17.6.2007 21:45:26     

Anonymous

0

dle dohody
Pizzeria DiCarlo

     
  Otázka nebyla ještě zadána.  
     
  Počet odpovědí: 0  
 
17.09.21 16:16  Anonymous
17.09.21 13:03  App.start
 
 
 
 
 
29.12.16 Zápisy z akcí KPCP
16.02.16 Zápisy z akcí KPCP
15.02.16 Zápisy z akcí KPCP
19.01.16 Soutěž KPCP
09.04.10 Soutěž KPCP
 
     
     
   Pizzeria 12.srpna 1999
Zápis: Karel Hujer    Fotky: Hausik    Popis fotek: -   
    
Docházka: Shao, Julda, Karel, JKL, DJ, Kanibal, Hausík, Hubina, Bloodik, Renderman, Rudlays, Nikeman

Další z horkých letních zasedání se konalo opět v pizzerii Borzalino a pro jednu z obsluhujících soudružek to bylo naposled, co měla tu čest nás v onom podniku hostit dobrým jídlem i mokem, že, neboť přestupuje k jinému teamu.
Zasedání projednalo závažné otázky spojené s nadcházející Velkou cenou KPCP motokár. Vzhledem k problémům, které se objevily na minulé GP bylo rozhodnuto, že nečlenové KPCP se mohou zúčastnit GP KPCP pouze při doporučení člena KPCP, resp. pozvání od člena KPCP. Věříme, že toto moudré rozhodnutí bude eliminovat dřívější problémy.
Výhercem ‚raketoplánové' soutěže se stal Dragon, kterýžto ovšem nebyl přítomen. Celou dobu si stěžoval, že nikdy nevyhraje a teď když vyhrál, tak doplatil na špatnou docházku. Tady vidíte, že účast se vyplací a pro Dragona to bude jistě ponaučení. V druhém scrutiniu zvítězil Kanibal. Zvláštní cenu - model sovětského raketoplánu Buran - si odnesl Hubina, jehož odpověď si dovolím citovat: „28. Ledna 1986 raketoplán Challenger se 7 členy posádky byli ztraceni 73 sec po startu, když příčinou poruchy přídavného motoru explodovali." Jistě mi dáte za pravdu, že takováto odpověď si zvláštní cenu autora otázky Karla Hujera právem zasloužila, že :-).
Členové Bloodik, Julda a Karel poté zasedli k přípravnému campu na licitovaný mariáš a pro tyto tři to jistě byla povedená taškařice. Nikoliv již tak pro ostatní, kteří se tak nudili, že se postupně vytratili a pravda, moc nás tam nezbylo, že. Zasedání jsme ukončili kolem půl desáté, neboť nás poté čekalo namáhavé utkání ve skvoši.
  


... za KPCP  Karel Hujer