17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 18:06  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 11.března 1999
Zápis: Karel Hujer    Fotky: Hausik    Popis fotek: -   
    
Prítomni byli:
Bloodik, Julda, K. Hujer, Renderman, DJ, Wizard, JKL, Hausík, Hubina, Dragon, Nikeman, Kanibal, Bublays, Ajby a mírový vyjednavac R. Holbruk.
Zasedání jiz predem sliboavalo velmi rušnou diskusi, nebot ve hre byl další osud celé organizace.
Nejdríve byly vyrešeny základní stranické povinnosti. Kolega Kanibal byl vylosován výhercem piva od OV v pravidelné soutezi, zatímco kolega Dragon obdrzel zvláštní cenu OV za 1000. prístup na PH. Doufejme, ze se mu naši kalendároví medvídci líbí, i kdyz se domníval, ze se nejspíš jedná o 12" maxisingl formace Papa Bear. Narozeniny oslavil kolega Hausík, který byl obdarován velice krásnou cenou a nyní jiz nosí milovanou Jarmilu porád na srdci. No a na záver došlo i ke slavnostnímu vyhlášení vítezu posledního kola populárne naucné souteze Hujeruj!, o jejíchz výsledcích jsme jiz na stránkách PH informovali.
Po techto ceremoniích se jiz rozpoutala stranická diskuse na zhavé téma. Byla ustanovena smírcí komise, jejíz cleny se stali Julda a zvláštní mírový vyjednávac R. Holbruk. Po dlouhých a intenzívních bilaterálních rozhovorech, kdy komise jednala s obema konfliktními stranami, se podarilo nalézt rozumnou cestu z kritické situace.
Pred jednáním vyzval Holbruk Nikemana, aby predešel tragédii a konfrontaci se Západem a KPCP. "Delí nás jen pár dní od tragédie mnohem vetších rozmeru, nez to, co bylo doposud," rekl Holbruk. V prípade ze Nikeman odmítne dohodu, hrozí OV KPCP leteckými údery na vysocanské cíle.
"Jsme pomerne optimistictí. Cekáme, ze Holbruk udelá maximum," rekl rozhovoru pro agenturu AFP jeden západní cinitel. Podle puvodních predpovedí predstavitele amerického velvyslanectví v Praze mela být jednání velmi dlouhá. Jak zduraznil, nelze pristoupit na zádný kompromis ohledne vyslání jednotek KPCP do Podivného Mlýna.
Jednání ale nakonec skoncila v pozdních vecerních hodinách kompromisem, který by se dal nazvat jako Arbesský mír. Obe strany obdrzely jednoznacne du tky, proti kterým ani nic nenamítaly. Mír tak byu zachránen.
Další jednání se pak jiz neslo v dobrém duchu. Kolega Dragon byl poveren zajištením razítka KPCP do príštího zasedání. Souhlasne bylo i prijato zrízení nových e-mailu ve tvaru nyknejm@kpcp.cz.
A jak se stalo na posledních schuzích milou tradicí, na záver jsme si opet zariskovali a az do našich domovu jsme se vydrzeli touto bohulibou cinností bavit, ze.
Další zasedání se bude konat zatím neznámo kde, nebot všelidové hlasování ani po dvou kolech nerozhodlo o míste konání, nicméne verím, ze se opet v dobrém shledáme at to bude kdekoliv.
  


... za KPCP  Karel Hujer