hodě se opět shledáme se starým dobrým hrdinou památného finále z šestapadesátého, že.
Schůze se vyvíjela v poklidném duchu, to jest nedělali jsme moc velkej bordel, že (největší vzrušení nastalo poté, co si předseda dobrovolně sundal trenýrky, neboť ho tlačily na gulách, že. Ihned se mu ulevilo, čemuž byli všichni rádi) ale to jsme ještě netušili, že náš mírový hepenynk bude narušen přerušením dodávky světlého piva. Ten hujer vedoucí si dokonce v 21.03 dovolil rozsvítit, místo toho aby došel někam pro pivo, blbec jeden. Tato situace vedla i k projevům hyjenyzmu, kdy něktěří (všichni víme o koho šlo, že :) se snažili upíjet z ostatních půlytrů. Jsa žíznivi a hlavně nasráni, opustili nás nejdříve v 21.35 kolegové Bublays, Dragon a DJ, následováni později kolegy Cossackem, Kanibalem, Nikemanem a Fandou. Posledně dva jmenovaní byli účastníky pěkného bonmotu, cituji: Nikeman:"Franto, ty máš dítě?" nacož tázaný odpověděl:"Mám,.....TEBE!" :-)) Na místě činu zústali tak pouze soudruzi Bloodik, K. Hujer a Juldik, kteří i poté opustili provozovnu, aby se k ní později vrátili díky blbosti Karla Hujera, který zde zapoměl celou složku se zápisem i zápočťákem. Sám se dobrovolně navrhl na důtku a nyní je na OV, aby toto projednalo, že. Těšíme se na další zasedání KPCP, které se bude konat 28. prosince 1998, tedy prakticky již po vánocích, že a přejeme všem veselé vánoce.
  


... za KPCP  Karel Hujer