17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 11.února 1999
Zápis: Karel Hujer    Fotky: Hausik    Popis fotek: -   
    
Presence:
Bloodik, K. Hujer, Bublays, Hausik, Wizard, Renderman, Juldik, Saturnin, Kanibal, Shaolin, Ajby, Rudlays, JKL (19.24), Cossack, Fanda a Nikeman všichni tri 19.36)

Ve ctvrtek jsme se opet sešli na dalším pravidelném zasedání KPCP a to opet v Rícní. Ackoliv náš oblíbený kuchar nebyl na míste cinu, atmosféra mezi osvezovackami nebyla dvakrát príjemná, zvlášte poté, co se po pravidelných bodech programu rozpoutala zivá volná diskuse.
Novým clenem KPCP se stal Saturnin, kterého tímto ješte jednou vítáme v našich radách. Výhercem pravidelné souteze o jedno pivo od OV se stal prekvapive Cossack, který ted co vyhrál jiz snad prestane rejpat do vedení, ze jsou všechna losování podplacená zidobolševiky :) Rejpat a vubec všeljak podrývat autoritu OV a celého KPCP ovšem zacal JKL, který nemilosrdne dostal dutku. Navíc, na schuzi donesl nemravné tiskoviny, které ovšem u nekterých vyvolaly takové záchvaty smíchu, az se málem vylilo ze zdi akvárium. Diskuse byla velmi plodná a všichni byli v nadmíru dobrém rozmaru. V kuloárech, resp. pisoárech dokonce došlo k pekné kulturní vlozce, jejíz závery jsou ovšem nepublikovatelné :-) Bohuzel, jak jiz bylo receno úvodem, zasedání se nesetkalo s velkým pochopením osvezovacek. Dobre jim ale tak, príšte se sejdeme pro zmenu na Arbesáku.
Celá ta povedená taškarice byla zakoncená soutezí Riskuj a soutezilo se v tématech Klasická svetová i ceská literatura, Jules Verne a Tajuplný ostrov. Zejména poslední téma bylo velice zajímavé a rozuzlení finálového kola prišlo az na moste Legiíí, kdy si predseda vzpomnel na název pirátské lodi a jméno kapitána pirátu.
Pred príštím zasedáním na Arbesáku si dovoluji všechny upozornit, ze zde došlo k precíslování špajzkarty, tudíz byste mohli být velmi prekvapeni, kdyby vám místo kapriciózy prinesly treba pecenej chrest, ze :)
  


... za KPCP  Karel Hujer